De ce vor toti puncte?

De ce vor toti puncte? | Autor: adela2

Link direct la acest mesaj

Explicati-mi si mie va rog ce-i cu disputele astea in ultimul timp pe aici in leg. cu punctele?Adica-la multe subiecte am inteles ca lumea scrie"pentru puncte"

Ce face "lumea"in final cu punctele?

Pe mine ma deranjeaza multe chestii pe aici dar de ca va supara scrisul asta pentru puncte nu pricep.Poate nu au ce face pur si simplu si scriu.Sau ce urmaresc?Se da ceva?

Si inca ceva:
Opturile alea pe negru pe care le dau moderatorii ce pot face in final?

Ce face "lumea"in final cu opturile?

Multumesc

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Buna adela2, poate ai nimerit tu pe subiecte la care scrie lumea pentru puncte. Eu nu am vazut nici unul. Te rog daca poti sa-mi arati si mie unul.

Cu punctele nu se faca nimic, la fel cu bilele ncu 8 pe ele, care eu am inteles cfa inseamna bile negre. Nu stiu de ce au 8 pe ele.

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

quote:
Initial creeata de adela2

Explicati-mi si mie va rog ce-i cu disputele astea in ultimul timp pe aici in leg. cu punctele?Adica-la multe subiecte am inteles ca lumea scrie"pentru puncte"

Ce face "lumea"in final cu punctele?

Pe mine ma deranjeaza multe chestii pe aici dar de ca va supara scrisul asta pentru puncte nu pricep.Poate nu au ce face pur si simplu si scriu.Sau ce urmaresc?Se da ceva?

Si inca ceva:
Opturile alea pe negru pe care le dau moderatorii ce pot face in final?

Ce face "lumea"in final cu opturile?

Multumesc





La 8 opturi plus 5 primesti un 69.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adela2 spune:

Buna,

o sa incerc sa le trec aici desi am citit multe subiecte in ultimele zile in care se spune:"nu ai avut nimic de spus dar ai scris pentru puncte" . Asta ma nelemureste: ce faceti cu punctele?
Incerc sa le recaut(subiectele)

Guestus, iti bati joc de mine?
Adica pentru 8x8+5 se cearta lumea?
Sau ai glumit?
Eu sa stii ca vorbesc serios. Chiar ma roade dilema.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauf1000 spune:

adela, buna intrebare. ca si de mine a zis cineva ca mai bine imi transfera ea puncte decat sa scriu...dar m-am gandit ca s-a trezit cu moaca la cearceaf. cred ca pe la medici corupti la subiecte generale...asa cred...asta in cazul in care inca imi supravietuieste neuronul...ca deh...am si eu o varsta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Cu punctele "cumperi" efectul de glow de la nickname sau o titulatura. Atat. Si nu se mai pot dona.
Si nu primesti nici un 69
Sau te oferi Guestus ?
Iar bila neagra de la biliard, 8-ul, il primesti daca incalci regulamentul
Zic io ...


Daria & Giulia (2004 08 16)
Haideti la bazar sa-l ajutam pe ALEX !
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauf1000 spune:

dar un 69ar fi fost buuun?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adela2 spune:

Mamagiuliei,efectul de glow este chestia aia rosie din jurul numelui tau?

Si daca incalci regulamentul deci primesti bila aia ce se va intampla oare?

Si nu vreau 69 nici daca se ofera pentru ca nu pricep . Nu ma duce capul acum cred. Poate maine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica dulce spune:

adela eu cred ca ai rasfoit putin prin zona zoster:)ca acolo isi da lumea in cap cu punctele,nu pune la suflet. In rest eu n-am observat ceva ce tzipa dupa puncte,cum sustii tu.
Si sa nu scrii vreodata neargumentat "subscriu" ca o patesti si tu glumesc,desigur,ca intr-o activitate de durata nu se poate sa nu bati si apa-n piua cateodata.
cat despre bila neagra -din cate tin eu minte din tineretile mele,e aia de la biliard-stii regula,o atingi mai rau si iesi din jocZi mersi ca e 8 si nu 13,atunci era beleaua mare
dupa parerea mea,e plin forumul de subiecte si teme interesante ca sa-ti bati capul cu adunatorii de puncte-si subiecte de genul asta (cu generalizari)sunt locul ideal pentru culegatori.
cauta subiectele care te nemultumesc sau da-le un ignore,decat sa sadim iar samanta de scandal pe forum.

Life is not measured by the number of breaths we take,but by the
moments that take our breath away.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Adela
aia cu 69 e o gluma de`a lui Guestus.
Efectul glow e culoarea asta misto` de la nume.
Daca primesti bila neagra, esti avertizata ca ai incalcat vreun regulament.
Hai, sa nu mai fi suparici !

Ceau Mamicadulce




Daria & Giulia (2004 08 16)
Haideti la bazar sa-l ajutam pe ALEX !
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Flaflo spune:

Poate unii cred ca sint mai bine vazuti sau mai respectati daca au un numar considerabil de puncte..... Sau poate doar se plictisesc si posteaza pentru umplerea timpului (ca mine astazi).... Sau poate tu ai nimerit doar la subiecte proaste? Dar si asta-i relativ, ca ce-i neinteresant pentru tine, poate e pentru mine!

Flavia si Bianca

http://de.pg.photos.yahoo.com/ph/fersedif/my_photos

Mergi la inceput