Impreuna, Timisoara (42)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Oau, si vedeta, si inteligenta si suflet mare Multumesc, multumesc m/am remontat.

Da nici zdravana nu sunt. Am dat o fuga pana in Mall ca vrea Spiridusul creta colorata groasa de scris pe asfalt. N/am gasit da am gasit la Mini Blue o canapeluta super. 1 milion 950. Incep sa caut ca disperata in poseta. N/am si n/am. Vanzatoarele super amabile imi fac toate reducerile posibile si ... am luat canapeaua. Asta in situatia in care pentru cadoul de Pasti alocasem 500 000. Ce ma fac, ce ma fac, cum astup gaura in buget nu stiu da canapeaua e cadoul perfect pentru spiridus de iepuras. Ca de mult isi doreste vizuina ei!

Irina / la dedi am ajuns din intamplare ca plecase colega care le prezenta si a trebuit sa o inlocuiesc pana se organiza concurs pe post. Am avut succes si am ramas, da in paralel lucram si la stiri si corespondent pentru Realitatea. La dedi imi placea faptul ca stateam de vorba cu oamenii si, din tonul lor simteam ca le aduc uneori bucurie. Da am patit si o faza nasoala. Cand eram graviduta in ultima luna am primit o scrisoare de amenintare de la unul caruia nu/i placeau melodiile difuzate. Si faptul ca/mi va lua beregata si/mi va pune capul pe scari la Catedrala era cel mai dragut lucru din toata scrisoarea. Ei, atunci chiar ca am avut body guarzi, ca am mers la Politie si vreo doua saptamani tot mai isi facea de lucru un echipaj pe strada noastra.
Mihi / ma bucur ca sunt vedeta pentru voi. La urma urmei asta/i important, sa ai prieteni buni...
Alexa scuze dar nu mai stiu cati ani are Paul, Lori are 2 si putintel si suntem in plina campanie antipampers dar victoria de ieri e singura de pana acum
Gabi lasa ca daca va place cum povestesc am sa/i faca concurenta Anei la inducere de buna dispozitie
Ana, Doris unde dezertati ? Lasa ca treaba se rezolva si singura
Katik ce faci, pe unde esti?

Mamica de spiridus

Poze cu Loriana





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina_Claudia spune:

Ciao inca odata,

Fetelor, va multumesc pt suport, acum am aflat ca voi pleca duminica pt 3 saptamani jumate in Stutgart (deci ma intorc in 17 mai). Apoi probabil va urma o misiune in Franta sau Irlanda. Asa ca eu sunt multumita deocamdata.

Gabi fii sigura ca mama ta vegheaza asupra voastra din ceruri!Dumnezeu sa o odihneasca intre cei drepti!

Va pup again and again

POZE

Irina + ingerasul Ioana
(4 ani)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Dani, mie imi place ideea cu canapeaua! Iti tin pumnii sa-i placa si Lorianei.

Cred ca erai ingrozita la faza cu maniacul ala. Mie de asta nu mi-ar place sa fiu o figura publica. Dar daca ai o pasiune pentru meserie, iti asumi riscuri.

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa00 spune:

Salutari!

Oau .. performanta pentru mine in ultimul timp!2 postari in aceeasi zi!

Irina: Mai plimbareata mica ce esti... Ma bucur pentru tine!
danitin: Nu e bai ca nu mai stii cat are Paul al meu!Sanatosi sa fim noi!In iulie facem 3 ani.

Va pup pe toate.

Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

Fetele mele dragi, va pup pe toate, va multumesc pentru urari.
Lansez invitatia oficiala: va astept pe TOATE la o cafea/prajitura/bere...la o data pe care o stabilim impreuna. Eu m-am gandit sa fie dupa Paste dat fiind ca toata lumea e agitata acum.
Marti? sau in weekendul urmator? dati-va si voi cu parerea.

in gashca....ma duc sa sarbatoresc.



anda & bb edi
http://users.pcnet.ro/scpcnet/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Anda, mi-ar face placere sa onorez invitatia

Sper ca ai o petrecere frumoasa in seara asta!

Ma duc si eu incet-incet spre patutz.

Noapte buna!

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza, Timisoara!

Scriu acum, ca nu stiu cand mai apuc....
Gabi, zau ca ieri m-ai terminat cu sedinta?
Cum e Lu? mai bine?
Avem si la scoala internet, dar la secretariat, si speram sa-ti pot spune ceva ieri dupa masa, dar aveau fetele de lucru mult si nu am avut acces.
Imi pare rau de mama ta, dar gandeste-te ca va vegheza mereu, de acolo de sus si va ocroteste ...
Stiu ce greu iti este...dar ce bine ca o mai ai pe Buni, nu?
Danitin, super ca i-ai luat canapea, am vazut si eu la Modex si la Miniblu, dar parca era mai mult...
Eu i-am luat un castel, cu multe usi si ferestre care se deschid, cu balcon, dar mai ales cu sonerie....si papusa sirena, si dulciuri.
Mame de baieti....help!!!
Am un finut, de 3 ani, ce sa-i mai iau?
I-am luat un soldat , dar mai vreau ceva?
Ma gandeam la un joc, ceva...
Irina, acum, duminica pleci?
Vezi ca au avut efect gandurile noastre?
Desi ne pare rau ca vei lipsi atat!
Alexa, 2 postari in aceeasi zi?
Se vede ca v-ati mobilizat...
Cand vopsiti ouale?
Azi sau maine?
Pako, Katik, Lili? la apel....
Fetelor, azi la 9 il opereaza pe Paul...tineti pumnii si nu uitati in gand, oriunde sunteti, sa ziceti o rugaciune scurta.
O sa sun eu, pe la 10 si daca aflu ceva va mai scriu.
Sau daca doriti nr. lui Silvana, spuneti-mi!

Anda, eu as prefera marti, fetelor voi puteti marti?
cine poate sa strige prezent...
Revin...pana atunci o zi linistita si pupici in grup!


POZE BABY STAR


www.babyexpo.ro/tm/index.php?op=baby_star" target="_blank">CASTIGATOAREA BABY STAR

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Doris, multumesc pentru ganduri.

Si pentru mine este ok marti, cred ... numai daca se poate dupa 19 (deja fac figuri si nu-i frumos)

Silvana, ne gandim la tine si la Paul. Acusica te sun sa-mi zici ce face ginerelu meu.

Irina, ma bucur pentru tine ca pleci sa mai vezi si alte meleaguri. Cred ca in sufletul tau se amesteca bucuria cu apasarea de a pleca de langa Ioana. Dar o sa-ti prinda bine, sunt sigura.

Va pup pe toate. Si totusi, unde-i katik? O fi plecata de Sarbatori?

Cam multi absenti zilele astea.

Mariaa, ce s-a mai intamplat cu catelusa?

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Daca si sarbatorita e de acord, atunci sa ramana pe marti pe la 19-19,30.
Pupici!


POZE BABY STAR


www.babyexpo.ro/tm/index.php?op=baby_star" target="_blank">CASTIGATOAREA BABY STAR

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Buna dimineata! Intru mai scurtut, doar sa va salut. Incerc sa revin ceva mai incolo daca ma lasa colegii. Ce faceti de Pasti_ Hai sa pove despre asta...

Mamica de spiridus

Poze cu Loriana





Mergi la inceput