Bebelusi de septembrie-octombrie 2005 (99)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Anya, te-am prins!


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anya20 spune:

Miflore - si eu te-am prins!

Alina
Anya mea(19 oct. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:


Buna dimineata
ma mai tineti minte?..... nu am avut net ...wow ce de a-ti scris...

Poze cu Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

neata!
Dulce fok Iaris, are niste oki de iti vine sa il mananci

Alina si bb Vlad (25.09.2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tangerine spune:

m-am impacientat ca s-a mutat subiectul pe pagina 2 si m-am hotarat sa intervin
unde sunteti fetelor?
noi nu avem evenimente de raportat -cu exceptia unei eruptii dentare de toata frumusetea( avem mai nou 4 dinti sus si 2 jos) dar care e nici nu e bagata in seama de maria
ieri a plecat si soacra mea de la mine si daca pana acum o laudam, de data asta m-a exasperat cu cicaleala ei nesfarsita:acum cand se refera la copil parca nu o mai ignor la fel de lejer ca inainte; si daca nu stiati de raceli fara virus, va spun eu ca exista raceli de la lipsa caciulii-va rog sa va notati; i-am zis sotului ca se vede ca baietii ei nu i-au facut educatie: maica-mea stie cand sa se opreasca ca altfel isi ia perdaful de la mine
da si aseara am avut examen de la 6 la 9 seara-azi sunt nauca

Ramona si bebelina Maria (10.09.05)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ege spune:

buna dimineatza!
locca,gabi nici mie nu i-avenit c.m
biumil,eu i-am dat cereale lu ege si parca doarme mai bine

azi tr.sa ma duc la dr.stomatolog.oare daca imi face anestezie e vreun pericol?? tinand cont ca eu inca alaptez

l-am admirat si eu pe "omul cu 1000 de fete".tare frumusel


ege si arzu ege (30.09.2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

'Neata!

Ia sa raportez si eu ca vad ca e Ramona singura pe aici .
Eu sunt tot un nerv de aseara incepand cand bona mi-a zis ca soacra-mea a fost la biserica sa vada cum e orarul si a stabilit sa-l duca pe Vladut la impartasit azi de dim. Asta fara sa ma consulte pe mine deloc. SI a catadicsit sa-mi zica aseara pe la 10> Normal ca nu am fost de acord. Astfel de evenimente se petrec in familie. Auzi idei pe capul ei, sa se duca cu bona . Si azi de dimineata s-a apucat de calcat la 6 . Normal ca nu am mai putut dormi si bb ma simte cand sunt nervoasa asa ca la 6.30 hop si el.
Dar azi pleaca si uite asa mi-am varsat oful...

Am uitat sa va zic ca azi e ziua mea. Fac si eu 26...

Irina si Vladut (26.08.2005)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

L-am admirat si eu pe Iaris care e de-a dreptul demential .

Aha, banuiam eu ca nu sunt singura care are picioarele mai mari dupa sarcina. Oare daca faci 3-4 bbi la numar se ajunge ?

Si mai vroiam sa zic ceva, dar am uitat ...

Irina si Vladut (26.08.2005)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

Ramona, wow, ce de dintisori la Maria!Felicitari

Miflore draguta ca intotdeauna, cum ne raspunzi tu la toate....Sa stii ca mie nu mi-a zis de trecerea la Nan2 la fel Oare ce sa mai inteleg de doctorii astia? Si la Nadina, madam Culcer i-a zis sa treaca pe Nan 2 cand a facut Serbanel 5 luni...eu pe la 5 luni jumatate si aprox 6,5 kg am trecut. Pana acum e ok, sper sa nu aiba nimic. Pe cutie scrie din luna a 6a, ori noi suntem deja in luna a 7a, nu mai inteleg nimic. Atatea bordeiuri (cabinete) atatea obiceiuri.
Si lasa supararea pe numarul in plus la pantofi. Vad ca s-a intamplat la toata lumea, si eu ma chinui tare sa intru in 37, aacum imi cumpar 38, asta e viata...dar ii avem pe bebei
Marinela, scump foc Iaris.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anya20 spune:

La multi ani Irina! Asadar esti "berbec" de-al meu. Aha, bravo!

Azi face si Anya 6 lunite si e o vreme groaznica, cred ca nici n-o scot afara.

ege - si eu am fost la stomatolog si am facut anestezie. M-am muls cam la 2 ore si ceva dupa si am aruncat laptele. La mine a fost mai greu, ca anya nu era diversificata (am fost acum 2 saptamani) si i-am oprit lapte acasa pe care nu l-a vrut cu nici un chip (nici cu biberon, lingurita, canita etc). Ei, bine ca a trecut.

Alina
Anya mea(19 oct. 2005)

Mergi la inceput