Mamici casnice (33)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Lucia da alea cu camera nu le-am vazut:)
In schimb imi plac mult florile si Liviu langa roata de camion :)

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

mai incearca odata ca tocmai le bagam si m-am grabit sa pun linkul


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! desene noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Ioi, da, le-am vazut acuma. Ma asteptam la mai rau:) Dar cred ca dupa ce se usca nu se mai vede asa tare, sper.

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:


Yupiiiiiiii imi merge netul

Wow cat am de recuperat...oricum am vazut ca a nascut Sym...sa-ti traiasca bb-ica
Fla ai aflat inaintea mea

Revin ...ma duc sa recuperez



www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia

Sarbatori fericite!!!
"La douazeci de ani, domina vointa; la treizeci, mintea; la patruzeci, ratiunea." (Benjamin Franklin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

Alina,si Maia mea a avut giardia.Nu e atat de grav daca ai descoperit a timp.Numai ca trebuie sa respecti cu strictenie tratament. apoi dupa un interval de timp sa-i refaci analizele.Maia era in Ro. cand am aflat ca are giardia.A facut tratam. acolo cu "zentel"(parca asa-i zice) dar cand am repetat aici analiz. tot nu scapase.Abia dupa al doilea tratam. a scapat.
Ai grija cu zentelul ala ca cica poate distruge ficatul.Este tare pt. copii.Dara asociat cu mancare si nu mai stiu cu ce zicea mama merge bine.
Sanatate max.

ati scris intr-o veselie...
ma duc sa caut cap. anterior...

o zi buna1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

salut gagici!
multumesc ca va ginditi la noi .
lucia, noi suntem in pitesti. acum citeva luni am fost in buc pt un set complet de analize, dar acum am avut eu o banuiala si s-a adeverit cu giardia asta, dar am facut analiza aici. sper ca dupa tratament sa scapam, oricum vb flaviei, in mediul in care traim cred ca f multi copii au.
in vizita ne-am distrat f bine, mai ales ca alexa se uita f mirata la bb si nu cred ca intelegea cum se misca.

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Lucia imi pare rau pentru camera, important e ca nu s-a speriat Liviu prea tare. Lasa ca dai cu var saptamina viitoare, daca nu te pricepi, itzi dau eu o mina de ajutor, acasa in Romania, varuiam de n-aveam aer. Si aici, doar balcoanele si pervazul de la geamuri, le-am colorat galbene de a stiut toata localitatea ca o nebuna sta cocotzata pe geamuri.
Flavia ramasei datoare cu...
Revin ca s-a trezit Isabella

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre

Daniela si principesa ISABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Buna ziua fetele frumoase....azi am ajuns si noi la analize cu Maria la spitalul Victor Babes, sa incruntat putin cand a aflat scopul initial al "vizitei"...da ia trecut repede ca a avut colegu' grija ca tanti asistenta sa se comporte "cum trebuie"

Apoi a plecat fericita ca este ceeeeeeea mai curajoasa fetita din lume si am dus-o la caprioara din incinta spitalului sa vorbeasca cu ea si sa-i dea biscuiti....e perioada cand naparleste si maria ia zis: capioaloooo etiiii ulataaaa lllau!
Acum trebuie sa mai mergem odata poimaine dupa rezultatul analizelor si pentru un consult mai amanuntit in zona ficatului .

Va pup sunt cu ochii pe voi...sunt la serv

mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Fetili am o intrebare foaaarteeee enteresanta:
cine-l cunoashte pe ector 1402, iote-asha ca ma indragostii de el si nu stiu de unde sa-l iau...
Acuma vorbind serios... ma streseaza cu mesaje in engleza, dupa care vrea franceza si spaniola sa vorbeasca cu mine. Din politetze nu l-am trimis undeva pe romaneste, am crezut ca-l cunoashte vreuna dintre voi.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre

Daniela si principesa I
SABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Danelutza nu-l cunosc, dar nici nu i-am dat accept pe mess. La-m rugat sa se identifice mai 1, apoi mai vedem :)
O fi vre-un "spam", asa ca ai grija...

Miha zici ca n-ai avut net?:) Atunci esti motivata

Nu cred ca mai viu pana diseara ca in curand vin musafirii.

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput