Mamici casnice (33)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Ma fete sunt fericita ca am luat laptele praf... no, am trecut sa va salut ca fug sa fac curatenie in continuare... of, parca ma doare un pic capul de atata fericire!!!

Adinella

"Cand Dumnezeu este cu tine, nimeni nu poate sta imptriva ta"!

Andrei si Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

andreea, pt rezultat negativ la giardia analiza tre' facuta de 3 ori. si prima iesise negativa si a 2-a a fost pozitiva. le-am facut acolo unde mi-a zis tu (kontur). calcemia i-a iesit f bine, cu kk e mai rau.

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Buna dimineatza si multzumesc de cafea
LA MULTE LUNI ILINCUTZA, SI LA MULTZI ANI

Gata, va doresc o zi buna, dispar in ceatza, adica la plimbare ca prea e frumos si soare.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre

Daniela si principesa ISABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Alina si noi cand am avut acum probleme, am facut analizele la Medlife , coprocultura si coprocitograma dar au iesit in regula desi copilul continua sa aibe probleme.Cineva m-a sfatuit ca astfel de analize sa le fac la "V. BAbes" parca, cel de pe Stefan cel Mare, spital de boli infectioase.


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! desene noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Ma laudam ca rasuflu usurata?S-o cred eu In timp ce eu rasuflam usurata fimiu s-a urcat pe un pexal de la calorifer care s-a rupt si a tzasnit cu presiune apa mizerabila de culoare maro peste fimiu si peste pereti si peste tavan si pat si asa mai departe...


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! desene noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Wow Lucia, n-as vrea sa fiu in locul tau... Liviu a patit ceva? Casa se aranjeaza..., sa fie el ok. Acum ce faceti, ati reusit sa opriti apa?

Si la noi a fost soare, am iesit cu Sara la plimbare si cumparaturi, acuma am pus-o la nani si eu sper sa apuc sa imi termin treaba pana vin musafirii.

Alina imi pare rau pt Alexa ca are giardia, cred ca si Sara are, desi nu i-am facut nici un fel de analize. Dar lasa ca se trateaza, oricum majoritatea copiilor au asa ceva. Sa va distrati in vizita

Adriana ce bine ca ati primit laptele. Pe cate luni s-a dat? Am auzit ca vor fi ceva reglementari, ca nu se va mai da decat daca e neaparata nevoie si doar pana la 1 an.

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Liviu n-are nimic in afara de sperietura. I-am facut o baie generala, am oprit apa de la robinetul caloriferului si am lasat geamurile laaaaaarg deschise sa se mai usuce, ca avem si mocheta prinsa in plinte si nu am putut sa o scot, am scos apa cu muuuulte prosoape uscate puse sa absoarba.


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! desene noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Bine ca n-a fost mai rau, ci doar o sperietura. Da nu a ramas nimic patat de la apa daca zici ca era maronie?

Gacici toate sunteti la plimbari?:) Eu am fost harnica si m-am intors demult :)

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Ba daaaaaa, tavanul si peretii si mocheta mai putin ca am frecat-o cu dtergene. Las ca va fac o poza sa vedeti.


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! desene noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

iata aici- primele poze:http://s43.photobucket.com/albums/e359/Savitry/?sc=1&multi=1&addtype=local&media=image


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! desene noi

Mergi la inceput