Miresele anului 2006 (54)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns moko spune:

cine ma ajuta si pe mine la?...ca nu vleau sa fac singura!!!!

nimic nu esueaza in aceeasi masura precum succesul.(G.K. Chesterton)
au mai ramas...
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancasilv spune:

incerc sa fac si eu ceva...nu va suparati prea tare pe mine...daca se poate...deloc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancasilv spune:

nu prea imi iese

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moko spune:

nicio miscare azi...tocmai cand puteam sta si io la barfe cu voi!!

nimic nu esueaza in aceeasi masura precum succesul.(G.K. Chesterton)
au mai ramas...
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancasilv spune:

super liniste...si eu care credeam ca mi s-a busit mie calculatorul...pina acum nici nu apucam sa citesc tot ce se scria pe aici...si azi..."bezna"

http://photos.yahoo.com/ph//my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

buna,
azi am fost sa depunem actele la Sect.6, si am dat peste cele mai dragute functionare, sunt foarte amabile, zambarete si au venit cu jumatete de ora mai devreme (se asteptau multe perechi azi)

va pup si sa aveti o saptamana usoara
si spor la pregatiri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danutza_s spune:

dap, prisi, asa e...chiar nu mi-a venit sa cred ca sunt asa de dragute....eu azi am fost la sector 4 si a mers super bine, am terminat repede...eu luasem si ceva sa le dau, dar nici nu a fost nevoie,le-am lasat in masina,nici nu le-am luat dupa mine....insa pana la urma depinde de cine ajunge mai devreme...daca vrei la o anumita ora, trebuie sa fii printre primii,iar asta nu mai depinde de doamnele de acolo, pt ca se face lista si se intra in ordinea de pe lista....
noi am ajuns la 07.00, ca eu eram cam dispe ....si mai erau 3 perechi acolo... si am intrat pt depunerea actelor in ordinea de pe lista....au facut gura astia care au ajuns pe la 09.00, desi nu prea am inteles de ce...era vina noastra ca au venit prea tarziu ???

asa ca eu am rezolvat, am pus la ora la care voiam....si acum sunt linistita....

pupicei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Divine girl spune:

Bai! Ce-i aicea? Pustiu? Aloooo!!! Puturoaseleeeee!!!!

Pregatiri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Azi ma duc sa vad rochita de la yokko (am si io o grija acu') si sper sa-mi placa si sa gasesc masura mea, culoarea care vreau... Fac poze daca o iau

si sa aveti o saptamana frumoasa.



www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">S-a mai nascut o stea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danye spune:

Sunt o miresica de august , mai exact de 19 august care ar vrea si ea sa se vada pe listuta de mirese si care va spune: bine v-a gasit. Si noi suntem in toi cu pregatirile, am rezervat restaurantul ( Rodon al hotelului El Greco despre care nu stim nimic de bine sau de rau..si pt oricine are informatii.. ), biserica ( Sf. Spiridon Nou), Dj, cameraman, fotograf ( multumesc lui Radu ),am facut invitatiile, am achizitionat rochita frumoasa si am luat bauturile..in rest..mai este timp.
V-am plictisit cu polologhia mea http://community.webshots.com/user/danye27

Mergi la inceput