De ce nu se pot inregistra membri noi?

De ce nu se pot inregistra membri noi? | Autor: michelle7

Link direct la acest mesaj

Prietena mea incearca de o luna sa se inregistreze dar nu primeste mesajul de confirmare pe mail. am vazut ca membri noi exista. ce trebuie facut?




Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Se mai intampla si astfel de erori.Cu ce id incearca sa se-nregistreze prietena ta?


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina,veve & croko
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

amnna



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Spune-i prietenei tale sa-ncerce sa utilizeze la inscriere o adresa de e-mail diferita de a ta.Daca tot nu merge,mai trage-ne de maneca.


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina,veve & croko
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

lol . pai ne-a dus si pe noi capul sa nu se inregistreze cu adresa mea. de fapt ea a incercat cu adresa ei cu un nick Amna si eu am incercat sa o ajut si am facut o adresa special pt ea si am incercat sa o inregistrez cu nick-ul Amnna . spune-i ce sa faca te rog ca va citeste de mult si vrea si ea o felie de tort



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Mie-mi zicea radaru' altcevaSa mai incerce odata cu amnna ala;sa vedem ce zice


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina,veve & croko
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

Mie-mi zicea radaru' altceva

inseamna ca e "muy stricato " mesajul pe care l-a primit si ea si eu e ca momentan administratorul restrictioneaza inregistrarea noilor membri. veti primi confirmarea pe mail . ceva de genul nu retin exact.


deci ea a incercat sa se inregistreze cu nick-ul Amna de pe adresa ei pe care as putea sa ti-o dau pe PM daca te ajuta,
iar eu am facut o adresa special ca sa pot intregistra nick-ul Amnna si adresa e mariana_mara_maria@yahoo.com

dar pana la urma se poate sau nu inregistra fata si daca da CAND?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Nu jtiu ce-ati facut voi,da' e-mailul de la ammna exista deja-n sistem.Nu e "muy stricato" ca e automato.Inregistrari se fac zilnic,insa da,tre' sa fii aprobat si primesti confirmarea pe e-mail.Exista exceptii cand e-mailurile nu ajung la destinatar si se fac verificari.Mai incercam,o-nghesuim noi pan' la urma


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina,veve & croko
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

ammna???? eu am incercat cu Amnna ai vreo sugestie? ce se poate face? ca eu cand m-am intregistrat pe forum n-am avut nici o problema asa ca ma indoiesc ca nici eu nici ea " nu stim cum se face". Pana la urma exista vreo solutie sau sa renunte fata?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

na . am facut o noua adresa si un nou nick Aamna si mesajul a fost " inregistrare aproape completa. administratorul restrictioneaza temporar accesul noilor membri......."



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Amnna,ma rog!greseala de tipar.N-a spus nimeni ca nu stiti voi cum se face,am spus ca mai exista erori de genul asta si-o sa rezolvam cumva.Eu am incercat,da' cum nu ma ocup de partea tehnica,am semnalat problema administratorului.


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina,veve & croko
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput