:(

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Amedeea spune:

Buna, Teo, uite-ma din nou la vechiul subiect.....tot nu vreau copil, nici nu ma gandesc sa am candva. Desi am gasit barbatul pe care il asteptam demult, nu ne gandim deloc la copii, mai degraba la calatorii prin lume. Eu asa am sa mor, fara cea mai putina dorinta de a-mi dori vreodata un prunc. Merci oricum de sfaturile si cuvintele bune din partea ta si a tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voinea spune:

Mey, m-am tampit sau ce se intampla? Sunt 2 mesaje unul langa altul cu aproximativ acelasi subiect, aceeasi autoare dar care o data are 28 ani, odata 31, goneste barbatii din viata sa, in celalalt are o relatie super stabila. Sunt subiecte , cum s-ar zice la misto? Sau e ceva ce eu nu inteleg si atunci imi cer scuze!

Adina si dragalasii ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_s spune:

quote:
Originally posted by voinea

Mey, m-am tampit sau ce se intampla? Sunt 2 mesaje unul langa altul cu aproximativ acelasi subiect, aceeasi autoare dar care o data are 28 ani, odata 31, goneste barbatii din viata sa, in celalalt are o relatie super stabila. Sunt subiecte , cum s-ar zice la misto? Sau e ceva ce eu nu inteleg si atunci imi cer scuze!

Adina si dragalasii ei



Subiectul celalalt incepuse in 2004...cand amedeea avea evident 28 de ani.

Oana si Mara 11.08.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns calatoare spune:

Amedeea, exact ca tine am gandit si eu. Tu macar te bucuri de tatal tau. Eu mi-am pierdut ambii parinti. Asa cum a spus si Principesa, esti traumatizata din cauza pierderii mamei si crezi ca daca vei face un copil se v-a intampla ceva rau cu el. Eu asa am gandit si nu mi-am dorit copii. Mi-era teama. Am trecut prin multe, mi-e un dor nebun de ai mei, dar ce pot face? Si intr-o zi am ramas insarcinata. Am un baietel de 10 luni. Sunt foarte fericita. O sa vina si randul tau.
Si eu ca si tine nu doream decat sa calatoresc. E, iata-ma acum calatorind in 3. Si e atat de frumos si ma simt atat de bine.....
Poate cu timpul o sa-ti schimbi optica.
Timpul e atat de scurt.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amedeea spune:

Voinea draga, nu te-ai tampit doar ca sunt subiecte mai vechi.
Poate deranjez deja pe aici.
Nu mai vin, scuze. Calatoareo, merci de cuvintele tale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voinea spune:

Se pare ca nu am verificat data postarii. Daca am deranjat pe cineva , scuze!

Adina si dragalasii ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana29s spune:

Amedeea, te inteleg nici eu nu-mi doream deloc copii si nici macar nu-mi placeau. I-mi pareau niste fiinte mici si enervante, niste mici monstri,nu-mi placeau cum stilcesc cuvintele sau ce timpenii spun in emisiunile lui Iantu. Apoi am ramas gravida, am plins consolata de sot mi-am distrat si oripilat colegele de munca povestindu-le cum o sa tin copilul in sifonier ca sa nu-l aud cum urla.
Fiul meu are 2 ani si 5 luni si sint indragostita de el (si sa stii ca nu asta sinteam cind eram gravida ,sa intimplat in zilele urmatoare dupa ce am nascut). Acum i-mi plac copii, (nu toti,dar majoritatea)
Am uitat sa-ti spun am hotarit sa-l fac totusi fiindca era deja timpul aveam 29 de ani , aveam casa , aveam amindoi servici ...

Liliana si Dani
Sara
Sara poze Iasi

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amedeea spune:

Subiectul il inchid pentru ca nu isi mai are rostul
Multam pentru raspunsuri oricum.
Numai bine.

Mergi la inceput