Mamici casnice (31)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Porumbel30 spune:

Buna dimineata mamici si pitici si burtici !
Va astept cu cafeluta (cu lapte sau fara , cu cofeina sau nu...) cu ceaiul verde sau de fructe, cu suc...Sper ca n-am uitat ceva !
Bine-nteles cu micul dejun alaturi ! Ce preferati?



"Sufletul n-ar avea curcubeul daca ochii n-ar avea lacrimi..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Multumim de cafeloi Porumbelu;, eu mi-am papat si micu' dejunache, o felie de cozonac de post...Ma iar am capul varza de cate vreau sa zic....
Tina am auzit ac e ok si ca n-o lasa beb sa doarma.... hahaha nu m-a crezut cand vorbeam odata pe mess de somn . Sper sa se regleze i sa-si intre ok in noul ritm de viata cu David cel papacios
Cami... mai cu alergiile si eu am o obsesie de cand cu un documentar pe Reality, chiar se poate muri in cateva minute de la asa ceva, o sa ma interesez si-n Romania de Epipen sau altceva analog, eu m-am ingrozit cand am vazut ce se poate intampla.... emisiunea aia era despre alrgiile la veninul albinelor, dar ma obsedeaza acuma orice
Dana traiasca Asia, lasa ca e ziua si melodia
Flavia cred ca eai la coafor.... veo frizura noua ceva? Suvitele mai sunt acolo?

Noi iesiram ieri afara cu toata ploaia, era gogoasa fericita si canta a si ansat in ploaie..... ca altfel n-o mai culcam seara, desi a dormit doar 20 min ziua...
Mai am o prietena 99% insarcinata ziceam noi, dar uite ca testele arata negativ.... uffff si au trecut 2 luni de la ultimul ciclu... ati patit asa cu testele?Hai ca raman in zona, pup dulce tuturor

Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes - Carl G. Jung www.andora.bravehost.com/" target="_blank">
site,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbel30 spune:

mmiha, multumesc mult pt. carticica ! Felicitari !

Lucia , ti-am trimis PM !

Fetelor , trezirea ! Nu e we !

"Sufletul n-ar avea curcubeul daca ochii n-ar avea lacrimi..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbel30 spune:

Mai n-auziti !
Ce va tine atat de ocupate ?

Macar ziceti si voi buna dimineata si fugiti la treaba...asa, ca mine !


"Sufletul n-ar avea curcubeul daca ochii n-ar avea lacrimi..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunt_mamica spune:

neata la toata lumea!
merci de cafea ,am luat deja 3..sper sa mai ramana si la altii!v-ati apucat de curatenie,de facut cumparaturi?
CE GATITI DE PASTI?....la mine e primul an in care stau acasa de Pasti... ce bine-i sa te duci in vizita!


ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Eu de Paste ma duc la socrella la Moldova... o sa facem pasca de ciocolata, de branza si cu smantana, toate sunt super bune, salivez deja cand ma gandesc... hihihi, anul trecut a fost singurul an de cand suint maritata cand am stat acaa, beeb dormea si eu cu sotul am fost la Biserica, a fost frumos.... dar la tara e o Biserica sus pe deal si are o alee luuunga la intrare, toti opun cosurile jos de-a lungul aleii si aprind lumanari iar parintele bine sa el sfinteasca.... arata divin Insa presupun ca eu voi sta acasa cu gogoasa ca asta se intampla la 4 dimineata

Corina hai ca uitai as-ti zic neaparat sa ne spui ce a zis nenea doctorul, si daca intri inainte de a pleca vorba Alinei, pai noi cum facem sa aflam??? Daca vorba Zinei te opreste acolo? Daca vorba mea nasti maine? Eu cum aflu?

Hihihi pupici!

Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes - Carl G. Jung www.andora.bravehost.com/" target="_blank">
site,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunt_mamica spune:

andoraunde la molova?


ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Intre Botosani si iasi, langa Frumusica

Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes - Carl G. Jung www.andora.bravehost.com/" target="_blank">
site,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Neata!
Cami ,nu stiu reteta ,dar o caut!
Pup toate fetele!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Buna dimineatza si multzumesc de cafea
Andora ia da o strigare la soacra sa-tzi trimita retzeta pentru pasca cu ciocolata, ca tare ma bate gindul sa ma dau rotunda la barbat.
Fetelor eu nu mai pot face nimic, cupilu' meu bintuie in patru labe toate casa. trebuie sa ascund totul din calea ei.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre

Daniela si principesa ISABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput