Zalauance ... poftiti aici !!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

cafengiste la apel!!!!!!!!

gata !!!!!!!plec sa-i fac mancarica la matei pe cand se trezeste.va tzuc si vin mai tarziu.


PS tare grea-i asteptarea.


Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudiasabou spune:

Buna,in sfarsit reusesc sa scriu cate ceva ,nu stiu ce are calculatorul meu ca tare face figuri,probabil e virusat.
Noi am fost afara mai de dimineata ,iar acum ca doarme Rebeca vreau sa fac un pic de curatenie si ceva da mancare.
Bianca nu stiu cat mai rezistam cu vremea asta.Rebeca nu isi gaseste locul si tot umblam dintr-o camera in alta.
Ioana si eu tot asa pateam cu Rebeca ,faceam tot felul de mancare si ea manca vorba lui Bianca din borcanele.Pana la urma am inceput si i-am dat mancare de care mancam noi si asta era tare buna.

Adrianaspor la cumparaturi.

Claudia si Rebeca (29 iunie)

poze Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

cafengiste la apel!!!!!!!!!!!!!

ioana, uite matei era si tare smecher.eu ii puneam mancarea gatita de mine in borcanel.nici vorba sa pape .el vroia doar borcanel.eu zic sa nu faci ca mine.nu incerca borcanelele.ai rabdare si sa vezi ca vei avea succes.

claudia cred ca pt voi e si mai greu cu arestu la domiciliu.Rebeca e mare si cred ca ar sta non-stop afara.

restul mamicilor unde sunteti?

Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

cafengiste la apel!!!!!!!!

unde sunteti? eram pe pag a doua jos.pai se poate?????

sunteti molesite de la timpul asta " frumos"?

matei e la al doilea somn , saracutu de el , se pare ca il afecteaza si pe el vremea asta.

va tzuc si mai vin.............

PS eu mai butonez pe forum si poate poate voi prinde la o barfa.

Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudiasabou spune:

Buna ,am fost la o plimbare plin ploaie ,iar acum cautam sa ne jucam prin casa numai ca Rebeca se plictiseste tare repede,iar daca ma supar si o cert ma pupa toata ca musai sa imi treaca.Va pup

Claudia si Rebeca (29 iunie)

poze Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Fetelor, Diana nu se simte bine. A fost luni la scoala si tare viteaza...iar seara a cazut lata. Dimineata n-a putut merge la scoala, asa ca a intrat in vacanta....

adriana, calatorie plauta maine cu vagoanele si revederee placuta cu familia fratelui tau!

bianca, da' ce pile ai tu acolo la vagoane?? vreau si eu! da' nu spun de ce!

ioana, nu te descuraja cu diversificarea...nici eu n-am primit de la pediatru o schema fixa de diversificare, dar cu o carte buna pentru cresterea copilului m-am descurcat. O sa-ti intri in mana si bb la fel!

elutza pupicei mofturosului mic, si tie la fel

claudiilor, elvira, paula .

www.nazdravani.ro/" target="_blank">nazdravanii
Mihaela si fetele mele
Ajutati-o pe Alina sa-si implinesca visul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diplodocus spune:

salutare
Calin inca nu a ajuns acasa din delegatie, cred ca ajunge doar pe la miezul noptii
E tare greu singura acasa...In disperare de cauza am mers pe la niste vecine.Una( la care nu cred ca mai merg degraba)mi-a zis de vreo 10 ori:"Ooauu!!Ce grrrass ii!!!"Degeaba i-am explicat frumos ca e grasunel de lapte de mama, nu de altceva, ca n-am avut cui... Mai bine stateam acasa...
Piticul nu a mincat nici dupamasa, se vede treaba ca nu-i place morcov fiert( desi am pus laptic de la mine in el...)Incerc mine altceva...
Va pup pe toate

IOANA si Luca-Mihnea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

salutare gasca!!!!!!!!!!

si noi am fost afara.sa va zic unde mergem noi cand e asa urat afara? in OMV.mama ce ne mai place.ne tot jucam cu senzorul de la usa.deja ne cunosc toti angajatii de acolo.

mihaela am pile nu gluma la vagoane, dar faza e ca nu merg numai pe directa cluj.asa ca?????????????pupici fetelor.saraca diana inca ii e slabit organismul.

adriana spor la treaba.mama da ce invidioasa sunt.parca vad ce de cadori primesti.si mi-e o ciuda pe dan ca el s-a intalnit cu ai mei si eu nu.sa ai spor la cumparaturi.

ioanavezi ce ti-e cu vecinele????????auzi oare si tu esti bucatareasa ca mine?nu te stresa .auzi maine fa o pauza cu legumele si incearca peste doua zile .

elvira , elutza, paula , sandana pe unde sunteti??????????


va tzuc si mai vin.........

Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

iara vin.

nu stiti cand se schimba vremea????????

claudia printesei.


Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diplodocus spune:

Bianca, multumiri pentru animarea forumului
Ma tii in priza si e super!!!

IOANA si Luca-Mihnea

Mergi la inceput