Mamici casnice (29)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

zina chiar ca e grasun bb tau, pai Sara mea s-a nascut cu 3.900 kg si avea 9 kg si ceva la 1 an:) E bine ca inca il alaptezi, sa o faci cat mai mult.

Alina fie-ti mila Hai sa organizam toate, venim toate cu propuneri. Eu una ma apuc sa studiez oferta.

Noi vb aici, da oferta e valabila pt toate mamicile de aici, care vor sa ni se alature. O iesire undeva la munte, intr-un week-end la vara, sa ne cunoastem si live.
Cine mai doreste, cine mai pofteste

Corina e tare chestia aia cu baba stelista, o pun si la topicul stelistilor sa se bucure toti:)
Tu zici ca te mai prinde acasa si wk viitor, sa faci pact cu sotul pt jumatate de ora la PC?:)

Lucia chiar citisem o stire pe undeva ca acum cu schimbarea vremii virozele astea sunt la ordinea zilei, se stie ca si stomacul e mai sensibil. Sper sa se faca bine Liviu si sa scape si de regim

Adriana ce face Andrei? Ai fost cu el aseara la urgente? I-a scazut febra?

Tina drum bun, nastere usoara si bb sanatos, abia asteptam sa te intorci cu bine si sa avem vesti bune.



Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

TINA, TINA!
SANATATE MUUUULTA! SI NASTERE USOARA!

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:


Flavia si eu si eu la vara la intalneala.
Venim cu tot familionul ca sa cunoastem echipa toata sau numai mamicile?


Poze cu Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

TINA, TINA, TINA NASTERE USHOARA,
TE ASTEPTAM CU BEBE ,
DAR SA NE ANUNTZI, SA NE SPUI CE SI CUM,
CA LA CEZARIANA TE TZIN MAI MULT IN SPITAL PINA ITZI SCOT FIRELE

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre

Daniela si principesa ISABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

quote:
Originally posted by Dana_ch


Flavia si eu si eu la vara la intalneala.
Venim cu tot familionul ca sa cunoastem echipa toata sau numai mamicile?

Poze cu Lucas



cu tot familionu', cu catel, cu purcel, adica cu colegii, cu ccc cupiii.

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sfarsitoarea spune:

Doamnelor, mamicilor, va urez o saptamana buna. Si sa fiti sanatoase.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Fetele multumesc mult pentru urarile de sanatate!Si pentru ca am vazut printre picaturi ca s-a discutat despre "schimbul de mame" de aseara, pentru tanti Olteanu ar fi nevoie de . Degeaba ai bani daca nu ai si minte.


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! desene noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

sfarsitoarea chiar ma gandeam ce-i cu tine ca n-ai mai trecut pe la noi:) Cum esti, cum te simti? Mai ai vesti despre Denis si banii care s-au strans?

Da fetelor, vrem sa ne intalnim cu tot familionu, va dati seama ca ne putem incurscri, doar le facem copiilor cunostinta
Care mai doreste, care mai pofteste, care mai are propuneri...

Despre ce d-na Olteanu vb? Povestiti si la astea nestiutoare:) Cunosc emisiunea, am vazut-o de cateva ori, dar la cazul mai sus amintit sunt paralele:) (dc aveti chef sa povestiti, dc nu ma gandesc ca n-am pierdut mare lucru k n-am vazut:) Ce sa fac daca emisiunea e in acelasi timp cu meciurile de fotbal

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sfarsitoarea spune:

Impreuna, eu sunt bine, imi caut de lucru.
Denis insa e la a patra tura de citostatice si azi i-au facut si punctie. Si ce e mai rau e ca nu prea mai mananca. Mona (mama lui)imi spune ca nu stie din ce mai traieste. Se continua campania de strangere de fonduri, mai sunt de strans cam 70.000.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Flavia dna Olteanu e genul de femeie care are o afacere, are bani multi si situatie materiala super si considera ca banii sunt totul, are menajera care se ocupa de casa si cred ca si de copii. Dupa mintea ei n-are sens sa gateasca in casa ptr ca se duce sa manance la restaurant. Copii pareau needucati sau mai bine zis prost crescuti. Cel mare de fo 12-14 ani cand ii face mamica de imprumut sanwichuri pt scoala le arunca cu tupeu la gunoi ca el nu are nevoie de mancare ci de bani. Iar dna Olteanu cand ajunge in sfarsit acasa primul lucru pe care il face e sa isi intrebe sotul cat a castigat in perioada aia.


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! desene noi

Mergi la inceput