Clubul brasovencelor (3)

Raspunsuri - Pagina 31

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

mama ce slaba miscare, haideti sa bem o cafea impreuna asa dupa ce am lasat copii pe la gradi sa ne relaxam nitel!

eu l-am dus pe vlad pe jos la gradi si apoi am mers la serviciu tot pe jos si in total am facut o ora jumatate asa ca mi-ar prinde bine o cafea in compania voastra! ca sa ma i prind ceva forta .

am noroc ca azi sotul e de serviciu la bucatarie, face piata si ceva de papa asa ca diseara pot sa fiu si eu mai linistita!

POZE VLADUT



"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Nicoleta, se pare ca am reusit cu gradinita, va merge si Diana la Martinica din 1 octombrie!
ce face stefan? dar burtica?

Anca, dau eu o cafeluta!




www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

bine ai venit daniela la cafea fie ea si fara cafeina, ca e tarziu si sa nu facem noaptea alba!

dar daca e sa fie ne vedem aici pe DC!

POZE VLADUT



"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Daniela, felicitari! In ce grupa va fi? Cum le cheama pe doamne (eu le cunosc pe majoritatea)? Poate ne intalnim macar intr-o dimineata la gradi, in prima faza. Multumesc de intrebare, Stefan e bine, sper sa fie bine mult timp de acum inainte. Il mai jut si eu cu homeopate, cu Imunoroyal Junior... urmeaza Septilinul... totul ca sa fie bine. Si bebe e bine, l-am vazut sambata la eco, avea micutul 22 de mm si era ok.
Anca, nu am stiut ca esti in Bucureti acum. NU te intrebam de gradi ca m-ar fi interesat vreuna, Stefan merge la gradi din Racadau. Multumesc de invitatia la cafea, insa eu nu prea beau, mai ales acum cu bebe. Sper ca ti-a priit si ai uitat de drumul lung pana la serviciu.
O zi buna va doresc.
Si sanatate pentru copii, mai ales, ca ei merg la gradi... Uf, sunt cam stresata, sper sa nu raceasca puiul.
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

fara stres ca dauneaza iar lui bb mic din burica nu ii trebuie nici cafea nici stres asa ca daca cafea nu serviti atunci un ceai sau un suc natural gasim noi ceva.

Chiar daca sunt la Bucuresti eu tot brasoveanca sunt asa ca tot pe la club o sa bantui ca parca tot aici imi e locul!

Sanatate multa la copilasi mici si mari la bebici din burtici si la mamici!

POZE VLADUT



"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Anca, incercam sa protejam bebe din burtica, mai avem inca de 3 ori pe atat... insa uneori viata bate filmul, uneori nu se poate fara stres:).
Si ca tot vazui o pizza... hm, tare as manca una.
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ignatica spune:

Nimeni pe-aici? Cam tacut Brasovul fata de alte zone ale tzarii.

Ignatica - mamica de David (29 iulie 2006)



Nasterea sufletelului nostru David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Daaaa, fetele de la Brasov muncesc mult, vorbesc putin :)).
Pai daca tot intrai, sa va spun ca de atata munca astept week-endul... sa pot lenevi si eu mai mult. Si sper sa si pot, ca voi avea sotul plecat, o aniversare a unor copii sambata... sper sa ma descurc, sa reusesc sa si dorm, ca tare imi mai place :)).
Voi cum sunteti azi?
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

fata de ziua de ieri azi chiar daca ploua sunt mult mai fresh, ca doar ieri m-am cam rasfatat.....adica doar ajuns acasa mancat cu copilul si poi baita lui si la 20.30 eram in pat cu el gata pregatiti de nani, azi s-a trezit fara scandal ca doar era odihnit, dupa ce a adormit am mai lenevit nitel la meci si apoi am facut nani pana dimineata, asa ca.......azi am o altfel de zi!

la gradi nu avem probleme numai ca inca mai suntem putin in vacanta cu capusorul si mai vrem sa facem ce avem noi chef nu ce trebuie!

astept sa intrati sa semnati condica de prezenta ...... sa nu absentam nemotivat!



POZE VLADUT



"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ignatica spune:

Noi suntem bine, mai greu cu plimbarea afara pe timpul asta si David darama casa.
In rest, toate bune, eu si sotul muncim de zor la bb 2 care se lasa asteptat.

Ignatica - mamica de David (29 iulie 2006)



Nasterea sufletelului nostru David

Mergi la inceput