Miresele anului 2006 (53)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Carmen_Marieta spune:

Buna ziua fetelor, sunt si eu inca o ragusita dupa meciul de aseara.
Cele care va-ti cumparat cosulete, cam cat a-ti dat pe ele, sau sunt preturi identice( eu spre ex. am vazut in pasaj la Sf.Gheorghe la 250.000) e mult, e putin????
Alynutza domnisoara mea de onoare este colega mea de birou, si sincera sa fiu este " adevarata" ma suporta in fiecare zi, imi asculta toate ideile, ma sfatuieste cum crede ea mai bine, si sincera sa fiu nu stiu ce m-as fi facut fara ea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilyjeuly spune:

quote:
Originally posted by Alynutza

Andreea, si la noi lumanarile le tin nasii. Iar de intampinat invitatii unde zici tu, la restaurant? Acolo o sa-i punem responsabili pe ai mei si pe socrii, ca oricum ele nu cred ca s-ar descurca. si mersi oricum de raspuns.

Restul miresicilor care aveti domnisoare de onoare si mirele vostru are cavaleri, ce indatoriri le pasati?

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.


Miresica de 15 iulie



pai, la noi una dintre don'shoare si un cavaler vor tine lumanarile, don'shoarele ma vor ajuta sa ma imbrac, iar la restaurant vor avea fiecare o schita cu ranjarea salii cu nume la mese si dupa ce trec invitatii de noi si de nasi ele/ei ii vor conduce la mese! cam asta ar fi!

Emily


Inima cunoaste ratiuni pe care ratiunea nu le cunoaste

Poze

Mireasa de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Divine girl spune:

Mercic Gio! Vazui si io hotelu' cu pricina pe site. Misto meeey!!! Se vede ca e banutzu' bagat acolo ... Si camera e undeva la 80 E ... deci ... avem pretentzii nene. De aia cred ca si meniul e pe masura. Daca nu te incurca prea tare sau poate afli asa ... intamplator, cam cum e cu daru' p'acolo, ti-as fi profund recunoscatoare. Dar numai daca afli din intamplare, ca doar nu te-oi duce p'acolo cu copkilu' de gat numai ca sa afli ceva pt o disperata ca mine
Ti pupa fata!

Pregatiri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Cand citesc ce scrieti constat ca nu am nimic. Nici domnisoare de onoare, nici cavaler, Dumnezeu cu mila ce va fi.Sper din suflet sa am timp sa rezolv totul in timp util.


Nana Motoc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Divine, maine merg la expo acolo, adica langa hotel. intru de curioasa sa intreb, ca doar n-o fi foc. si cu copilu sta Clau.
Chiar vroiam sa vedem si noi pe dinautru hotelul.

Gio si Marco (6 ian. 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

ce nasoale sunt aftele astea care ustura...in gurissa.....si te tin nenicaaa...oricat de multa glicerina ai da acolo..pana nu-si fac ele damblaua..nu-ti trec...
utula...lau de tooot...si e ezagt intre buza si maxilar...of...ce bolnavioara sunt...
nu-i asa ca-mi faceti si mie o supica cu galuste si-mi aduceti niste porto????
...oare astea provoaca si delir??

PS - pt cine vrea sa vada meciul in reluare...e pe Realitatea


No more kinky stuff! Soon to be a married woman!

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BlueEyes spune:

Hello...iar v-am parasit o perioada... Dar asha multa treaba am... ca uneori uit ca peste o luna jumate ma marit.

Hai sa-i spun intai la Kreliutza... cum sa scape de dulele... ca io-s experta in de alea. Cum pap un fruct nespalat... hop si ele apar... Nu mai vorbesc daca cumva pap semintze de floarea soarelui Deci... am tot dat eu cu glicerina... ca tot acolo era...la fel de mare. Nu tre badijonat ... tre apasat shi frecat asha tare...pana se ia afta cu tot... chiar daca culge sange In 2 zile maxim trece... chiar daca doare tale tale ...

Nunta noastra
Marturii

Iubim sa fim indragostitzi...acesta este adevarul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

Ooofff... Kreliutz... am avut si eu nenorociri di astia ...
Si doorr... uf... poate un pupic mareee mareee mai alina durerea

P.S. ai papat ciorbitza?


HAI STEAUA!!!!

Nunta noastra
Poze
Nu te ascunde in spatele unei imagini false: oamenii te vor iubi mai mult daca esti sincer

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

quote:
Originally posted by BlueEyes

Hai sa-i spun intai la Kreliutza... cum sa scape de dulele... ca io-s experta in de alea. Cum pap un fruct nespalat... hop si ele apar... Nu mai vorbesc daca cumva pap semintze de floarea soarelui Deci... am tot dat eu cu glicerina... ca tot acolo era...la fel de mare. Nu tre badijonat ... tre apasat shi frecat asha tare...pana se ia afta cu tot... chiar daca culge sange In 2 zile maxim trece... chiar daca doare tale tale ... [font=Comic Sans MS

pai daaa....de la strugurii din piata de sambata trecuta mi se trage tot!!!...a naibii pofta!!!

ma duc sa mai dau cu betzishor din ala de ureche...inmuiat in glicerina...au au aaauuuuu...

Noapte buna fetele..si saru'mana!!!


No more kinky stuff! Soon to be a married woman!

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

si pentru cine nu s-a trezit... Azi e ziua mea

Andreea 22+
POZE

Mergi la inceput