Mamici casnice (27)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns light spune:

Symaco si Flavia multumim, sper sa avem bafta ca e nevoie!Flavia stiu cum e, si eu m-am lasat greu convinsa sa plecam insa odata convinsa nu mai dau inapoi in ruptul capului si mi s-a pus asa o pata. Insa nu as fi pelcat oriunde, adica daca nu Australia, cu greu m-as fi hotarat pentru alta destinatie. Anglia are o clima cam naspa. EU intru pe un forum australian si majoritatea celor care sunt acolo la sectiunea Expats in Australia sunt di UK.


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! desene noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Neata!
o cafea cine da?
revin!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

Ia d'acilea Dana

Fetele pranzul e servit.Meniul e asa:
>peste la cuptor cu sunca presata si enibahar
>peste prajit, ambele cu mamaliguta si mujdei de usturoi
>si cine mai are rabdare va papa lasagna(acuma ela cuptor, mai dureaza 10-15 min)...

Cine doreste ceva sa pofteasca...



www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

quote:
Originally posted by diadaniela

Neata!
o cafea cine da?
revin!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana


Daca zici "hai steaua":) Poftim

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Hai Steaua!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Mooooama Miha, m-ai omaorat...mi sa facut si mai rau foame....si sunt la serv......nu am papat nik azi

mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Miha ma enervezi, trimite-mi pe privat ricetta de lasagna, ca daca nu vin si-o maninc toata.
Corina gata te iertai ca aparu soarele, frumoooossss, potzi sa schimbi tzara, vina aici la mine ca-i cald si bine.
Lucia si-n care tzara vrei sa pleci, in Australia, sau n-am intzeles eu bine. Daca-i asha, sa-tzi ajute Dumnezeu si sa-tzi gasesti si serviciu repede, dar sa mai scrii pe aici, ca eu sint pe pozitii, nu ma lasa soatza la lucru, doar la munca de casa.
Gata fetele, dispar, ca nu ma simt prea bine, soarele e atit de frumos si eu trebuie sa stau in casa, m-am trezit dimineatza cam nashpa, am tensiunea mica, ametzesc, si mi-e sa nu ma culeaga careva de pe jos. Revin mai tirziu

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre

Daniela si principesa ISABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Salutare la casnicute, la steliste, la rapidiste, la neutre... la toate
Sunt in mare trecere ca Adrei trebe culcat si pe deasupra mai si sughite de mama focului...
Ziceti ca sunteti bine azi? In forma?

Adinella

"Cand Dumnezeu este cu tine, nimeni nu poate sta imptriva ta"!

Andrei si Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunt_mamica spune:

pai bine mai mihavrei sa murim pe aici?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

mihaela da-ne si noua reteta ca murim de pofta...

de baieti Bogdan(10.01.2000)& Florin(16.04.1990)

Mergi la inceput