Bebelusi de ianuarie - februarie 2006 (23)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns utocatalina spune:

Giova m-am distrat cu motul lui Marco!Vad ca si el isi roade la greu pumnii...sunt buni? Ingrid eu zic ca Diana seamana cu tine!

mamicuta de ciresica -aprilie 2006

Ciresica Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns utocatalina spune:

Monica cica merg la eco special pentru bb...la Budimex, doctorul Stamate..maine la 8:30 sunt acolo...dar Diana arunca si ea jet?? Cit de des?

mamicuta de ciresica -aprilie 2006

Ciresica Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Am uitat sa va zic,azi i-am dat 5 linguritze de suc de mere si acum o ora a tras kk nr. 2 pe ziua de azi pana-n gat dar nu diaree ci cu susan...

MONI care DIANA (01.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Cata , eu merg odata pe luna si la o pediatra privata. asta i-a facut in prima luna eco abdominala, la solduri, la picioare, asa sa vada daca e ok, daca nu are ceva rupturi, etc.
Pediatra mea e cam apa de ploaie.
Moni super pozele cu patura in cap, si cele dedicate lui mario sunt misto.
Raisa esti o dulce, ti-am mai zis, si semeni leit cu fetita sefului meu din Italia, cu Eliza.



Gio si Marco (6 ian. 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns utocatalina spune:

Am uitat sa zic..la sucul de mere si morcov renuntam cit timp varsa ca ii irita si mai rau stomacul!

mamicuta de ciresica -aprilie 2006

Ciresica Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

CATA in Arad habar n-am daca exista asa ceva pentru bebe!
Pai n-am monitorizat-o, dar dupa fiecare masa arunca mai mult sau mai putin jet... Jet urias ...eu stiu .... sa zicem odata le doua zile??? Nu mai stiu, ca e si cand ma improasca de trei ori pe zi .....

MONI care DIANA (01.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns utocatalina spune:

Giova pai daca ai facut eco abdominala esti linistita!

mamicuta de ciresica -aprilie 2006

Ciresica Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Cata nu fii prapastioasa si gandeste pozitiv! Cu reflexul ala cum se rezolva ? maine afli ce tratament o sa faca Bia? Chiar asa mai fetelor, ce se intampla cu bebeii nostri ca vad ca multi au cate o problemuta?!
Giova cand vedem si noi invitatiile pt. botez si cand este?
Monica nasol ca incepi sv.Esti meseriasa la poze si comentarii Dienutza e scumpica foc,are personalitate !!!
Fetelor daca si astazi a facut Angelo temperatura, cred ca nu trebuie sa faca baita diseara nu? I-am pus de doua ori pana acum supozitor! Aici e nasol rau afara, ploua mocaneste....
March iar ramani singurica cu beba.....ai vreun ajutor sau esti tu baza cu tot? pupicei Ioanei, e frumoasa si are un par negru si lung
Cuscra vad ca si Emma a inceput sa faca greva foamei...cu rabdare treceti si peste asta, o sa isi revina repede

Monica
http://community.webshots.com/user/maraki36
mamica de ingeras-bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

MARAKI eu doua seri nu i-am facut baie dupa vaccin,ca a avut noaptea peste 38 in fundic,dar a papat exagerat de bine trei zile si a dormit mai mult ziua.Astea au fost efectele...
Mersi de aprecieri cu pozele,de multe ori rad singura cand vad ce mi-a iesit la vreo pozitie mai ... dar de luni incolo...nu cred c-oi mai avea timp s-o pandesc asa!
Macar e cineva fericit: colega-mea!

MONI care DIANA (01.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoleta raducu spune:

Cata...nu te necaji...Am fost si eu la Stamate..la Medlife...nu la Budimex...si e bun tipul..iti zice ce si cum.
E cel mai tare pe eco pt bebei...
Uite un tie si un Biei...


Nicole si Daria Sofia

""Dumnezeu ne poate darui lucruri mari si negraite, dar noi ne ocupam de nimicuri "

Mergi la inceput