Bebelusi de septembrie-octombrie (85)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Maddy, hai si tu!


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Maddy, eu inca ii fac supa zilnic asa ca n-am bagat borcanase la conge...dar cred c-o sa le sterilizez prima data si gata!
Nu poti lua un bibe cu tine in parc? Eu, daca vin, asa o sa fac, cu toate c-ar fi urmat masa cu supa-piure, dar nu-i nimic, inversam putin!
a mea copila nu cere in general de mancare, ea ar trai doar cu laptic si apa, banui ca iau biberonul degeaba!



Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Moki si Maddy, spuneti prezent!
Pai eu cu cine deschid menuetul din questa sera?


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simodina spune:

Uff, acum am vazut ca o puneti de o intalneala cu bb-ii! Daca-mi faceam temele cum trebe' poate reuseam sa venim si noi. Acum e prea tarziu, ne intalnim maine in Gradina botanica cu viitorii fini. Ce rau imi pare . Mi-ar fi placut foarte mult sa va cunosc pe voi si pe bebeii vostri!

Alina voi cand iesiti din carantina? Poate facem o plimabare we-ul viitor cu tot cu Gabriela ?!

Nadina, mama de Serban (20 aug 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simodina spune:

Maddy, eu nu am sterilizat borcanasele. Le-am spalat cu apa fierbinte insa. Dar folosesc pt congelat si cupele Avent Via pe care le sterilizez. Ii fac mancare cam pentru 4-5 zile in general.

Nadina, mama de Serban (20 aug 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Fetelor, mi-am cumparat glow! Ce movalie sunt!
Nadina, aha, esti aici! Te-am prins! Las' ca ne-ntalnim alta data! noi ne-am vazut o data, nu?!
Cred ca fetele s-au culcat! Ma duc si eu la nani!
Noapte buna!


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns godzila spune:

Esti frumoasa miflore

Vera & Iulia Maria (17 octombrie 2005)



POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simodina spune:

Mifloricico, da, noi ne-am vazut la intalnirea din vara a gravidutelor ...Un pic de mov nu strica niciodata, he he. Somn usor!

Nadina, mama de Serban (20 aug 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanadana spune:

salutari fetelor sper ca nu ati adormit
noi am iesit azi toata ziua afara ,a fost azi ba soare de mureai de cald ba ploaie de te uda asa ca am profitat de plimbacit

Marinela nu am auzit de parfumul de la "une touche de naf-naf",dar o sa ma interesez si iti spun daca este si daca nu il gaseste ,o sa ne aranjam ti_l cumpar de aici si ti_l trimit prin posta

dana_luci felicitari vorbaretului Alberto tata
Roxyfelicitari vorbaretului ma-ma_ma_ma
Miflor mda mi_ai lipsit aseara ,incearca compot de mar+piersica+caisa poate papa Ana,asta este preferatul lui Antoine
mai ce glow ne-am tras

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanadana spune:

Dorulet pune mar curata si taiat in bucatele 2min la micround

poze

Mergi la inceput