FIV - 68

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

GINA sa stai cuminte acolo in pat ca eu te pazesc!!!13 va fii o zi norocoasa pt tine!!!ai sa vezi...

MIRGA la ce ora e punctia maine???sa stiu sa strang pumnii tare tare

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirela_1 spune:

Mirga, multam pt gandurile frumoase. Bafta azi, la ET.

Gina, bravo, sa tii puiutii acolo.

Liano, da ce-ai patit? Ca vineri, am citit ca pleci la Calimanesti si azi citesc la "oligo" ca s-a intamplat ceva? Da tu esti bine, nu? Ma duc pe la alte subiecte si aflu eu.

Mikisor, tu pe unde mai esti?

Va pup pe toate ,
Mirela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Gina iti tin pumnii sa fie bine.
Mirga bafta!
Andicu, Cristinici, Liana si toate celelate fete

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Edyna spune:

lachione, medamaya1 si va multumesc foarte mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Mirela ai spus ca in ziua 20 ti-a iesit prog 38,02 (Normal 5,3-86). Cifra ta este putin mai jos de mj intervalului. Cred ca este cam mic dar nu tb sa-ti faci griji pt ca ti se va da tratam de stimulare si organismul tau va raspunde. Sunt fete care nu mai ovuleaza deloc si tot raspund la tratam de stimulare. Asteapta sa vezi ce-ti spune DP pt ca mai e putin pana tb sa ajungi ea nu?
Prog meu in ziua 21 este 16,80 ( Normal 0,95- 21). Mie nu mi-a zis ca nu ar fi bun.


miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirela_1 spune:

Merci, Miki. Ai dreptate, eu ma gandeam pur si simplu ca ma incadrez in interval. Daca ar fi asta singura problema... Sa vedem cum vor iesi analizele de secretie.
Va pup pe toate.
Chefuiti si-n seara asta?
Mirela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

fetelor unde sunteti?ati disparut???

eu va doresc o saptamana frumoasa de primavara si plin de bucurii!

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Mirga hop si eu cu intarziere: nu mai pot sa-ti spun bafta la punctie pentru ca am inteles ca fu ieri! Dar pot sa-ti spun BAFTOI MAXIM in continuare, sa "fuzioneze" micutii bine si sa se dezvolte bine astfel incat sa ai un rezultat mai mult decat fericit! Te pup si ma gandesc la tine!

Gina ai grija de tine! Tie ti-a spus Marinescu sa stai exclusiv la pat 2 saptamani???? Ma rog pentru tine sa reusesti si sa fii cea mai happy mami!

Fatelor va pupacesc pe toate si va doresc o saptamana frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saftoiu_gina spune:

Buna fetele.
Lachi nu mi-a spus,dar am vrut sa stau eu macar trei zile ,de azi am inceput sa ma mai misc prin casa sa mai fac cate ceva ,inca nu am iesit nici afara ,parca as fi un ou gata sa nu ma sparg asa umblu prin casa .Am 2 sapt. de medical .Ma simt bine ,in afara de ovare care ma mai dor putin ,altceva nu ma mai doare.

Mirga tu ce-ai facut ieri ,cum a mers la punctie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slavmih spune:

Buna sunt o aspiranta la statutul de mamica.
Dupa 3 ani de incercari am facut analizele toxoplasmoza, ureaplasma, mycoplasma, CMV, listeria, anticorpi antifosfolipidici,clamydia,secretie. Ieri am aflat rezultatele.
Sunt foarte suparata ca analizele de la ureaplasma si mycoplasma sunt proaste.
Cat timp dureaza tratamentul?
Va multumesc!



Mergi la inceput