Bebelusi de iulie-august 2005 (89)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ema.nu.ela spune:

anis,
mai bine o muti in camera ei ca e mai bine pt amandoua.
eu dupa ce am mutat-o pt ca eram stresata stateam cu monitorul la cap si la orice maraiala mi se strica somnul. asa ca am renuntat la el si las usile deschise. si nu o aud decat daca plange sau maraie tare. altfel nu. si e mult mai bine asa. bine eu am si urechea buna ca sotul care doarme bustean n-o aude :)
de multe ori cand ma mai trezesc noaptea imi vine sa ma duc sa vad ce face dar ma gandesc ca poate doarme si o deranjez si nu ma mai duc.
acum e mare si nu mai exista riscul sa se sufoace.
eu doar cand a fost bolnava si nu prea putea sa respire am stat cu ea in camera ca sa o supraveghez si sa nu mai fac atata miscare prin casa.
oricum a mea niciodata n-a vrut sa doarma cu mine in pat. de cand era mica cum o puneam in patul mare incepea sa urle. si uneori tare imi doream sa dormim impreuna ca sa ma odihnesc si eu.

mamica de maria, 8 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joker spune:

Buna dimineata la toata lumea!!V-ati uitat la poze?Inca nu le-am pus pe toate...

Joker...mama de ied zapacit

http://pg.photos.yahoo.com/ph/marin_a_i/album?.dir=/fdd2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankak spune:

Diana...nu pot sa cred ce citesc....
E de 1 aprilie?
Zi ca da!
Oricum a fost facuta pacaleala maxima!


Anca de Matei(26 august 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

Nadine-iti doresc multa sanatate.am vazut pe Anais si in poze si in filmulete e o scumpa:rade ca a mea


de fetita cu fundita

Uite atat suntem de mari


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

urez si eu sarbatoritii de azi

  • Yasmin-yasmari
  • Vlad Cristian - cin
  • Maria-ema.nu.ela
  • Daniel-Orca
  • Daria-Ioana -Calina 03

  • Andrei-Pavel-Alina78

  • Briana-lacrimioara


sa cresteti mari si sanatosi



de fetita cu fundita

Uite atat suntem de mari


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

va doresc un weekend placut ca eu ca de obicei,deh sa nu ma dezmint,aflu ca e sf de sapt abia sambata
Simona-mersi de urari.si voua bravo pt dinti,sa tot va iasa asa faranici eu nu o pun in premergator,dar deja imi cotrobaie peste tot,prize,merge pe merginea mesei,se ridica de orice,deci imi trebuie aparatori colturi,suport sustinere usa,aparatori prize,protectie DVD ori video,etc.
drum bun mamini,parca azi sau maine plecati.sa aveti o vacanta frumoasa
la fel si Liei :sa ai o vreme f buna acasa si poate intri pe DC din Ro.stiu ca deja e plecata ca sapt asta la inceput zicea ea ca au mai ramas 2 zile.sper sa se adapteze usor Gia la diferenta de fus orar.oricum suferiti de jetlag si la dus si la intors.


de fetita cu fundita

Uite atat suntem de mari


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andatudor spune:

Joker-l-am vazut pe Edutzu' nazdravan,e un scump si un falcos! Pupam dulce falcutele!

Nadine-am vazut si pozele si fimuletele ! Este o minune de fetita! I-a placut tortul? Avem si noi toate cutiutele muzicale si le ascultam mai tot timpul,atunci cand nu i le cant eu!

Simona-multumim !Orezul voiam sa i-l fac cu apa atunci cand i-l dadeam cu mar,dar vad ca nu-i place nici cu banana si lapte asa ca... sau o fi de la dinti ca e marait incontinuu si nici nu prea mai mananca,abia astept sa sparga odata gingia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

Am intrat sa va anunt primul kka la olita a lui Ingrid.Noroc ca ii place sa stea pe olita...ca in rest am avut noroc..o auzeam cum se screme..si am sarit si am pus-o.

Azi nu mi-a mancat masa de legum,e.M-am pus si i-am facut piure cu pui si dovlecel.Stiam ca nu se omoara dupa cartof ..dar am zis cine stie...si nu mi-a mancat.Clar fiimea mananca orice...mai putin 3 lucruri dupa care nu se omoaraa, mar ,morcov si cartof..ca in rest rade tot.

N-am mai facut ceva de rezerva ,si de la 12 pana acum a papat doar lapte..o sa-i dau cereale seara si gata.E OK,nu?


AniS si Ingrid *** ingerashul ce mi l-a trimis Dumnezeu *** (2 august 2005)
"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

Am uitat sa va mai zic ca ne pregatim de dinti noi...credeam ca s-a potolit macar pt o perioada.
Da de unde..de ieri curg bale...acum roade musca ..e clar.La ea asa incepe, 2 zile baloseste si pe urma musca si maraie...


AniS si Ingrid *** ingerashul ce mi l-a trimis Dumnezeu *** (2 august 2005)
"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joker spune:

Pentru Mamini si toate fetele care vin in Romania..calatorie placuta si vacanta placuta..sper ca micutilor vostri sa le placa...

Anis, probabil ca e o noua repriza de dintisori...te alaturi si tu noua, la galeria dintilor??

Acusor, cum stai cu curatenia?dar tu, Simona?

Albinutzo, sper a fi gasit pe cineva...

Va pup pe toti...eu inca mai sper sa fie pacaleala de 1 aprilie chestia cu Diana...

Daca nu,MULTUMESC CA EXISTI,DIANA

Joker...mama de ied zapacit

http://pg.photos.yahoo.com/ph/marin_a_i/album?.dir=/fdd2

Mergi la inceput