Nu mai dati ficat la bebei

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Alina ,te duci pe camp si culegi niste trifoi.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonnia spune:

Si mie mi-a zis pediatra sa nu-i dau ca n-am nici un beneficiu, pt putin fier bag in el toxine. N-o sa-i dau pana la 1 an, nu cred ca e mare pierdere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Nici eu nu cred ca-i mare pierdere daca nu-i dai pana la 1 an .Mare pierdere e sa nu-i dai niciodata ,ca tare sunt gustosi.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

quote:
Originally posted by diadaniela

Nici eu nu cred ca-i mare pierdere daca nu-i dai pana la 1 an .Mare pierdere e sa nu-i dai niciodata ,ca tare sunt gustosi.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana

Shshsht!!!!!
Te-aude fi-mio
Am glumit, lui nu-i plac. A avut odata la gradi si mi-a zis ca sunt super yah:)










" Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitză" :)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cipcipcip spune:

Fiecare face cum vrea. Eu nu i-am dat si nu o sa-i dau. Prefer sa cred ce spun nutritionistii decit anumiti medici pediatri.

Cipcipcip si bebe Julia 4 august 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cipcipcip spune:

quote:
Originally posted by inaioana

Si spanacul contine nitriti!

Ioana 33 saptamani cu Serghei si Katja (30 martie 2004)

pozici



Da, contine. Dar cica e ok daca il dai proaspat preparat.

Cipcipcip si bebe Julia 4 august 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Denizel ,nici fii-mea nu se omoara .Mananca cate unul din an in paste. Eu sunt devoratoare de ficatei.
Cipcip,nu te supara pe noi.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cipcipcip spune:

Nu m-am suparat, trebuia sa ma astept la raspunsuri ca si "X-ulescu a mincat si e ok". (de parca i-a facut cineva analize dupa sa vada cite toxine are acumulate in corp). Dar poate-i mai bine sa-mi tin pentru mine "sfaturile" necerute

Cipcipcip si bebe Julia 4 august 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisi-si-boscu spune:

Cipcirip, mama, daca te iei dupa UNII pediatri, ajungi la balamuc... daca te iei dupa ALTII, ajunge copilul la balamuc. Daca te mai iei si dupa nutritionisti...

Daca tot diversificati copilul direct la gradinita ( ca doar se alapteaza acum pana la 2 ani si ceva ), eu propun sa ii dati ficat doar daca intra la facultate, ok?

p.s. gluma-i gluma, m-a starnit tanti aia cu cuiele ruginite. desi daca ma gandesc bine, nu-i o idee foarte rea; numai sa le dezinfectati mai inainte !

Pisi mamica lui Boscu' mic de 5 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by pisi-si-boscu

Cipcirip, mama, daca te iei dupa UNII pediatri, ajungi la balamuc... daca te iei dupa ALTII, ajunge copilul la balamuc. Daca te mai iei si dupa nutritionisti...

Daca tot diversificati copilul direct la gradinita ( ca doar se alapteaza acum pana la 2 ani si ceva ), eu propun sa ii dati ficat doar daca intra la facultate, ok?

p.s. gluma-i gluma, m-a starnit tanti aia cu cuiele ruginite. desi daca ma gandesc bine, nu-i o idee foarte rea; numai sa le dezinfectati mai inainte !
Pisi mamica lui Boscu' mic de 5 ani



Lasa ca asa isi mai formeaza niste anticorpi.

Miha si Robert (18 nov 2004)



Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bun


Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

Mergi la inceput