The best of aug-sept-oct 04 (111)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Jany spune:

vrem si noi in listuta Alexandra-Cristina 18.10.2004, 3400kg,51 cm, 8 dintisori si 4 maselute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

LA MULTI ANI BLUE77!!!

Jany, Susulina, bun venit!!!!!! Asteptam povesti despre puiutii mici si scumpi!
Kiss, Cris pai eu credeam ca sunt prima la verificat odorul de diverse, si acum 2 minutele m-am uitat sa vad daca respira in somn , ca sa nu mai zic de febra care mereu mi se pare ca exista dar pesemne ca Gogo e ca taica-sau mereu mai calda decat friguroasa de mine Pup vanataia lui Ale
Danyce pup sa-ti treaca urechea repejor ca e taaare urat Si zi asa ati taiat voi frumusete de brad? Cred ca totusi merita cineva
Mireluto FELICITARI , chiar asa era si timpul sa fiti impreuna . Sa stii ca si Goguta mea prefera copchii mai maricei, cei de varsta ei sunt buni doar sa li se fure jucarii.
Pufyyyyyyyyyyyy ce dragut ca a miscat bebeeeeeeee Ce dor mie de senzatia aceea... Chiar ma gandeam aseara ca o prietena de pe DC trebuia sa nasca dar nu s-a dilatat si s-a amanat nasterea, insa ideea e ca zileel astea sunt in pielea burtoaselor si tare emotionant este... Pup Alesio, bine ca i-a trecut si lui, ufff mai terminati-o mai cu bolile ca ma supar pe voi
Adela pup Andreiu' cel cuminte si pe d-sorul Yannick Mai stii ceva de Aniela? Cand revine in Bucuresti?
Geo mamaaaa mia ce am ras de Dami cu bideul No comments. Mai sa stii ca si fii-mea a inceput sa se "mamoseasca", ma striga non stop, azi am fost plecata la biserica vreo 4 ore si la venire a stat lipita de mine stran vreo 5 minute sa ma pupe. Sper ca pana=n toamna cand merge la cresa ii trece (desi sunt asa de duuuuuulci)
Danina draga de Dienuta ce scumpica tre' sa fie cumm te striga ea.. Cand vreti sa plecati?
Ana bravo cumintelului tau! Ptiu sa nu-l deochi cum statu el sa cautati tractoras Asa ginerica vreau si eu
Naty ce super rochita am vazut la Eliana .... o sa fie cea mai tare dsoara de onoare Dodo, evident hihihi... tu ce culoare ai vrea sa-i iei rochita? Noi avem una cu tot cu palarie, e bleu cu alb, daca vrei intreb nenea e unde am luat-o daca mai are catalogul cu hainute, anul trecut nu erau f scumpe, sau daca vreti vi-o dau s-o probati Dar nunta cam cand doriti sa fie? Depinde cred de disponibilitatea restaurantelor.... Hai ca eu sunt in verva, fusei ieri la serv si dupa ce ca se insoara seful si o colega in sept am mai auzit de doua nunti la doi colegi, e anul lui Cupidon pesemne Si e tyare bine cand vezi atata lume fericita....

Deci iar m-am intins.... astept rosii si cucuie, asta sunt eu Hai ca va pupacesc de noapte buna si vorbim maine, eu am avut o cadere naspa de tensiune azi si abia mi-am revenit asa ca mai stau prin zona nitel. Pup dulceeeeeee


Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes - Carl G. Jung www.andora.bravehost.com/" target="_blank">
site,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Neata fetelor!

Jany bine ai venit in gascha!Mai povesteste-ne despre pitica ta!

Andreea lasa mey ca intri rar asa ca ai voie sa scrii mult(si des daca ai intra tot mult sa scrii ca mie-mi place!
Acum cum te simti?Nasul cu caderile astea de tensiune....!

Daniela multa sanatate iti doresc si sa-ti treaca infectia rapid!

Aveti grija fetelor ca azi e 1 APRILIE!!!!Nu va lasati pacalite(ca pe mine 100% ma pacaleste Ovi ca asa patesc in fiecare an)!

Pupici!


Ioana(15+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Multumesc mult fetelorELIANA,IOANA,DANIELA,ANDREEA,ANA...ca impartasiti cu mine bucuria asta mare...sunteti niste scumpe

Azi e tare urat la Brasov,si noi tocmai vroiam sa ne vedem cu prietena noastra draga de pe Dc,Alexia si mamica scumpa Cristina(MCM)...speram insa sa se indrepte vremea asta,sa ne jucam putintel in parc.

IOANA burticutei miscatoare
ANA,felicitari puiului cumintel
DANIELA sanatate multa,sa treaca repede urechea,stiu ca e groaznica durerea
AISSA si eu sunt la fel de paranoica,stai linistita,cred ca de aia suntem noi toate adunate aici pe DCca suferim de aceeasi boala... micutei Ale.

si multa sanatate la toata lumea!

Mirela si bb Robert Cristian(19 octombrie 2004)
http://community.webshots.com/user/crismir100
http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001 1 anisor AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Salut. Noi am fost in parc azi, sunt super rupta de picioare, Ale a picat lata cum am ajuns acasa.
Mda, vad ca paranoia e generalizata asta e un lucru bun, sau nu?
Va pup pe toate, sa fiti sanatosi si sa nu mai auzim vesti rele. Uite din astea cu nunti sa tot auzim.
Pupici.

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionella3003 spune:

buna, fetelor!scuze ca postam mai rarut pe aici, insa de citit, tot mai trag cu ochiul o data la 2 - zile...

susulina, jany, kiss, bun venit in gasca! eram candva... o multime de mamici pe aici, insa unele dintre noi am inceput deja serviciul... insa strangem noi randurile din nou!

cristina, (scuze pt intarziere!)

mirela, ma bucur din toata inima pt. voi! E tare greu cand te separa atata distanta de persoana iubita!

pufymic, felicitari!!!!!!! Pupici pt. Alesio cel nazdravan si muuuuuuulta sanatate!

andreea, multa sanatate ! imi pare rau sa citesc ca ai avut probleme, e tare rau cu caderile astea de tensiune... ti s-a mai intamplat? Ai grija de tine!... Ce mai face nora-mea?

Hai sa va povestesc ultimile traznai ale nazdravanului meu: s-a indragostit de olita, nu-l mai dau jos de pe ea decat cu urlete si dca-l lasa sa stea mai mult, baga manuta sa vada ce minune a facut el acolo?!... o sa fie norocos, nu gluma... alta: i-a furat mamei 2 farfurioare de plastic din dulap, si-a bagat picioarele in ele si a inceput sa patineze prin casa... alta: a ajutat-o pe mama sa faca curatenie de primavara in gradinuta cu flori: a vazut-o ca rupe buruienile - s-a dus intins la palcurile de ghiocei si i-a rupt cu amandoua mainile si i-a adus mamei... ce baiat harnic am! Si mi-e un dor nebun de el, de-abia de Paste il mai vad!... Danina, tu ai adus nazdravana acasa, parca asa am citit (sorry daca gresesc... ce mai faceti voi?)
pupici pt. nazdravana de Ale, pt. cumintelul de Stefan (cu asa copil - tot iti vine sa-i faci surioare!), pt. minunea de Ioana care se pregateste de nunta, pt. d-ra Alma si pt. toti ceilalti copilasi nazdravani si pt. mamicile harnicute!

Ionela si Alex (DN 21.09.2004)
ALEX cantaretul www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69542" target="_blank">Cu drag, MAMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue77 spune:

Multumesc fetelor pentru urarile voastre
probabil ca voi intra mai des de acum incolo ca tocmai mi am terminat o scoala de 4 luni...
Marc a inceput sa mearga la gradinita 2 dimineti pe saptamana si de 2 luni e bolnav aproape in fiecare saptamana, iar eu sunt deprimata rau din cauza asta. Nu stiu de ce accentuez asa racelile, otitele si gastro enteritrele lui insa deja simt ca nu mai rezist....

Oare am luat-o razna?
Va pup pe voi si pe piticii vostri.
Cristina

noi si bebe Marc
(28.08.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamari spune:

si noi si noi....

mi s-a reparat calculatorul, si acum ma chinui sa recuperez....cam pe 3 martie s-a stricat si de abia de o saptaman a inceput sa mai scartie- ii murise unitatea centrala....

acum, ce sa zic...vad ca vorbiti de gradinite-vreau si eu sa o inscriu pe Lia la un play group dupa ce face 18 luni....dar voi fi si eu acolo.

deocamdata domnisoara are gripa si ii ies si maselute asa cca avem febra si suntem maraita....

de abia astept sa ne facem bine, ca se pare ca se mai incalzeste pe afara si de abia asteapta sa iasa la o alergatura prin fata casei....



anamaria-Alex 24.08.1993 ,Lia 21.10.2004 si Liam-17.11.2005

poze de copii cuminti

just my 2 cents

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana.david spune:

Jany bun venit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana.david spune:

In al doilea link am pus 2 poze cu Damian in bideu

Mergi la inceput