burtici din Pitesti

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirela0521 spune:

mai ramane sa ma lamuresc cum sa apara doar numele poze

http://new.photos.yahoo.com/mirela0521/album/576460762390477487"]poze[/url],

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela0521 spune:



http://new.photos.yahoo.com/mirela0521/album/576460762390477487"]poze[/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela0521 spune:

poate data viitoare reusesc

"http://new.photos.yahoo.com/mirela0521/album/576460762390477487"]poze[/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanima_i2002 spune:

Mirela ai uitat sa pui asta la inceput: [url=
ia incearca asa. Uite o sa incerc si eu sa vedem:
poze


Mamica lui Rares (15 oct 2006)
poze
Botez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanima_i2002 spune:

Faci cinste cu o bere? Asta era deci: [url= si ce ai scris la ultimul mesaj. Ca sa iti apara mereu te duci in profil si adaugi toata chestiunea asta la semnatura. Si mai dau o bere

Mamica lui Rares (15 oct 2006)
poze
Botez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Frumoase poze Mirela. Rares e tare maricel!
Tamina si rares al tau e un scumpic.
Fetelor, eu zic ca ar trebui sa ne facem de cap si sa iesim toate la o bere!
O sa incerc si eu sa pun poze, dar nu acum pt ca am biberoanele la fiert!
va pup!

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

A...aveti niste siluete de invidiat!
Eu sunt tare!
La cat timp dupa cezariana pot sa ma duc la sala!
x1000000000000000000

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela0521 spune:

buna fetelor!
tanima, in sfarsit am reusit. mersi mult de tot. raman datoare o . sda-mi zici unde si cand...
anca sa stii ca nu e o idee rea sa iesim in grup. iesim si la o bere daca vrei, desi eu nu mai beau alcool de cand cu sarcina si nici nu prea am avut cu cine sa imi fac antrenament ce-i drept. oricum nu ne-am mai vazut de,..., de cand? in mai ai plecat tu de la noi? ca nu mai stiu. poate le facem cunostinta si la copii cu ocazia asta. mersi pt compliment, dar eu mai am de dat 5KG jos pana la formele de dinainte. gimnastica nu fac ca nu am nici timp, nici vointa.
noi ne pregatim de vaccin curand trebuia sa il fi facut deja, dar am schimbat in sfarsit dr si am asteptat sa vedem ce zice noua dr. apropo, voi cat ati dat pe INFARIX? mai am o intrebare pt cele care au bebei si au inceput diversificarea. cum ii faceti sa manance legumele cu linguritza? rares nu vrea deloc legume la linguritza. doar la bibe. in schimb fructele le ia la linguritza cu placere. nu-i ciudat? ah, si altya intrebare. ati cumparat scaunel special pt luat masa? de unde si cat ati dat pe el?

mirela+rares (19.08.2006)

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Mirela ieri am cumparat vaccinul de la Eva si am dat 240 ron. In alta parte era 320. Eu am facut un an in noiembrie de cand am plecat de la voi, asa ca avem un an si 4 luni de cand nu ne-am vazut...
Eu mai am de dat 10 Kg jos...asa ca...
Voi scoateti bb afara tot timpul? Cat timp stati la aer?

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela0521 spune:

buna!
anca avem de recuperat insemana. nu eram constienta ca a trecut atat de mult tmp. in privinta kg nu tit face probleme ca le vei da jos. eu am luat 18 kg in sarcina si dupa 6 luni de la nastere mai am mai putin de 5 kg. pana face fetita ta 9 luni le vei da cu siguranta. ca doar le-ai pus in 9 luni, nu in 3 nu?????
eu nu l-am scos f des afara. de 2-3 ori pe saptam. cand e vreme frumoasa il scot si stam si cate o ora jumate. daca adoarme urcam repede sus pt ca e mai sensibil pe timpul somnului si nu vreau sa raceasca cumva. o vecina de-a mea iese in fiecare zi si sta si cand doarme copilul pt ca daca urca sus se trezeste cica. acum nu stiu ce sa zic, fiecare cum considera....

poze

Mergi la inceput