Bebelusi de iulie-august 2005 (88)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Oana C spune:

Fetele, multumim mult pentru urari si pentru raspunsurile la subiectul postat.

Eva si-a facut cadou azi, de 9 luni, al 7-lea DINTISOR jos dreapta lateral)!!!

Iar noi i-am facut cadou prinzul la restaurantul chinezesc .

Revin dupa ce o culc de dupa-amiaza.
Pupici.

ps: si noi avem multe Baby Einstein DVDs, CDs si alte produse; sint super! Evei ii place cel mai mult Baby Shakespeare DVD

Oana si Eva (29 iunie 2005)
Poze cu Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andatudor spune:

Am pus si eu poze noi in albumul 7 luni! Va invit sa ne vedeti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Eva, felicitari pt. dintisor! Pai ai avut cu ce manca mancare chinezeasca, nu ?

Anda, ti-am vazut baiatul, picatura rupta din tine . Ce hlizit este! Iar poza "uf ce ma stresezi" e dementiala...are o privire .


Diana, mami de superbebelusa (15 iulie 2005)

Puiul meu iubit e atat de mare

Iulia Anastasia www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70720" target="_blank">Povestea unei mame

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Oana, felicitari pt dintisor!!!!Super ca ati fost la chinezesc.Pupici mari Evei :)
Aidan nu e atras de Baby Einstein, nici de desene animate asa ca nu ma zbat sa ii cumpar, lui ii plac cel mai mult reclamele de la tv.

Adriana si bebe Aidan Alexander(27.06.2005)
Aidan Alexander

"Life isn't like a bowl of cherries...it's more like a jar of hot pepers.What you do today might burn your ass tomorrow."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmari spune:

Am intrat sa urez si eu printesei Eva La multi ani! si sa va urez o noapte buna tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

buna fetele.
felicitari Evei pt d7
vreau si eu Baby Einstein sa imi culturalizez fata,Diana te rog frumos
Luiza-da un Pm lui bb


de fetita cu fundita

Uite atat suntem de mari


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

noi am fost in oras si ne-am luat hainute la amandoua.ei o groaza,dar si mie.si jucarele de la Fisher Price si V-tech la fata ca era reducere de pastele catolic.si accesorii de siguranta bb pt casa.
voi ati inceput sa puneti accesorii de siguranta bb prin casa?cica trebuie puse cu ceva vreme inainte ca sa se obisnuiasca familianoi cand ajungem in Ro punem peste tot ca nu se mai poate.dra noastra cotrobaie peste tot
cam asa sunt cubuletele,numai ca ale noastre sunt cu fructe inauntru pt ca avem multe carticele de tot felul cu animale:http://www.fisher-price.com/us/infanttoys/product.asp?s=bupeek&id=22049&index=15&pos=3
ce rade ea la jucaria noua de la V tech,am ras si noi cu ea,apasa pe butoane si e o dulce.rade mult.si la cuburile de la FP la fel le bate de zor si tipa de placere cand le zornaie.tati zice ca e Donald din desene cand vorbeste.

fug si eu la somn.
noapte buna si


de fetita cu fundita

Uite atat suntem de mari


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

am mai pus poze cu Oana la activity centre si unele in care mi-a furat geanta si banii si pleaca in oras sa-i praduie:

http://pg.photos.yahoo.com/ph/anca76nitu/detail?.dir=b936&.dnm=3440.jpg&.src=ph

acum


de fetita cu fundita

Uite atat suntem de mari


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

quote:
Originally posted by emaaimee

buna fetele.
felicitari Evei pt d7
vreau si eu Baby Einstein sa imi culturalizez fata,Diana te rog frumos
Luiza-da un Pm lui bb



Emaaimee, ti le dau, dar trebuie sa ai DC++ instalat, ca altfel nu am cum sa ti le dau, decat daca ne vedem face to face
Nu te-am uitat nici cu joculetele si desenele, ti le trimit curand.


Diana, mami de superbebelusa (15 iulie 2005)

Puiul meu iubit e atat de mare

Iulia Anastasia www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70720" target="_blank">Povestea unei mame

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simonaci79 spune:

Buna seara tuturor. Eu azi o sa cam trag chiulul si raspund numai la cateva mesaje, promit sa recuperz maine. Azi sunt f obosita ca nu mai pot dupa atatea nopti nedormite si mai stau cat beau ceaiurile pt alaptat.

Anis- eu ti-am mai zis ca si MArio se trezeste plangand, acum de cand a invatat sa se ridice il gasesc plangand in picioare (pana acum se trezea pt un gar, acum cred ca daca se ridica singur intai il face si dupa plange) il iau in brate il pup si se culca la loc. Pote Ingrid e inca speriata de la spital. Pupici si sa va treaca repede!


Diana- multumesc frumos. In stilul meu caracteristic o iau repede si pe urm!!!!

Joker- multumesc frumos!!! Ai zis un lucru f adevarat! Pare!!!!!!! El e argint viu si nu face nimic!!!! din ce-i spun (in afara de a papa cu care nu prea mai am probleme, dar in rest....) E argint viu si nu sta o sec intr-un loc dar ii place tare la poze si de-aia pare asa! Pupici! Si eu am fost in herastrau si ieri si axzi. Tu unde te duci? Ca eu merg la roata ca e f aproape de casa mea. Masoala faza cu mama resp, nu e bine sa fortezi copilul la nimic! Eu m-am lamurit de asta! Si Mario e tare pofticios si se intinde sa pape tot si ii curg niste bale....... Iau cu papa, te-ai carat tu dar bine ca a papat!!!! Eu am gasit spanac proaspat in piata. Tu unde stai de nu gasesti?

Simona mamica lui Mario 22.07.2005

Poze Mario Gabriel

Mergi la inceput