Bebelusi de ianuarie-februarie 2006 (18)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

MONI

LILIANA si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Ai pus punctul pe i...ca nici in dulap nu mai apuc sa le aranjez ce-i acoloooo! Cred c-o pun in patutz cu caruselul si eu ma ocup de haine ca si asa trebuie sa mai scot din alea mici!
Dar intai merg sa-mi pun un sandwich...

MONI care DIANA (01.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns utocatalina spune:

Buna fetelor..vad ca nu a-ti avut somn azi noapte..eu dorm tun, la 22:30 de regula deja vine Mos Ene..Bia ieri s-a plimbat in 2 ture..cu mine ziua si mai pe seara cu amindoi..nu a vrut sa mai pape cine stie si oricum Fulga iar este pe avarie, asa ca aseara a papat 50 sin si 50 praf, iar acum de dimineata 60 sin si 60 praf..asta e..las ca revine ea in forta mai incolo!Dan se duce azi sau maine cu hirtiile pentru jaful de 8 mil..dar decit deloc, buni si aia!
Teolinda sa stii ca si eu am patit ceva asemanator cu Bia..cind sa o imbrac dupa baie, ea urla mereu, dar intr-o seara atit a urlat ca nici aer nu mai avea...i-am dat-o lui Dan in brate si si-a revenit. Eu i-am dat-o sa o faca sa taca, nici nu m-am gindit ca ea putea sa nu mai respire cum zici ca ai patit cu Nicolas, dar acum dupa ce am citit m-am speriat si eu amintindu-mi cum a fost...acum mama zice ca eu cind eram mica aveam spasmul hohotului de plins..adica cum nu-mi convenea ceva plingeam pina ma congestionam si nu mai aveam aer..cred ca asa a patit si Nicolas atunci!
Silvi bine ai venit, frumoasa poveste si bine ca nu mai aveti treaba cu colicii..cu greutatea si inaltimea stati beton!
Pentru Astery, Bia este innebunita dupa bouncer..ziua sta numai in el si doarme bine!
Revin sa nu ard friptura ca apoi maninc var!

mamicuta de ciresica

Ciresica Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi3 spune:

Neata fetele,
Aseara cand ziceam si io ca stau la schimbu' doi, pica netu'. Cand nu e una, e alta! Acu' am recuperat ce ati scris si ma apuc sa scriu si io.
Gio, vrem camera video care sa si filmeze si sa faca si poze. Vrem sa dam pe ea 20 milioane maxim, nu mai mult, acum sa vedem daca gasim ceva si week-endul asta. Ca in timpul saptamanii nu are timp sotiorul, ca saracu' lucreaza mult.
Floare cica aduc astia la magazin, trebuie sa trec saptamana viitoare, te tin la curent si iti zic, sa vad ce si cum.
Sa stapanesti sanatoasa telefonul cel nou si sa te bucuri de el!
Si eu vreau centura de aia Sauna Belt, sa imi spui si mie daca e eficienta.
Liliana, eu ies in parc in jurul pranzului, in Parcul de la Stadionul National (e super aproape de mine), ies cu Alina si cu Ayan. Dar vreau si in IOR, e putin mai departe de mine dar e frumos asa ca hai sa ne vorbim si sa ne intalnim in parc, ce zici? Tu iesi in fiecare zi in IOR?
Acum imi instalez si eu messengerul, ca PC-ul asta nu are nimic instalat pe el (n-a mai avut timp sotul si de instalari de programele), da' instalez io totu' ca doar nevasta de IT-ist ma numesc!
Acum fug sa imbrac maimutelul ca trebuie sa iesim la plimbarica.
O zi faina, fetele.

Anda si bebe Mark (16.01.2006)
toujours optimiste
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;52;46/st/20060116/n/Mark+-+Victor/dt/8/k/44f2/age.png
Pozici:
http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/gatita_pequena2004/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns utocatalina spune:

Eu nu calc nimik..dar mai incolo om mai vedea cu lucrurile de strada! I le dau femeii care-mi face curat sa se distreze!

mamicuta de ciresica

Ciresica Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Paula
CATA spor la friptura!
Eu am ciugulit ceva si trec cu ea in dormitor sa ne jucam si sa mai aranjez pe acolo hainutzele...poate mai fac si ceva poze.
De plimbat azi, poate daca se opreste ploaia si fara carucior evident!Parca se chinuie sa iasa soarele,dar bateee un vant!Vedem noi...
O zi buna la toata lumea

MONI care DIANA (01.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

CATA - bine ca se duce Dan sa rezolve problema cu banii. Eu i-am trimis un mesaj tipei de la mine de la personal sa imi zica daca imi da adeverinta aia si daca au depus dosarul meu ... dar cum firma are sediul social la Constanta... iti dai seama ce_or sa se miste fetele alea. Mai astept si azi un raspuns iar maine fac spume. Dupa ce ca e un rahat de bani.. mai stau sa ma si rog de toata lumea sa mi-i iau.
Cat despre criza lui Nicolas pe bune daca l-am lasat sa planga ... din contra am zis sa il calmez si i s-a oprit respiratia. Mama ta ce zice ca trebuie facut in astfel de situatii?

Sa va dau si eu un banc
Oferta noua Connex - Juma de cent primele 11 minute, Luni 13, Marti 25, Miercuri 18 intre12.01 si 13.44 , joia in care pica Pastele, Vineri de sf Andrei,Sambataintre cantatul cocosului si limba a 2-a de apometru, Duminica mortilor intre prima inmormantare si a 3-a.
Totul in limita a 16,7 minute, in retea, da numai de pe telefoane Sagem.
Alea 5,7 minute se taxeaza normal cu 11 Euro/secunda da numai intre
equinoctiul de vara si ala de toamna. Si numai pentru zodiile cuc si
caine din zodiacu chinezesc
In rest, sa-l vad mort pe idiotul ala care a gandit o asemenea oferta la cartelele Connex. Numai Connex poate.








LILIANA si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

TEOLINDA eu sunt caine la zodiacul chinezesc deci ma tenteaza
Dienutza a prins papagalul de cioc si a tras nene niste cufureli ,cel putin dupa zgomote asa presupun! Da intruina din picioare,hai ca plec dincolo odata!

MONI care DIANA (01.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela10 spune:

ANGELOS,LA MULTI ANI,SA CRESTI MARE,SANATOS SI SA-I BUCURI PE PARINTI

http://photos.yahoo.com/iuli_n90210
mirelutza si dani(21.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

Anda de mine este departe IOR-ul... nu ies zilnic in el ci in parculetul de la policlinica Titan care si-ala e destul de departe si am niste borduri enorm de inalte de "incalecat" .. m-am saturat.

Vad ca tu iesi muult mai devreme decat mine afara. Eu abia dupa 1:30 apuc sa ies... asa ca vedem cum ne punem ne acord sa ne vedem in IOR intr-o zi..cumva.

CATA - chiar asa.. ia zi cum e femeia ca nu ne-ai mai zis nimic. Imposibil sa nu fi facut ea vreo faza pana acum.

MONI spor la treaba!

Gata s-a trezit si papanasul!


LILIANA si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

Mergi la inceput