Mamici casnice (22)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

aoleu, ce scurta e ziua! iar e 8,30 si mincarea nu e gata. am iesit iar afara si abia a vrut alexa in casa.
daca nu ma adoarme, revin, daca nu pup, o noapte linistita!

alexa & fam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

miha, e cald?
am auzit ceva 25°.Asa-i?
primavara in toata regula la voi.
pe la mine sunt doar 9° dar am lasat deja cizmele si paltoanele.
am trecut la pantofi si gecutze.
la noi cand sunt 10° e primavara si la 15° mergem la piscina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Camelia esti sigura de data, ca aici vad ca-i scris 28 februarie, la voi cum apare martie ?!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre

Daniela si principesa ISABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbel30 spune:

Pofta buna celor care se pregatesc sa serveasca cina , somn usor celor care se pregatesc de nani , si buna dimineata celor la care rasare soarele...
Eu ma duc sa le citesc baietilor urmatorul capitol din Biblie si sa ii pregatesc de culcare !
Mai vorbim maine !
Sa auzim de bine !

"Sufletul n-ar avea curcubeul daca ochii n-ar avea lacrimi..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

quote:
Originally posted by Danelutza

Camelia esti sigura de data, ca aici vad ca-i scris 28 februarie, la voi cum apare martie ?!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre

Daniela si principesa I
SABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami



foarte sigura.
Ilinca trebuia sa se nasca in luna mai dar a iesit ceva mai devreme.
In catalog este trecut 28 febr.
Porumbel a vazut 28 martie
si de fapt este 28 aprilie
Dana d,dar unde esti fato? hai sa spui adevarul aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Ioana, ti-am trimis PM.

Hai mai Danelutza, l-ai vazut sau nu pe pistruici? Trebuie sa il vezi pe yahoo.photos.com, folosind userul si parola date de Flavi.

Hai sa va fac sa radeti:))
V-am spus ca Mihnea s-a imbolnavit. Acum, inainte de culcare, am zis ca e bine sa-l frectionez cu putin carmol. Cand am inceput sa-l dau, urla ca din gura de sarpe: Ajutooor, ma da cu potiune otravitaaaa. O sa ma tansform in broascaaaaa. Si, dupa aia: oaaac, oaaac, sunt pierduuut!!!
Parca vad ca se trezeste peste vreo jumatate de ora, ca l-am indopat saracu' cu vreo 2 kile de ceaiuri si sucuri si face pipi non stop:))
Of, ma rog sa nu aiba ceva in gat, ca iar ajungem la antibiotice .

Ma iertati ca nu vorbesc decat de mine, dar tre' sa mai treaca o perioada, ca sa stiu ce sa intreb pe fiecare:)
Pup la toata lumea.

" Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitză" :)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Moama, "enigma otiliei" cu datele astea de nastere, s-ar putea sa o fi trecut eu gresit, numa nu dati :)

Ali sa ma motivati ca am avut musafiri, acum au plecat.

Ioana ce fain ca le citesti din Biblie, abia astept sa creasca si Sara, ca pe ea deocamdata nu o intereseaza cititul, doar sa vada poze si sa rupa pagini:)
Si reviste dc imi cumpar de multe ori nu ajung sa le mai citesc, asta e, am concurentza:)

Danelutza acolo trebuie sa fie albumele, sigur te-ai lugat cu userul si parola? Poate le-ai vazut doar pe cele publice...

Cami cucoana mare, imi place cand mamicile casnice se respecta :) Ma mai apuca sa si pe mine cateodata dins enin si fara vre-un motiv anume:)

Denizelule unde invata Mihnea toate smecheriile astea?:) Ca stie cam multe
Sanatate multa, sa ne tii la curent cu ce se mai intampla

La noi au venit niste prieteni cu un baietel cu 4 luni mai mic decat Sara. Si ea fugea dupa el sa il pupe si sa il dragaleasca, iar el striga ca din gura de sapre. I-am zic ca l-am sters de pe lista cu potentiali gineri, cel putin pana se mai maturizeaza

va doresc o noapte frumoasa si copii care sa doarma pana dimineatza:)

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Flavia parola si userul pe care le aveam eu noooo fonctzioneaza, help, , vreau si eu din nou adresa si parola.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre

Daniela si principesa I
SABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

Danelutza,ar fi bine sa scrii in catalog(asa cum am facut eu prima data) userul de la yahoo.In felul asta nu ne ramane decat sa memoram parola care este simpla.
Unde ai scris acolo "pt. foto solicitati userul si parola" scrie si tu userul.Io una nu-l stiu.L-am uitat

Flavia,care este userul?
Eu am vazut albumele noastre o singura data...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

aha
mami_casnice este userul?
dar parola.
Fl.vreau si eu privata te rog

Mergi la inceput