Bebelusi de ianuarie-februarie 2006 (17)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirela10 spune:

BOMBONICA,deci daca copiii se plac,asa e ,nu ne putem opune.oricum fac o pereche tare dragalasa.dani ii trimite printesei jasmine
MONICA,macar bine ca ai tras un puisor de somn printre atatea vizite.si dia a devenit sociabila,poate revine la sentimente mai bune si cu papa
MARAKI,EU nu am idei de titulatura,dar daaca mi se aprinde beculetzul te anunt.pupicei la durdanel.
GIOVA,ai trecut la "tratament"cu dulciuri de sporire a laptelui?sa dai maine raportul daca functioneaza.
DENISA,ai o gramada de activitati in program si nu ai timp sa fii trista...emma nu te lasa,si nici noi
CATA,am vizionat pozele...no comment...e o durdanica
DEEA,IRINA,BEE,JG

http://photos.yahoo.com/iuli_n90210
mirelutza si dani(21.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

MIRELA mare smecher Daniel,a pus mana pe JASMINE!
Cat despre sociabila mea, a facut scene si de fatza cu musafirii la tzatza,nu-ti fa iluzii! Deci nu numai zambete si conversatii!sa mai auda si concerte!
Mai, dar sa stiti ca a prins gustul "vorbitului" Azi mai mult a strigat decat sa planga (cu exceptzia perioadei de greva ),chiar si dupa baie,in loc de plansul la echipare, a inceput sa strige la noi!

MONI care DIANA (01.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bee spune:

Fetelor, unde-i schimbul 2? CA eu sunt tare dornica de conversat si citit! CA acum ma pun pe muls cu un ochi la PC.
Missy a mea tot bauna, dar sper sa se culce intr-un tarziu. Asa ca hai vorbiti.
Irina, eu ma apuc de regim de azi. De fapt m-am apucat cu o mica pauza cum e cel mai bine! Te bagi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bombonicaaaa spune:

Da chiar asa mai fetelor de la schimbul 2 pe unde umblati? ori cand am si eu chef de conversatie a-ti fugit toate
Noi azi am fot tare cuminti pana acum , am fost la rest. si am luat lunchul cu tati si am papat foarte bine mar ras 70g si laptic la tzitzi dar vad ca e cam constipata, a facut doar putzin de tot azi si f. tare , in mod normal de la mar nu ar trebui sa fie dar vedem noi pana maine eventual daca i-si revine.
Mirela si Dani multumim pt. floare .Vad ca ginerele meu e deja galant

Oana de
INGERASII MEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

MONI- o sa mai string poze cu sigurantza si am pe hartie multe, cand sunt gata o sa le scanez sa pun, pupicei lui DI.Sa stii ca Emma nue grasa deloc ptlungiem aei,ti s epare ca sunt pozele de aproape facute, chiar de vreo 10 zile nu are decat o singura masa de 200, restl sunt inmedie de 160 si in total sunt 5, deci abia dc papa de 840 pe zi si ar trebui sa bage cel putin 900, asa ca nu putem concura cu Bia, Jasmine, etc.Noi tot manechine sa stii.( ce bien c aamreusit sa dorm si eu 1h)
BEE- hai ca ma bag sieu la cura, ca nu stiu daca voi mai putea ajunge la sala mai mult de 3 ori pe saptamina
BOMBO SI MIRELA- va pupam si multumim d eganduri.EU cu diverisificarea nus tiu inca, cred ca de la 11 sapt, deocamdata maine facem 10 sapt, sa vad cum mai papa zilele astea, acuma ma duc sa ii pregatsc lapticul si sa ma mulg.
VA pupam ca nu mai intru decat sa citesc, ca e superb afara si trebuie sa ne facem plimbarea de cel putin 1h-ordin de la BUNI


Denisa
Denisa ');si Emma Andreea (17 Ian.2006)

Emma Andreea
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bee spune:

DEnisa, cu tine sigur nu se poate concura! Tu esti campioana la slabint, la gimnastica si la harnicie. Eu vreau sa ma inhaitez la slabit cu persoane care chiar au nevoie de 10-15 kg jos. LA tine nu e cazul sigur. DAr in schimb la plimbat fata, eu sunt campioana! . Macar cu asta stam bine. Astazi am bagat 6 ore de ocolit si strabatut parcuri.. SI ma doare spatele de mor.
Cata, Bia e campioana la sunculite. Nu mi-a venist sa cred ce e pe piciorusele ei! S-o mananci nu alta! PArca e o omidutza dulce, toata numai cutisoare. Mie asa-mi plac bebeii. Daca ma aude barbatul, ma bate. El ma intreba ieri foarte serios daca avem sanse sa facem din Ana manechin. SI la ce mostenire genetica are fata, tot ce se poate: parul rosat si lungimea de la tati, ochi albastri de la mama mea, se poate sa fie si slaba si mofturoasa tot ca mama mea. Daca are si ambitia de a nu manca pe care o are soacra, va fi minunat. CAracterul in schimb e al meu.. CE mai rade mama de mine ca ma chinuie fata: "asa mi-ai facut si tu de am ajuns la 42 de kg si lesinam pe strada".
MAine ma duc si eu la un doctor, in sfarsit, poate ne rezolva cu dormitul si papatul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bombonicaaaa spune:

Cura??? Pai vreau si eu , dar daca ar fi ceva miraculos ce bine ar fi , adica sa slabesc repede si sigur si fara prea mare efort...am pretentii cam mari nu?Eu mi-am cumparat deja o minge speciala pt. facut sport si abdomene pe ea , ca e mai usor , dar unde am pus-o in prima zi acolo a ramas , nu ma trage inima deloc sa ma apuc se sport iar cu mancarea stau chiar prost, adica nu prea mananc mai deloc si nu bag paine si nici dulciuri insa de cand am nascut parca nu am slabit nici un gram din contra Lenesa mai sunt ...Dar daca vreti si voi sa incepem ceva poate i-mi vine si mie cheful

Oana de
INGERASII MEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bombonicaaaa spune:

Bee hai ca sunt persoana de care ai nevoie ca trebuie sa dau jos neaparat 15kg cel putin Ai ceva idei pt. inceput?

Oana de
INGERASII MEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Hello tuturor! am vrea sa ne primiti si pe noi... micul Alain Nicolas s-a nascut pe 19 ianuarie 2006, prin nastere naturala cu peridurala , cantarea 3900 grame si a avut 58 cm lungime. Data probabila a nasterii a fost 26 ianuarie dar el nu a mai avut rabdare
Multumim
Silvi si bebe Alain

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bombonicaaaa spune:

Welcome Silvi si Nicolas! Sunt sigura ca si fetele te vor primi cu drag si vor completa si datele tale doar ca mai avem nevoie de unele, data ta de nastere,spitalul unde ai nascut ,doctorul, ora nasterii, scorul apgar daca il stii.


Oana de
INGERASII MEI

Mergi la inceput