Mamici casnice (20)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

fetelor!

CAMI si multumesc de invitatie...dar eu in momentul de fata sunt in Brasov,si sper ca pana in 8 aprilie sa plec in Florida,unde e sotul meu si nascut puiul drag...am stat ceva timp in Romania...asa ca mai dureaza pana ajung in Canada,dar voi venii ca am o gramada de prietene acolo...in Montreal am si verisoara...abia astept sa vin

Eu inca mai am de felicitat doua gravidute,cu scuzele de rigoare,SYMACO si RAALUCUTZA si numai bine va doresc,sa aveti o sarcina usoara!

TINA,sanatate si bafta in continuare!...hai ca mai ai putin si apoi incepe adevarata distractie

fetelor,iar nu mai pot scrie ca Robert e tot la mine in brate ,vrea sa ma joc cu el

Mirela si bb Robert Cristian(19 octombrie 2004)
http://community.webshots.com/user/crismir100
http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001 1 anisor AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Da chiar, ralucutza unde-i?

Ma bucur ca a aparut Andreea, in sfarsit
Si constat ca a disparut Alina :)))

Am venit doar sa fac prezenta :) Se pare ca vine vremea rea si stam mai mult prin casa :(

Inca ma simt rau, nu pot sta mult in sus, asa ca va de noapte buna.

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tina_Welsh spune:

Danelutza,asa e.Tu ai avut ceva semne cu cateva zile inainte de travaliu?Ca eu in afara asa de cateva dureri..de spate si putin abdominale nu prea am!Ah si DPN s-a schimbat pe 2 aprilie!
Corina asa sa faci.SA ma lasi pe mine prima!Si taci cu zeama de varza ca te alerg!
Crismir multumesc de urare!
Bai fetili,dati-mi si mie o reteta cu carne de vacuta!ce sa fac?


Tina and Tina and Mark's baby
Poze de la cununia civila si cu mine gravidutza
Eu si Mark
Semnatura mea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Spuneti-mi va rog care mai intrati in seara asta pe "mamici casnice", ce sa ii dau la Andrei ca are alergie la galbenus de ou, i-am dat si i-a iesit pe burtica si spate ceva parca ar fi batut cu urzica. El e vesel, parca nu ar avea nimi...dar ma ingrijoreaza! I-am dat ceai de musetel, oare e bine? Astept raspunsurile voastre!!! Va rog!!!

adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Flavia, poate mi-ai scris cum sa pun poze pe net, dar nu am mai intrat sa vad ca am fost ocupata, numai acum seara am intrat si am vazut ca s-a inceput alta sectiune de "mamici casnice".
Fetelor sunt stresata !!! Ce sa ii fac la Andrei???

adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gegea spune:

Buna, fetelor!

Aproape toata ziua, ne-am preumblat pe la cumparaturi tot pentru Daria, ca deh...se apropie ziua aniversara, prima de altfel din viata ei. I-am cumparat si o tricicleta, cam mare ce-i drept, dar a fost tare incantata cand a vazut-o, se si tinea cu mana de ghidoane de parca nu era prima data cand vedea asa ceva. Apoi, un sarafan cu bluzita, un trening portocaliu si o sepcuta cu cozoroc care ii da aer de adevarata domnisoara. Inca o raita si mai stam linistiti o perioada...
Acum ne mai jucam un pic si apoi fugim la nani.

Poate scriu ma incolo. Pana atunci,

DARIA- poze vechi
DARIA- poze ceva mai noi

Geani si Daria (03.04.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gegea spune:

Adriana, Daria a avut o singura data alergie si ni s-a prescris Zyrtec, calciu si vitamina C. Dar azi a fost prima zi in care a papat? Si cat i-ai dat? Poate ar fi bine sa te adresezi pediatrului sa-l consulte.
Sanatate si

DARIA- poze vechi
DARIA- poze ceva mai noi

Geani si Daria (03.04.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

sfatuiti-ma si pe mine una, cumva...
Of,... ce sa fac??? Oare?

adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

Adriana in afara de Peritol chiar nu imi vine in minte nimic...Cat mai stau online ma gandesc si te anunt...Oricum nu te alarma prea tare, stai linistita mai ales ca spui ca e vesel...Cat despre ceai de musetel nu are ce sa ii faca rau...



www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia

SITE AMALIA

Sa nu traim spunand ca nu se poate, trebuie sa ne pastram speranta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

hello fetele!
Am ajuns si noi mai devreme ,am culcat copilul ,ma uit la Neveste disperate si trag cu ochiul pe forum.
Eu sunt tare bucuroasa ca a venit primavara ..Astazi am umblat toata ziua in tricou cu maneca scurta.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput