Mamici din Arad...???(44)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ioana, drum bun pe maine, te asteptam cu vesti bune despre bb.
Poate se vede ce e!?
Ai grija cu raul de masina. Intotdeauna ti rau sau doar uneori?
Fa-ti suc de lamaie si bea, eu zic ca-ti face bine.
Cand va intoarceti?

Noapte buna fetelor!


Alina (15+) & Dragos (11.04.2002)
pozici
poze gradinita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ce aiurea, eu am postat dupa Clau si mesajul meu apare inaintea ei.



Alina (15+) & Dragos (11.04.2002)
pozici
poze gradinita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

LA MULTI ANI MAGDA


Parerea voastra conteaza ...asa cevaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Fetelor eu va pup si sper sa ne "revedem" sambata(sau vineri seara dc mai sunt in stare dupa drum....
Sper sa vin si eu cu vesti bune....
Sa aveti grija de voi!
Alinush tot timpul mi-e rau orice as face.....noroc ca vomit ffff rar....

Pupici!


Ioana(14+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

LA MULTI ANI !!! Magda!!!!!! mai ce de martieni pe aici .

Ioana ia trece-ma si pe mine ca sunt tot martiana: 2.03.1975 .Poza cu freza nu pot sa-mi fac pt ca sunt "tocmai in zilele acelea" si parca m-a lins vaca oricat de mult m-am stressat eu sa o evit

Gabi tre' sa-ti faci toxoplasmoza chiar daca ai facut-o si cu Tudor si chiar si daca ai facut tratament odata .Am inteles ca daca esti intr-o faza cu imunitatea slaba , anticorpii nu fac fata si creste igG sau igM( ca nu mai stiu exact)deci practic se reactiveaza sau poti evident sa te reinfectezi.

Alina eu nu prea vad burtica... nu vad bine????

Fetele daca de pe acuma va doare spatele si noada ....e nasol.


Flavia e musai sa mergi la servici ??? acasa nu te-ai plictisi cu noi [;) ].


Melania (14.01.2005) si mama

http://photos.yahoo.com/cofratu


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

am pus POZE noi in 2 albume .



Melania (14.01.2005) si mama


http://photos.yahoo.com/cofratu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Ioana, tinem pumnii maine la drum si la doctor. Noi mergem joi la Timisoara la medic. Poze, ei abia ce-am pus ajunge... Cred ca mai pun inainte sa nasc

Diana , Vladut (16.05.2004) & samburelul (30+)
pozulici Vladut: bebelus si copilas

ian-febr 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Multumesc fetelor pt urari.
Azi merg si eu la scoala ca vremea o fi,poate am noroc sa nu se tin cursurile ca prea e frumos afara sa stau inchisa in clasa .M-am uitat pe net si de duminica chiar vine primavara,adica nu va mai fi frig noaptea ca de joi arata tot 0 si 1 grad noaptea pana duminica.Azi vor fi cica 18 grade!
pupici la toate

Magda si Bianca 7 anisori

http://community.webshots.com/user/danut1965

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Fetelor pe unde umblati? Se simte ca Ioana a plecat ca ea deja era prezenta pe aici pana la ora asta.Ei las' ca apareti voi pe aici .

Magda si Bianca 7 anisori

http://community.webshots.com/user/danut1965

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Magda as vrea si eu sa intru mai des, dar sunt cam ocupata, asa ca scriu cand si cat pot.
Acasa cand ajung nu mai am chef de calculici, asa ca mai rarut da mai dragutz ....

Melania, nu sunt obligata sa merg la lucru, as putea sta acasa, dar nu prea vreau eu pt ca avem mult de lucru si nu am inca pe cineva care sa ma inlocuiasca in tot ce fac. Adevarul este ca fac de toate si probabil ca voi lucra si de acasa si voi trimite pe mail la cei de aici.
Si adevarul este ca, desi nu m-as plictisi cu voi , nu imi prea place sa nu am activitate. O sa vad cat o sa stau si in concediu de maternitate, ca eu deja ma gandesc la cat timp voi veni la lucru.

Ioana, cam tarziu, dar sper sa aveti un drum bun, fara peripetii ca data trecuta.

Clau la tine cum e la lucru. Tot asa???

Diana, cam zgarcita cu noi. Ne-ai pus si tu 2 poze cu tine si Timea in burtica si gata?????

Alina, 1.980.000 au fost toate analizele, adica CMV, toxo, hepatita si alfa-fetoproteina. Oricum dupa parerea mea enorm, avand in vedere ca sunt doar 4 dintr-o lista enorma ce ai putea sa ti le faci.

Vineri la 17:20 merg la medic. Poate vedem ce e bb, daca nu e rusinos.

Ah, am uitat sa va spun ca in 6 mai vom fi nasi la un prieten de-al lui Sorin la nunta. Ea e si gravidutza, mai mare ca mine cam 20 se saptamani, asa ca si mireasa si nasa vor fi burticoase . E de fapt o masa restransa in familie si intre prieteni. E prima data cand suntem nasi de cununie.



16+

pozici

Mergi la inceput