Bebelusi de septembrie-octombrie 2005 (73)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irina81 spune:

Marinela,si eu stiam ca produsele Danone nu sunt bune.Este indicat sa folosim iaurturi fara lapte praf si fara smantana.Eu ii fac in casa si daca nu am chef cumpar la sticla de 1 litru pentru ca sunt mai naturale.De cateva ori i-am dat si Campina sau Brenac.

Meme,incearca sa te mai si odihnesti!Iti doresc o sarcina usoara si placuta!Ai grija de voi!

Irina si Matei-Cristian (1.sept.2005)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns godzila spune:

Dana nu reusi sa vb cu tine. Vezi ca ti-am share-it Baby E. pe ODC. Nu apucai sa vb cu tine ci doar cu domnisorica ta.. S-ar putea sa mearga mai greu caci ai o alta conexiune.

Vera & Iulia Maria (17 octombrie 2005)



POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana30 spune:

Vera,explica-mi si mie,te rog, ce-i cu babiurile astea de le tot pomeniti voi pe aici,da sa fie explicatii mai concrete,asa ca pt cei de la scoala ajutatoare(ca eu acolo lucrez si se zice ca singura diferenta intre elevii si profesorii acesui tip de scoala e varsta).Respectiv eu cum as putea sa le am,ca am dedus ca ar merita.Multam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns godzila spune:

Meme uitai. Incearca sa nu il mai iei pe pitic in brate. Uterul nu estecomplet refacut si sa nu ai probleme. Odihneste-te cat mai mult. Nu poti apela la o ruda sa te ajute?

Vera & Iulia Maria (17 octombrie 2005)



POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

La multi ani Anca si David! La multi ani Ege!

mifloricico, esti tare cu multumesc tuturor pentru diverse lucruri.
Pai bine mai Carmen, sotul tau lucreaza la o firma de mobila si ma lasi sa ma dau de ceasul mortii cautind ateliere tot orasul? Da-mi te rog pe PM sau aici o persoana de contact si un nr de tel, ca luna viitoare vrem sa ne facem mobila pentru living. Multumesc!
Magda, bine ai venit.
Vera, asta vara a luat o prietena examenul din prima fara spaga, in Bucuresti. Bine, tipa a invatat, nu era varza.
Cristina, vedem cum facem cu DVD-urile sa nu ramina nimeni fara ele. Zi daca vii cu Victor, ca de obicei nu se adauga usor pe loc inca o masa la Thalia!
irina, multumim ca ai schimbat din nou capitolul.

Fetele de simbata, restaurantul Thalia il recunoasteti dupa gardul de caramida vopsit frumos, ca nu are nici un fel de reclama sau indicator (e doar pentru cunoscatori).

Multumim pentru felicitari. Ca si cind nu aveam zeci de pete portocalii pe haine, de azi inainte vom avea si pete mov, pentru ca a mincat fata afine cu mere. I-au placut foarte mult, a mincat borcanashul in citeva minute, nu a pierdut nici o picatura! Dar binrinteles ca dupa masa nu are stare, si se foieste si se tiriie incontinuu, si mai "scapa" continut. Am vazut 2 bone la agentie, una clar n-o luam, la cealalta i-am zis ca "poate". Mai sapam.

Ioana, mama Mirunei (25.08.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns godzila spune:

Diana30 ti-am trimis un PM. Ii datorezi sotului o bere .

Ioana eu vorbesc de traseu nu de sala. Sa fim seriosi ca sala e facuta si pentru oameni cu IQ = Jiji Becali.

Vera & Iulia Maria (17 octombrie 2005)



POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary ilie spune:

Buna ziua tuturor!!!
in primul rand LA MULTI ANI SARBATORITILOR DE AZI
LA MULTI ANI EGE!!! PETRECERE FRUMOASA!
am intrat si eu putin sa va salut si fug ca am o groaza de treaba. pana acum am fost prin bucatarie, am facut supica ca nu mai avea bebe, apoi i-am dat sa pape, l-am si scos afara, si acum profit ca doarme.
v-am pupat

Mary si Andrei(29.09.2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:

Vera multam fain a reusit don-soara,ca in baza mea nu reuseamnimic

Poze cu Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:

Vera multam fain a reusit don-soara,ca in baza mea nu reuseamnimic

Poze cu Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Vera, scrie te rog aici pe public explicatiile care le-ai dat Dianei, s-ar putea sa fie mai multe persoane interesate. PS: cred ca avem printre noi mamici care nu au luat sala din prima.
mifloricica, sa stii ca mi-am notat aproape tot ce vrei tu sa-ti cumperi. Mai putin carucior din ala mic-mic, umbrela, ca am deja.

Am reusit azi sa luam banii pe impozitul din 2004. A durat totusi mai putin de un an. Vreau sa iau dozator de lapte praf, pentru ca mult lapte ajunge pe jos (ce vreti, nu nimeresc gura biberonului). Cine are asa ceva, ce ziceti, merita banii?

Ioana, mama Mirunei (25.08.05)

Mergi la inceput