Bebelusi de noiembrie-decembrie 2005 (32)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tania-z spune:

Silvia esti TOTALA!
Multam de raspunsuri..hehe...mi-ai amintit de niste examene haioase din facultate! Unul a fost la cibernetica (!) pe care l-am dat in limba esperanto ca profu era din San marino si limba asta o voia. Stiu ca am putut invata numai graficele.

Eu nu ma uit la meci, dar seminte tot mananc! Meciurile mele preferate (cele de rugby) se dau cam rar.

LAVI02, cum la un metru, ca mie mi-a zis sa-i pun batista in patut??? Nu e bine ce am facut?

Tania & BB Stefan (17.12.2005)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tania-z spune:

LAVI, Metro din Sibiu pare sa aiba exclusivitate pe pampers! Eu am luat Libero aici un pachet de 35 buc cu trei sute si ceva de mii. Iar alea din germania le iau in pachete de 54 buc cu 8,5 Euro.

Tania & BB Stefan (17.12.2005)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buluci spune:

Offff, nu ma pot abtine din plins cind ma gindesc si Simon al meu putea sa moara cu circulara mea cvadrupla!
Biata fata in America sa i se intimple asa ceva,iar eu in Azerbaijan -tara uitata de lume, Doamne ce sansa am avut!
Eu, tot nu pricep, de ce nu se face eco inainte de nastere!

M-a intors pe dos vestea asta!


Cristina Baku & Simon(26.12.2005)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

Lavinia,

Eu il pun pe Stefi des la san.....si vreau sa fac asta mai departe (si la diversificare dupa fiecare masa)



Veronica si bebe Stefan Peter ( 7 nov. 2005)
http://community.webshots.com/user/hildegard122

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tania-z spune:

BULUCI te inteleg..si al meu a avut circulara de cordon si, desi am nascut repede, inca mai tragem ponoasele de la chestia asta, cu doua gauri ne-inchise in inimioara...

Tania & BB Stefan (17.12.2005)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Tania am dormit si noi in camera cu nati si cu batista (si cu usa inchisa) cand a fost cumnata-mea la noi si te cam ustura la ochi daca stai f aproape de ea. Cel putin pe mine, oi fi eu mai sensibila.

Eu nu ma uit la meci, numai Virgil . Trebuie sa-i fac baie lui Natutili.

Lavinia cu bb Natalia (28.10.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Hai mai Tania, ti-au zis ca are legatura inchiderea chestiilor alora de la inimioara cu circulara de cordon? Ia sa citesc si eu prin carti. Despre ce gaurele este exact vorba daca ai chef sa-mi spui?

Scumpi rau Libero la voi! [acru] la noi fiind si masi ieftini si mai buni.. n-am nici o ezitare.

Buluci voi ati avut noroc, nu mai plange, bucura-te!!!

Lavinia cu bb Natalia (28.10.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buluci spune:

Am comandat batista bebelusului, dar inainte eu n-am stiut ca se conecteaza la aspiratorul casnic, si am probat-o pe nasul meu, si intradevar nu aspira nicidecum cu aceeasi putere a aspiratorului, se regleaza la o putere ff mica!
Acum nu stiam cum sa fac sa nu se sperie de zgomot, si mi-a venit ideea sa pun aspiratorul in alta camera sa inkid usa si sa-i aspir nasul in cealalta camera!A mers de minune, si nici macar nu a plins, am reusit sa-i trag un elefant care initial nu se vedea cu okiul liber!
Fetelor , nu dati cu rosii, dar eu v-o recomand!

Cristina Baku & Simon(26.12.2005)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvia_d spune:

Tania,eu nu stiu de pb.ta,mi-a zis Feli ceva-sa stii ca si Stefanel are foramen ovale-intre atrii-NEINCHIS-nu enimic grav,pentru bebei!
Se pot inkide aceste "gaurici"si la 5 ani,si mai tarziu!
Acu'imi da inima voie sa vb...hehehe,da'pana nu ne-am dus la Ciofu sa ne zica...la tine e si intre ventriculi septul?Oricum ar fi,iti repet:
sunt cazuri de oameni ajunsi la batraneturi care n-au stitu toata viata lor ca au orificiile neinchise!
Deci,eu iti zic sa fii OPTIMISTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Buna seara fetelor!!!

Noi suntem ok, gangurim radem si ne jucam. Papam bine si nu avem febra!!! Multumesc lui Dumnezeu ca e totul ok.

M-am uitat la poze si avem copii minunati!!! Si eu am pus poze azi in contul comun. Sper sa va placa de noi!!!

Diana mamica de Stefan-Cristian
14.11.2005

Mergi la inceput