Medic dermatolog foarte bun in Bucuresti!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

Va rog si eu sa-mi recomandati un dermatolog bun, cred ca baietelul meu de 1,5 ani are dermatita atopica (asa si-a dat cu parerea un medic ce l-a vazut), dar as vrea sa merg la un singur dr, care sa il faca bine, sa nu umblu din dr in dr (m-am saturat!).
Va pup si va doresc sa nu aveti nevoie de dr!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolcebaby spune:

La Spitalul Militar Central, la Gara de Nord, Dl Dr Ioan Nedelcu care este seful sectiei de dermato din cadrul spitalului.
Il poti gasi dimineata la spital si sigur te va primi si fara trimitere sau programare pt ca este un OM extraordinar si poate cel mai bun dematolog de la noi din tara. Spun ca este cel mai bun pt ca are si un cabinet particular (tot pe linga Gara de Nord) unde se fac programari cu citeva saptamini inainte pt ca are pacienti din toata tara si este super aglomerat.
Mergi la spital si nu vei regreta...

dolcebaby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

dolcebaby, unde anume la spitalul Militar??? Care este intrarea cea dinspre Calea Plevnei???

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Da, si eu tot cu Ioan Nedelcu mi-am rezolvat mereu problemele.

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

numeioana, intru in spitalul Miliatra si unde ma duc? pe care intrare intru pe cea dinspre Calea Plevnei??? La ora 7.30 dimineta este stii cumva? sau dupa ora 8.00. Ai rezolvat cumva dermatita atopica??? Multumesc


www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolcebaby spune:

Sunt doua intrari, una in Calea Plevnei si una pe partea cu gara, nu stiu cum se numeste strada...

dolcebaby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolcebaby spune:

Tot eu sunt]
Intrarea de linga Gara de Nord este foarte aproape de cladirea cu dermato, poti intreba la poarta

dolcebaby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Multumesc. Ai avut programare???

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolcebaby spune:

Cristina eu am fost acum citiva ani si nu am avut programare, pur si simplu m-am dus si am stat la usa lui... daca vrei poti lua o trimitere de la medicul de familie, asta cred ca iti va usura doar intrarea in spital...
Si dak mai tin eu minte bine asistenta sefa are cabinetul chiar linga al dl. dr. Nedelcu si poti trata intii cu ea.

Cred ca poti merge si la ora 7, cind am fost eu la usa lui se statea la coada mai rau ca pe timpul lu' Ceasca

Bafta multa si sanatate !

dolcebaby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Multumesc. Ma duc zilele astea si iti zic ce-am facut.

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput