Copii capricorn ! (4)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

La multi ani si de la noi tuturor capricornutilor!

Noi suntem mari, am facut 2 ani.

pupici si de la noi si un Craciun Fericit!

Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

La multi ani, Radu !
Sa cresti sanatos si voios !
Petrecere frumoasa si daruri pe masura !
Felicitari, ina c !
Sa va traiasca si sa va bucure mereu sufletele !



Si pentru ca nu stiu daca mai apuc sa intru pe net, pana la anu', va doresc tuturor un calduros La multi ani,
cu sanatate si numai bucurii !


Sarbatori fericite, alaturi de cei dragi !
Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
Diabet zaharat la copii, Copii din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

La multi ani ! un An Nou cu bucurii, satisfactii si impliniri dar nu in ultimul rand si cu sanatate !

distractie placuta pe unde mergeti si chiar si daca stati acasa

Melania (14.01.2005) si mama Carmen

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

La multi ani cu multa sanatate si bucurii! Fie ca noul an sa va aduca numai succese, sanatate si sa va bucurati de copilarie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

La multi ani ,Bianca ! sa cresti mare , sanatoasa si cuminte si sa fii o bucurie pentru parinrii tai !

Helbi asteptam poze de la aniversare si o felie de tort


Melania (14.01.2005) si mama Carmen

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Multumesc Melania. Bianca a avut parte de o petrecere surpriza, la care au venit 5 copilasi romani. Ea isi dorea o petrecere cu copii de la scoala, dar aici e incavacanta pina in 15 si multi sunt plecati. Apoi, mi-a zis ca e ok sa serbam in familie, cu sora mea. Atunci mi-a picat fisa unei petreceri surpriza. A fost ok, dar va urma petrecerea dorita de ea.....cind, inca nu stiu.............
Poze am facut dar le trimit numai pe mail. Cine vrea, astept adresa. Pe net nu le mai pun.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

La multi ani Bianca! Multa sanatate si multe note bune la scoala.


.....cu scuzele de rigoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalinad spune:

LA MULTI ANI, BIANCA!

...hai sa va povestesc cum a fost la serbarea de craciun... desi stia toate cantecele (si acum mai avem parte zilnic de "mos craciun cu plete dalbe"), serban nu a avut chef sa scoata un cuvant. a zacut pe scaunel ca un barbat adevarat, tolanit bine-mersi cu picioarele intinse... noroc ca ma asteptam! m-am bucurat ca macar poezia a vrut sa o spuna, a zis-o frumos, cu gesturile de rigoare, dupa care a anuntat ca el vrea sa plece. eu eram tare speriata de impresia educatoarei la sfarsit de semestru, dar cand colo mi l-a laudat in toate felurile, chiar daca mi-a confirmat ca e cel mai agitat copil. astazi ma pregateam cu teama de prima zi din nou la gradi, dar tocmai am aflat ca s-a terminat cu bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

La multi ani 2007 !
La multi ani sarbatoritilor din aceste zile !
Si felicitari, mandrilor parinti !

Abia ieri am revenit la servicu si abia azi am prins ceva timp sa va scriu cateva randuri si sa v-o arat pe curajoasa mea de 5 ani.
Am tinut petrecerea de ziua Cristinei, vineri, 5 ian., profitand de faptul ca le mai aveam la noi pe verisoarele ei dragi.
Cristina s-a distrat atat de bine, incat stiind ca ziua ei este abia pe 10, mi-a cerut inca un tortuletz de ziua ei si....sa invitam din nou copiii.
Revin maine la povesti cu voi.
Imbratisari si pupici, tuturor !

PS - Andreia, vreau poze de la ziua Biancai, daca se poate.


Sarbatori fericite, alaturi de cei dragi !
Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
Diabet zaharat la copii, Copii din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aiska spune:

Ma scuzati ca dau buzna asa.Eu voi fi o mamica de ianuarie 2007 si ma intreb pina cind tine zodia capricornului in 2007.

Aici in Finlanda am dat de o carte cu Efemeride la biblioteca din care am observat ca inceputul si sfarsitul zodilor se fac la date diferite in ani diferiti.

Stie cineva sa ma lamureasca cind este ultima zi a zodiei capricornului anul acesta?

multumesc anticipat si din nou imi cer scuze ca v-am deranjat la subiectul acesta.
Sabina

Mergi la inceput