Super poznasi de iulie-august 2004 (164)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Mitzuraaa,
felicitari, f e l i c i t a r i !!!

Sa fie intr-un ceas bun, sa ai o sarcina usoara, fara probleme si fara stres si un bb sanatos !


Daria & Giulia (2004 08 16)
Haideti la bazar sa-l ajutam pe ALEX !
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Mitzura - FELICITARI!!!!!!! Si nu-ti mai face atitea probleme ca ai sa vezi ca o sa fie bine!

Gabriela si Stefan David (08.07.2004)
Pozutze cu Stefanutz mai vechi si mai noi
Albumul comun!!!

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrabiuta spune:

FELICITARI! FELICITARI! FELICITARI!
este normal sa fii ingrijorata, este o mare responsabilitate un al doilea copilas. dar cred ca niciodata nu vei fi complet pregatita pentru asta, asa ca e mai bine ca s-a intamplat acum. vei fi o mamica tanara, ai familia aproape sa te ajute, totul va fi bine!
felicitari inca o data! o sarcina cat mai usoara si un bebe sanatos, fetita sau baiat, cum doresti tu!

"When the first baby laughed for the first time, the laugh broke into a thousand pieces and they all went skipping about, and that was the beginning of fairies." James M. Barrie

foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzura spune:

Multumesc pentru felicitari!

Oricum cand vad felicitarile voastre ma apuca iarasi plansul...asta cred ca e plans din ala de femeie gravida sensibiloasa.... Imi fac o mie de ganduri...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Mitzura,
gandeste-te ce norocoasa esti, ce bine ca e un copil dorit si ce bucurie veti avea toti, dar mai ales Tudor, de venirea lui bb2.
Ce fain, Doamne, sa stii ca porti sub inima un bb


Daria & Giulia (2004 08 16)
Haideti la bazar sa-l ajutam pe ALEX !
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corianai spune:

Pupam Mitzura Felicitari si bucura-te, probleme apar mereu si daca e sa o luam asa niciodata nu e momentul potrivit pt un bebe... Noroc ca ei nu tin cont de problemele noastre, vin cand vor si ne fac sa uitam de toate. Sa vezi ce mandru si fericit va fi Tudor cand o sa-l vada pe bebe mic!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzura spune:

Va multumesc pentru gandurile bune!

Carmen, pe unde esti, hai si arunca incoa vreo doua vorbe de imbarbatare, ca stiu ca si pentru voi a fost o surpriza Ilinca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adema spune:

mitzura, felicitari! Sa fii sanatoasa si sa te bucuri secunda de secunda de Minunea din burtica! Te inteleg perfect cu plansul si temerile, dar va fi bine! Felicitari!!!
mamagiuliei, am mai scris eu pe aici ca noi suntem niste pupaciosi! Si eu si Codrut si tati de Codrut! Nu cred ca e un pacat sa stie copilul ca e iubit si chiar si rasfatat asa.Vremea trece si peste cativa ani nu vom mai putea face asta...

Adema&Codrut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

wow, asa veste minunata de la mitzu...tocmai ce primisem una asemanatoare din tara. in facultate am stat timp de 4 ani aceleasi 3 persoane in banca, asa, ca la scoala. eu am nascut prima, apoi coco si acum sotia lui costi e insarcinata. nici nu va dati seama ce-am simtit. la fel si cu tine, mitzule. mi s-a facut pielea ca de rata. sarcina usoara si placuta!

philip&andreea
copilasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simona R. spune:

Felicitari ,Adela!Ce chestie....nu-mi vine sa cred.....

Apropos de pupaturi...eu il pup de-l albesc si pe gura si peste tot...ce...doar e al meu....

Roxanaz,doar 12,5 kg?Pare ca ar avea mai mult..Al meu are 12,1 si eu intrasem in panica ca de vreo trei luni ramanea la fel si am inceput sa-i dau niste Pikovit.

Am pus poze noi ca nu mai pusesem de mult.

http://community.webshots.com/user/simonarida

Mergi la inceput