Miresele anului 2006 (50)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Gio tinem pumnii la fata sa fie bine!!! Hai curaj, are mama homida un filing c-o sa iasa bine si fara complicatii!Pup

Editat:...pt ca vreau sa-mi rascumpar "absenta", va intreb aici dupa care mutam discutia la subiectul special deschis! Cine vine la intalnire??? Raspunsurile le astept dincolo, la subiectul "intalnire mirese". Ca sa stim si noi ce vorbim cu oamenii aia de la bar!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karamel spune:

Iti tinem pumnii, Gio!! si sa scapi repede - repede

pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Sigur ca ne gandim la tine, Gio, lasa ca trece repede si sigur o sa fie bine, ca n-are de ce sa fie rau. Un sa prinzi curaj.

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Gio...tine pumnii fata...sa ne scrii repede sa stim ce se intampla cu tine...va fi bine!!!

Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!

Oana & Marius
Wedding Day

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilyjeuly spune:

Gio, tinem pumnii la fata! hai, ca o sa fie bine!

Emily


Inima cunoaste ratiuni pe care ratiunea nu le cunoaste

Poze

Mireasa de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

Ce fac fetele... cam liniste pe aici...
SunSmile... ma bucur ca esti bine ... ne-ai tinut cu sufletul la gura...
Gio ... iti tinem pumnii...

Am fost si eu la vizionare la un cameraman si nu prea mi-a placut ce am vazut ... asta e ... mai cautam ca timp avem...
Si mi-am gasit si marturii frumoase... niste cutiutze frumusele foc... mi le aduce cineva cu 6.000 lei
Saptamana viitoare merg sa probez si cateva rochitze la ML... de abia astept

Nunta noastra
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pepenash spune:

Giova, pumnii stransi ii tin si eu! Sa scapi cat mai repede si cat mai usor de interventie!

Vestea mortii Laurei Stoica am aflat-o si eu aseara si m-a intristat. Din pacate, nu putem fi in siguranta nicicum, niciunde...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns i0ana spune:


Buna fetelor...

Am aruncat o privire pe balcon si e soare si frumos, va doresc la toate un week-end primavaratic!

Pupici,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

m-am uitat la Teo - am bocit
m-am uitat la stiri - am bocit
mi-a cazut o unghiussa - am "bocit"

...da' kiar am bocit....nu credeam ca o sa ma afecteze...acum vreau ultima melodie a ei...super piesa...dar asa de trista...

V-am pupat, bocitoarea sefa

PS. trenduletz, fa si tu o poza la cutiuta ca vreau sa le vaza si okiu' meu...da'..poate le scoti si tu la sub 1 kil, ok?


No more kinky stuff! Soon to be a married woman!

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andita spune:

Hello!!!!Mi-a fost tare, tare dor de voi, dar, asta e viata. Dupa cum va spuneam, mi-am schimbat serviciul, si cu toate ca toate sunt bune si frumoase la noul loc d emunca, e mai greu cu forumul la inceput, pentur ca suntem toti colegii intr0un birou, si mi-e cam rusine sa se creada asa, de la inceput, ca am venit sa pierd vremea pe la serviciu. In fine, puiul mi-a rezolvat problema in seara asta, am net acasa!!!!!!!!! Asa ca, va pup, si ma mai duc prin urma sa va citesc. Gio, recunosc ca nu prea am inteles care e problema, dar fii tare, o sa fie bine! Mi-aidat impresia de femeie puternica, si asa si trebuie sa fii!

Au mai ramas...
Poze

Mergi la inceput