Miresele anului 2006 (50)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

elara, fain banc...

Roxi, pai din cate ziceau fetele pe aici, marturiile sunt niste bombonele puse in saculeti de tull/organza... Alea nu le mananca invitatii? Sau lumanarele...care si alea se aprind si se consuma...

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

quote:
Originally posted by SunSmile
...Andreutza te pup si iti multumesc ca ai intrebat de mine. Felicitari pt carucior si patutz. Sa le stapaneasca BB sanatos iar voi sa fiti doi parinti fericiti si impliniti!



Mersi frumos. Chiar ne intrebam unde ai dsiparut. ca nu ai mai dat nici un semn de viata. Ma bucur sa aud ca totul e bine, chiar mai bine decat inainte... Felicitari si treci la somn. Ca ai nevoie

17+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Buna, may fetelor....
Am plecat de-acsa bocind...am ascultat pe drum "un actor grabit"...si acum, daca ma gandesc imi vine sa plang...ce melodie misto (chiar mi-a placut) cantase acu' o saptamana....
nu pot sa mai ascult nici o stire de genu' asta....eu cred...mai mult ca sigur, una dintre cele 2 masini a avut viteza....e groaznic...


No more kinky stuff! Soon to be a married woman!

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Hihi! Mercic pui. Insa nu dorm...acum sunt la al doilea job, ca au si astia dor de mine. Nu o sa stau mai mult de 4 ore, dar asta e! oricum dupa atata nesomn, deja nu mai simt oboseala. Sunt un zombie mergator!

quote:
Originally posted by a.cicel

quote:
Originally posted by SunSmile
...Andreutza te pup si iti multumesc ca ai intrebat de mine. Felicitari pt carucior si patutz. Sa le stapaneasca BB sanatos iar voi sa fiti doi parinti fericiti si impliniti!



Mersi frumos. Chiar ne intrebam unde ai dsiparut. ca nu ai mai dat nici un semn de viata. Ma bucur sa aud ca totul e bine, chiar mai bine decat inainte... Felicitari si treci la somn. Ca ai nevoie

17+
POZE


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karamel spune:

Buna de dimineata, fetele!

Mi-am luat si eu mostre de cartonas pentru invitatii ... sa incerc sa vad ce iese; intentionez sa le fabric singurica, daca ideea mea va fi considerata draguta si de catre iubi; dar ca sa priceapa ce si cum, are nevoie omu' de exemplificare; deci o sa purced...

insa, in caz de aprobare, am si eu o mare rugaminte la voi, cele care ati mai cautat (parca Rallu zicea ca si-a procurat singurica catonase) - sa-mi spuneti si mie, va rog mult, de unde le-ati luat??? ca eu mostrele mi le-am luat din Diverta, dar o coala A4 este in jur de 30.000 lei....

saru'mana mult cu anticipare

pupici

VINE WEEK-ENDU !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilyjeuly spune:

'neata si de la mine!
Dumnezeu sa odihneasca sufletul Lurei Stoica si al bb ei nenascut!

Emily


Inima cunoaste ratiuni pe care ratiunea nu le cunoaste

Poze

Mireasa de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

neatza!!!
Fetelor la ora 16 am interventia. mor de frica. nu ma pot concentra la nimic.
si m-a dat peste cap si vestea mortii lui Laura Stoica.
D-zeu sa-i odihneasca in pace!!!
Krelia la Tv a zis ca cealalta masina s-a bagat in ei.
si sa va ganditi la mine la ora 16.
mi-e fricaaaaaa .

Gio si Marco (6 ian. 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Gio, da...papucul intrase pe contrasens si s-a lovit frontal cu ei....numai tatal soferului de papuc a mai scapat...

eu tin la fata pumnii!!


No more kinky stuff! Soon to be a married woman!

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_Marieta spune:

Giova fii tare!!! noi vom fi alaturi de tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

quote:
Originally posted by Giova

si sa va ganditi la mine la ora 16.
mi-e fricaaaaaa .




Hai curaj si cum sa nu ne gandim la tine? Te asteptam cu vesti bune.

17+
POZE

Mergi la inceput