Nasterea la Universitar cu Dr Badiu

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tatiantudor spune:

Salutare tuturor,
Am nascut in 2003 cu Dr. Badiu la Municipal, dupa ce mi s-a recomandat de toate mamicile, ca acest doctor este minunat. M-a internat la ora 12...si pana la ora 14.30 n-a venit nici o asistenta sa imi masoare dilatatia. La 15.00 am nascut normal, fara nici un fel de injectie, fara nici o epidurala, cu toate ca dl. doctor Badiu mi-a spus ca vine anestezistul, care n-a mai venit. Pentru ca a ajuns prea tarziu la nastere (capul copilului era deja angajat si asistentele tipau in jurul meu...sa vina un doctor mai repede) mi-a turnat alta substanta de dezinfectare in loc de iod (nici acum nu stiu ce era); cert e ca mi-a produs o arsura de perineu care mi-a luat 2 luni sa o vindec (si asta numai dupa ce m-am dus in fiecare zi la o clinica particulara pentru pansare timp de o luna)
Cat priveste taietura facuta de el...foarte mare...cred ca se grabea si nu mai stia ce face...si in 2 ani de zile s-a si necrozat, pentru ca se pare ca nu m-a cusut cum trebuie, sau in combinatie cu arsura de perineu produsa...a degenerat in altceva.
Aceasta este varianta scurta a povestii mele cu Dr. Badiu. Exista si variante nefericite ca a mea, din pacate.
Sa aveti mai mult noroc!
Cu drag
Liana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karula spune:

Andreea, tie ti-ar conveni sa ti se publice numarul de mobil pe net fara sa ti se ceara acordul?...

Editez: daca Andreea_tx nu mai e prin preajma sa stearga numarul de tel. privat al dr Badiu, rog un moderator sa o faca repejor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

ok,l-am sters desi nu vad care ar fi problema atata timp cat este un medic renumit si tel lui se afla la multa lume care a apelat la el,deci poate fi sunat de oricine.


Simonik 80 daca mai doresti nr tel ti-l dau pe privat.

Mergi la inceput