Jucatoare de "the Sims" ,veniti sa discutam

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MADYN spune:

Ce bine ca v-am gasit! Si eu sint o jucatoare de "The Sim"-shi si inca de citiva ani. Am inceput cu Sims1, incet-incet mi-am facut rost de toate extensiile (piratate). Acum joc Sims2, cu cele doua extensii, pe care mi le-am cumparat in original....si astept sa mai apara si altele. Pina atunci descarc de pe diverse site-uri case, familii, haine, "mutrite", mobila si tot ce se mai poate. Mi se pare un joc foarte distractiv si m-a "prins" cum nu a reusit altul sa o faca.




19+
Bebelica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

dana aoleu, mi-am adus aminte: daca nu identifici gunoiul cu mousse-ul, e un defect al jocului. Si eu am patit asa ceva, si nu s-a rezolvat problema. Cam nasol! The Sims mai are scapari din astea

Mamica Ilincai Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

MADYN bine ai venit printre noi! Ce extensii are Sims2? Cat ai dat pe ele si de unde le-ai luat?

Mamica Ilincai Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

madyn bine ai venit si eu joc sims 2
da-mi si mie site-uri de pe care descarci diverse,am si eu cateva dar mai vreau
mai ales acum cand sunt bogata rau,am aflat parola "motherlode" pentru sims2 si pt fiecare introducere imi da 50.000
dana d eu mi l-am cumparat de la diverta,sunt 4 CD-uri +manualul de instalare in limba romana

pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MADYN spune:

Sims2 are ca expansion pack The Sims2 University - in care iti trimiti sims-ii adolescenti la facultate, in campus universitar (isi aleg specializari,cariere, invata, dau examene, se inscriu in fratii, pot munci si cistiga bani, dar au si activitati distractive) si The Sims2 Nightlife in care sims-ii au o viata sociala mai intensa, se intilnesc, se indragostesc, isi pot cumpara masini, apar vrajitoare si vampiri, se duc in diverse locuri ca restaurante, sali de bowling, cluburi de noapte.

Extensiile nu sint asa de scumpe ca jocul, paraca 800.000 fiecare. Eu le-am luat de la Unirea pe la raioanele alea cu calculatoare, dar am vazut si la Diverta, Flamingo, Best Computers.

Cornelianeli, eu mai descarc diverse kestii de pe site-ul lor oficial, dar dau si un search pe google dupa "sims2" si imi apar sute de site-uri, majoritatea in engleza, cu astfel de obiecte, case, masini, etc. Hai ca daca mai gasesc unul interesant iti zic.

Pupici la toate jucatoarele de sims!




19+
Bebelica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

Buna!
Sa va spun ce am patit: mi-a murit femeia . I-am pus sa faca baie in piscina, pe ea si pe sotul. Sotul era foarte obosit, a iesit din piscina si a adormit pe marginea ei in dreptul scarii. Tipa a vrut sa ias si iesirea era blocata de el. asa ca m-a anuntat ca Patricia a murit si ca va disparea pt totdeauna dar spiritul ei ramana prezent. Cred ca s-ar fi intamplat ca la casa aia bantuita unde apar noaptea fantome si se plimba prin casa speriind pe membrii familiai. Dar eu m-am suparat asa de tare ca am iesit din joc fara sa salvez si am pierdut o gramada de realizari ca jucasem ore intregi si ajunsesem destul de bogati.


www.babiesonline.com/babies/i/ilincuta" target="_blank">poze cu Ilinca
pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

dana d cred ca trebuia sa il trezesti pe el ca sa poata iesi ea
eu sunt asa de bogata,mi-am facut o casa superba,cu de toate,mi-am amenajat o curte interioara cu hot-tub,piscina,multe plante,gratar,muzica.....ce mai
madyn de pe site-ul oficial am descarcat si eu,insa cand descarc de pe alte site-uri nu mi le aduce in joc,ori gresesc eu ceva...nu stiu

pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MADYN spune:

Ca sa ti le aduca in joc, trebuie sa le dezarhivezi intr-un fisier anume: Downloads. Fisierul asta nu se afla neaparat in partitia de hard pe care ai instalat jocul, il poti gasi pe partitia de hard in care ai sistemul de operare. Pina m-am prins si eu care e skema, a durat .

19+
Bebelica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

azi mi-am convins barbatul sa facem un upgrade la computer.
Gata, in curand voi putea juca si eu sims2.


Mamica Ilincai Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

MADYN, poate ma ajuti si pe mine sa instalex extensia. Te rog, nu reusesc. Am descarcat mai multe, deja am sters cateva dintre ele convinsa fiind ca nu e ce trebuie, dar nu-i nimic, pot sa le repun din gunoi. Numai ca nu stiu pe care si cum sa o instalez. Eu am dezarhivat si le-am bagat tot in fisierul cu "the sims" dar nu s-a intamplat nimic... Am inceract sa deschid extensia si ma intreaba ce program vreau sa deschid cu ea si eu am scris acolo "The Sims" dar nu vrea. Spune-mi exact ce pasi sa urmez, te rog.

www.babiesonline.com/babies/i/ilincuta" target="_blank">poze cu Ilinca
pozele noastre

Mergi la inceput