Jucatoare de "the Sims" ,veniti sa discutam

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

cristinaT eu nu am folosit niciodata DC, dar ai putea incerca. Da bagi numele astea pe care le-am dat eu.

Mamica Ilincai Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

Cristina, Felicia, eu am descarcat cateva cu eMule. Am incercat sa instalez doua din cele 5-6 fisiere zip cate am descarcat, si erau crack-uri, sau oricum nu merg, asa ca am renuntat deocamdata la extindere pana ma apuca plictiseala.
Ce mai fac nou: am aflat niste idei de la...o prietena a ficamii(11 ani). Cica face familii cu mai multi adulti, chiar si 8, pe care ii pune zdravan sa munceasca si sa studieze si strange mai multi bani.
Am incercat si eu dar mi-e greu sa-i urmaresc pe toti si sa-i contrulez, plus ca nu au relatii prea bune intre ei si nu pot dormi decat separat.
Apoi ma intreb, vreau sa incerc sa le distrug casa si sa vad daca raman cu familia respectiva cu toti banii in cont ca sa atentez la conacul mult dorit sau macar la casa de 24000$ (pentru asta mai am o familie cu bani dar imi pare rau de casa lor sa o demolez).

www.babiesonline.com/babies/i/ilincuta" target="_blank">poze cu Ilinca
pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

HEEELP!
Am o punga de snake plina de muste pe care nu o pot lua de jos. Trece si menajera pe langa ea de 3 zile si punga tot acolo cu mustele deasupra ei>
Ce fac? ce inseamna asta?
Aveam si eu o familie care aduce bani multi si nu face prea multe nazuri. Ce fac? Sterg casa pt o punga de snaks?

Ce inseamna cand primesti telefoane din alea cu diferite anunturi?
De exemplu de ce ma ameninta ca sfarsitul e aproape? Cum adica? ce fel de sfarsit? De ce?


www.babiesonline.com/babies/i/ilincuta" target="_blank">poze cu Ilinca
pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fatima spune:

Scuze ca ma bag...eu n-am jocul, dar m-ati facut tare curioasa, si tot cautand pe net de downloadat (apropo, am sanse sa-l gasesc, stie cineva?), am gasit asta pe un site de pustani pasionati:

"daca bagi codul "rosebud", si daca pui ;!;!;!;! dupa ce ai scris codu' primesti si mai multi bani!poti sa bagi codul de cate ori vrei eu am 9,999,999 $ si nu mai scade! ca sa deschizi cutiuta in care bagi codu' apesi CTRL+SHIFT+C si apare o cutiuta in coltul stang sus"

poate va e de folos..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

fatima aoleu, bine ca-mi adusesi aminte: stiu ca la sims1, cel putin, poti folosi mai multe coduri d-astea.
ia sa vad dc le mai gasesc.

Mamica Ilincai Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

mda, am cheaturi pentru jocul cu extensii.

fatima ai 2 variante: iei jocul de la supermarketuri, librarii etc.... (la Carrefour e 1300.000 The sims2).
Sau daca te incumeti sa risti sa iei un virus, si il iei de pe net prin DC++ sau evolva.

Mamica Ilincai Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

Eu l-am luat cu eMule.
Cum e cu codurile alea? Vreau si eu bani mai multi!

Ma lamureste cineva ce e cu gunoiul pe care nu-l ia nimeni? Si nu se poate lua nici cu comanda. Sta acolo plin de muste de 3 zile.
De ce ma anunta prin telefon ca sfarsitul e aproape? Ce e cu anunturile astea? Sunt de luat in seama?

www.babiesonline.com/babies/i/ilincuta" target="_blank">poze cu Ilinca
pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

dana cand jocul e in "pauza" baga codul dat de fatima. Problema este ca nu stiu daca merge chiar de la jocul primar (ce ai tu) sau este pentru vreo extensie.

Cum adica nu ia nimeni gunoiul? De ce nu le dai comanda sa-l ia vreunul din personaje? Daca ai menajera ilva lua ea. Mai exista o posibilitate, ca gunoiul sa fie obstructionat de vreun obiect, astfel incat nimeni sa nu ajunga sa il ia.
Anunturile de la telefon sunt poante proaste, nu au nicio influenta asupra jocului. Ai telefon in camera in care dorm? Lasa un tf numai la intrare ca sa nu-i mai trezeasca din somn.

Mamica Ilincai Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

buna dimineata
abia astept sa vad daca merge codul si pt sims 2,ce bine ar fi
mi-ar prinde tare bine pt ca gemenii mei au crescut si nu ma mai descurcam cu ei...pe fetita am facut-o mai tanara(i-am dat elixirul vietii) iar baiatul a ajuns matur,l-am casatorit si i-am mutat la casa lor....si e o casa micuta,abia astept sa o extind


pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

Cornelia, suna interesant. Cum ai facut rost de Sims 2?
Cate cd-uri? Cat spatiu ocupa?
Bafta cu banii, stiu ca asta e o problema.

Felicia, e o punga de snaks, bazaita de muste pe care nu o pot lua. Nu se face steluta cand pun mouse-ul pe ea si nu pot da comanda nimanui. Nici menajera nu o ia. Sta acolo de cateva zile (virtuale).
Nu e obturata de nimic, dar am asa incerc sa mut mobila mai departe din jurul ei.


www.babiesonline.com/babies/i/ilincuta" target="_blank">poze cu Ilinca
pozele noastre

Mergi la inceput