Bebelusi de septembrie-octombrie 2005 (62)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dani_flor spune:

sotul azi face serviciu complet de babysitting si la mici si la mari , asa ca isi insoteste domnisoara mare la karate.

sa mai zic si eu cite ceva

fetelor, si eu in aprilie 'la mama '!!!!

jadi, , il pe Vladut, si ii dorim multa sanatate, intr-adevar stiu ca merge nolicin impotriva E-coli, dar nu cred ca e de bbi.

maddy, au perioadea sa stii, dar unii nici nu prea papa mult in general. Ioana mea minca extrem de putin si asimila tot, a fost mereu bursunica, abia acum incepe sa se vada faptul ca nu papa, maninca si mai putin ca inainte ca nu mai stau dupa ea.

Uite si Maria, care era papacioasa, acuma nici ea nu prea papa. De pilda, la ora asta, cind de multe ori eram la a patra masa, trag de ea sa o pape pe a treia, si nu a papat decit 100 din ea si nu mai vrea. Si nu stiu daca e de la tushelnitza sau de la vaccinul de marti... Dar starea e buna, adica e ca de obicei, nika deosebit asa ca astept sa treaca . Dar in orice caz, daca ai dubii, du-te la dr, ca linistea ta e si ea foarte valoroasa pentru bebelusa.

jul81, bun venit in clubul vorbaretelor!!

... si inca ceva ... nici bursuna mea nu are petitor

Daniela, mami de Ioana(24.10.1999) si Maria(17.10.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo74 spune:

Karmenutza Catalina este absolut adorabila in poza asta. Doamne ce ochisori are!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo74 spune:

Eu sunt inca la birou, intr-o nenorocita de sedinta care nu se mai termina...drept pentru care ma uit la pozele bebelinilor. Am decretat: CEI MAI FRUMOSI COPII EVER.

Faza misto e ca se uita astia stramb la mine, cum ma hlizesc la laptoapa , nu de alta dar eu ar trebui sa scriu un raport

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:

Mai da harnice ati fost!!!!!!
Am mult de recuperat,sa vad cum fac ca vine don-soara de la scoala si ne batem pe calculator.
Miflor venim la petit ,am baiat mare de insurat dar sa vedem care fete sunt disponibile ca sa nu ne bagam peste alte relatii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ege spune:

simo 74
am uitat sa va zic ca ege a fost vreo 2 zile si azi i-am bagat un supozitor cu glicerina si a scos mititica niste carnaciori....
noi ne pregatim pt,maine ca doar o sa fim nasi

ege si arzu ege (30.09.2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ege spune:

simo, nici luca nu e mai prejos

ege si arzu ege (30.09.2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiaMia spune:

salutare pe seara!

ege, tare scumpica fetita voastra. si poze haioase, mai ales asta fundulet

simo74 hi hi hi

LiaMia, mama lui Florin (31 aug 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dani_flor spune:

maddy, acum am vazut treaba cu slabitul . Nici mie nu imi suna bine, m-as duce la dr. ...

Daniela, mami de Ioana(24.10.1999) si Maria(17.10.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maddy77 spune:

Catush,bine ai revenit.Mersi mult.Daca zilele astea nu-si revine,o sa ma duc sa-i fac niste analize.Eu stau in Militari la Lujerului si cand se mai incalzeste o sa venim la plimbarica in parc,asa ca poate ne vedem pe acolo.

Miflor,Tonnia,Dani

Diana_ch,bun venit!!Draguta faza cu numele fetei

Irina 81,ege,frumoase pozele,superbi copilasii!!

Jadi,imi pare rau pentru Vladut.Sper sa gasesti un nefrolog bun sa gaseasca cauza infectiei.Multa sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns christina-m spune:

Buna seara
Maama fetelor da ce-ati mai scris azi...Abia am reusit si eu sa termin de citit.
La multi ani sarbatoritilor de azi: Tudor si Irina
Dana-ch si Jul81 bine ati venit.
Jadi ne pare rau ca Vlad e tot bolnavior. Multa sanatate si forta sa invingeti boala .
Cat despre perechi, nici Matei n-are. Dar cand ne uitam noi la poze, Mariei lui Dani_flor i-a zambit. Asa ca, daca mai sunteti disponibile...

Cristina si Matei (29.10.2005)

POZE

Mergi la inceput