Bebelusi de iulie-august 2005 (73)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andatudor spune:

Adriana-la tine tot e bine ca apuca sa manance de 3/4 ori in 24 h,dar la mine abia-abia de 2 ori si nici nu stiu cat suge!

Ema-am vazut-o pe d-soara Oana !! Nu-mi vine sa cred ce mare s-a facut.
PS:spune-i sa nu mai fie trista ca-i sta super cool cu sapca intoarsa!

Laura-Woow! Nu mi-a venit sa cred cand i-am vazut pe toti PATRU aliniati in patut si pe canapea! Cred ca a fost o seara minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andatudor spune:

Ella-am uitat.Felicitari frumoasei Iulia pe castigarea preselectiei de manechine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MONAI spune:

Mamini, Veve e o scumpa bucalata si frumoaaaaasa. Foarte frumos a crescut. A inceput sa manance mai bine?

Emaaimee, am admirat si micuta terorista atat de zglobie. Nu-mi vine sa cred ca are atatia dintisori, noi nu avem inca nici unul.

Sa auzim numai de bine.
Mona si Sara (16/07/2005)

Scumpii de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corbioana spune:

Briana multa sanatate puiutei, sa va ajute Dumnezeu sa treceti cu bine peste hopul asta!
Laura bestial gasca ce mai a fost cool acolo, veselie la maxim, misto de tot distactie aveti!!! toti 4 bebeii!!
Mamini e beton Veve !!!!!!!!!! Frumoasa foc, mai dar e voinicuta voinicuta, nu papa ea pana acu da uite la ea ce cutite are s-o papam noi toata!!! O frumusica ce mai!
Anca mica haioasa Oana, a crescuuut si ea la greu e o scumpica! Ce palariute are ;)

Ioana si bebe Andrei 27 iunie 2005

http://pg.photos.yahoo.com/ph/corbioana/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Scriu si eu repede pana nu mi se trezeste puiul. Vrem sa anuntam ca astazi Tudor s-a ridicat in picioare pe marginea patutului. Gata, suntem buni de premergator. Da' nu avem .

In plus: azi ni s-a itit de sub gingie primul dintisor!. Este incisivul din dreapta jos. Scumpul mamei, poate din cauza asta refuza papa.

Pup pe toata lumea!



Andreea, mami de Tudor - 10.08.2005
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andatudor spune:

Mamini-ca de obicei ma delectez tare vazand pozele cu frumoasa Sofia,chiar are stelute in priviri! Imi place tare mult cum o spalati in chiuveta,mai ales ca e incapatoare,pare ff confortabil!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

mamini-ce scumpa e Veve cu cutitze de grasunica.Vad ca voi papati macar bine bine.
Ella-felicitari pt micul fotomodel
Multumim de aprecieri:Ella,Diana(de ce Scufita,ca avem multe hainute rosii?nuu avem mai multe roz nu avem ce face asa sunt pe aici,nu gasim asa multe rosii),Anda(i-am zis),Mona(bucura-te ca nu aveti dinti inca),Ioana(cresc puii)
Toti sunt frumosi si ma bucur ca ii vedem crescand impreuna
Vad ca v-au placut palarioarele noastre,mai avem vreo 10 o sa ne pozam cu ele,dar nu sta fata cu ele le trageNe pregatim pt vara ca mergem in Ro la caldura


de fetita cu fundita

Uite atat suntem de mari


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

quote:
Originally posted by andre_ea

Scriu si eu repede pana nu mi se trezeste puiul. Vrem sa anuntam ca astazi Tudor s-a ridicat in picioare pe marginea patutului. Gata, suntem buni de premergator. Da' nu avem .

In plus: azi ni s-a itit de sub gingie primul dintisor!. Este incisivul din dreapta jos. Scumpul mamei, poate din cauza asta refuza papa.
Pup pe toata lumea!



Andreea, mami de Tudor - 10.08.2005
POZE



Felicitari pt dublul eveniment
Sigur ca de aia refuza papa. de la Dintzoshela


de fetita cu fundita

Uite atat suntem de mari


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Bravo, Tudor! Esti mare, gata ! Felicitari si pt. dintisorul buclucas !

Diana, mami de superbebelusa (15 iulie 2005)

Puiul meu iubit e atat de mare

Iulia Anastasia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

A zis Ingrid "Tata" ...se chinuie de ieri...ieri ii iesea mai mult dada....

Apropo ,cred ca are si diaree de la dinti..asa a facut pana acum la ceilalti.de ex azi a facut kka de vreo 6 ori, e normal? Parca acum acteva zile facea de maxim 3 ori.Ce ziceti?


AniS si Ingrid *** ingerashul ce mi l-a trimis Dumnezeu *** (2 august 2005)
"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Mergi la inceput