The best of aug-sept-oct 2004 (107)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgiana.david spune:

Ana super tare Stefan si sandalele mi-au placut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anielas spune:

LA MULTI ANI DANYCE!!!!
sa fi sanatoasa si iubita de toti cei dragi


Ania & Ina (23 oct 2004)
Poze noi
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59135" target="_blank">Povestea Inei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La multi ani, Danyce

Ana am vazut pozele cu Stefan absorbit de Bambi... chiar ca...

S-a trezit mandra asa ca fug... intru mai incolo... Cand a dormit n-a mers forumu'... pai e frumos?





www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">S-a mai nascut o stea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

La multi ani Danyce! Sa fii sanatoasa si sa a parte numai de bucurii de la Alma!

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

La multi ani, Dana!

Sa fi sanataosa, fericita si sa te bucuri de Alma mica si nazdravana!

Despre noi - nimic nou. Aproape in fiecare zi zice cate ceva nou, cuvantul de azi e "tutu" = masina.

A devenit tare mamoasa Dodolina mea, toata ziua striga dupa mine. Dimineata cand ma duc sa-i fac laptele zbiara asa de sfasietor "maaaama" de parca cine stie unde as pleca. Asa ca tati o aduce la bucatarie sa ma vada.

Samabata am fost la Plaza sa-i iau cadou lui tata (e ziua lui duminica) si am lasat-o la locul de joaca cu socrii (mei ). A fost asa de fericita, ca erau mai multi copilasi si tare s-au jucat ...

Pe mine ma exaspereaza barbatul asta al meu ca-i asa de gura casca. Spre ex, ieri faceam mancarea si Dodo se tot invartea printre picioarele mele (stiti ce minunat e sa gatesti cu cupilu care te ajuta ...). Intre timp tragea tot ce putea de pe masa culminand cu un pahar plin cu cola care s-a facut tandari pe jos la picioarele ei.. eu m-am speriat si m-am ars tare nasol cu supa fierbinte pe care tocmai o turnam in biberon, fata a inceput sa strige de sperietura, ce mai era un haos total. Timp in care taticul tragea un picut cu ochii la TV, ca de, nu-l las cand e fata in preajma si a profitat de ocazie .





Raluca si Ioana - Alexandra (10.10.2004)
poze pana la 8 luni, poze noi
poze si mai noi
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52035" target="_blank">POVESTEA BEBELINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

Am uitat sa zic ca am vazut cu Stefan absorbit total de Bambi si Meme cea scumpica.

Si cea mai mare raelizare din ultimul timp ... Dodo face kk la WC!!!
(nu vrea tot timpul sa stea, dar e bine si doar din cand in cand)

Raluca si Ioana - Alexandra (10.10.2004)
poze pana la 8 luni, poze noi
poze si mai noi
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52035" target="_blank">POVESTEA BEBELINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

Salut!

Ce bine ca a revenit DC-ul...dependenta asta...
Eu tocmai l-am pus pe Stefanel la nani si profit de liniste!!!
Noi suntem bine!Mucii abia ii mai simtim, infundat nu mai este...in schimb si-a spart buza de jos, sa speriat saracutul, si mai tare m-am speriat eu...dar a trecut!Acu sa treaca si taietura, ca e de fapt o taietura, vina este a mea evident, pentru ca nu am fost pe faza...eram pe la bucatarie terminat supica.

Ma bucur ca v-au placut pozele, si mie tare mi-au placut dupa ce le-am vazut, ca el habar nu avea ca-i fac poze...haha

Naty, wowww face la WC? E bine si din cand in cand!Important este sa stie pentru ce sta acolo...la noi inca nu sa produs nici un astfel de eveniment...mai asteptam...
Azi era pregatit sa faca kk si l-am intrebat daca nu vrea la oala...haha mi-a raspuns cu un nuuu dinala scremand tareee ...asa ca mai asteptam

danyce, inca o data, La multi ani din partea mea si numai bucurii alaturi de papusica Alma si tati al vostru!


Ana, mamica lui Stefan, pui mic si frumos
poze
Haideti sa-l ajutam pe Alex, haideti la bazar!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyce spune:

Salut, fetelor,
In primul rand, va multumesc mult pt urari!Noi am chefuit in weekend, in doua reprize (sambata cu prietenii si duminica cu familionul)pt ca tati al nostru iar a plecat in delegatie de dimineata.Am pus ceva poze din ultimele zile ca sa ne mai vedeti si pe noi.Apar si prietenele de pe DC acolo.Sambata, cand au fost ele cu sotii si piticii a fost super!Ce mai...nebunie totala cu piticii nazdravani, dar si distractie pe masura.
Ma bucur sa aud ca Stefan e mai bine si sper ca si restul piticilor bolnaviori sa isi revina cat mai repede.Acum trebuie sa recuperez de zor la curs ca nu am mai avut vreme de invatat sapt trecuta si cum doarme ingerasul de Alma, chiar asta am sa fac pana se trezeste.O zi excelenta tuturor,

Daniela Veuger si Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma,poze noi,si mai noi,cele mai noi,nou-noute,
poze yahoo


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

La Multi Ani! Danyce. Multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorena_andreianu spune:

LA MULTI ANI, Danyce!

Mami si Miron Radu (06 oct. 2004)

Pozele noastre

Frantzujii

Copilasi sept-oct 2004 1
Copilasi sept-oct 2004 2

Mergi la inceput