Copilasi poznasi de iulie-august 2004 (161)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

am dezlatit paginaaaaaaaaa:)) ca vb aia acu imi merge si tasta "enter":D
btw st pe ciat:)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana80art spune:

Va salutam si noi,ca de multisor nu am mai fost pe aici si tare ni s-a facut dor de voi!
Se pare ca azi nu prea are chef nimeni de discutii.....iar noi va dorim o duminica placuta in continuare.





Roxana,mami de Flaviana mica si cam rasfatata(31.08.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Intru si eu pe fuga.
Lia - daca ai sughitat aseara, te-am pomenit. Nu am mai vrut sa-i dau Giuliei orez cu lapte ca io m-am saturat, asa ca am decis sa-i fac ceva bun. Si-acuma fiti pe faza: i-am dat paine prajita cu usturoi si ulei de masline si oleaca de rosii Ca mi-am amintit ca e la greva si nu papa paine. Si uite asa am facut cina in 3 minute. Cred ca daca o las la tine 2 zile, nu se mai intoarce acasa ci ramane la voi cu asa o gospodina cum esti tu
DanaSpeel - cred ca zilele astea v-ati distrat de minune
Roxa - ce mai faceti, cum sunteti ?

Si va pun poze sa vedeti unde si-a luat astazi pranzul fi`mea (supa de mazare din care si-a ales mazaricile, mi-a adus porcaria aia de plastic de 3 ori la umplut, ca la felul I si-a mancat sufleul de paste cu brazica, deh, nu am fost pe faza si atacase cratita)
http://community.webshots.com/photo/439300887/2098070540059491989kTYIGe

O duminica frumoasa sa aveti alaturi de cei dragi !
Pupam gasca si asteptam sa semnati condica !





Daria & Giulia (2004 08 16)
Haideti la bazar sa-l ajutam pe ALEX !
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Buna, buna ... da ce cuminti ati fost zilele acestea ! Relache total !
Dana-Emma, tare mult mi-au placut pozicile ! Si daca nu am mai spus-o, o zic acu, Ric e bucatica rupta din tine ! Pupici pentru voi doi frumosi !
Daria, heheee, smecheroaica tare Giulia ! faza cu mazarea !
Ma-c sa ma uit la un film, dar parca vad ca peste cinci cadre iar bintui pe DC !
Pupici si o duminica faina in continuare plus un inceput de saptamina noua asa cum va doriti !

Alice si Andrei
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an
Gizmo in 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:


abia am adormit bestiutza...am avut o ziiii, dar ce saptamanaaaa
asta noapte pe la 1 am sosit acasa din delegatie, de la Piatra Neamt...greu drum am avut...am fost zombi toata ziua...apoi de dimineata am tinut-o intr-una...am fost la Ludus (Mures) la bunica mea si apoi am avut musafiri...imediat fug la dush, am venit doar sa va salut si daca dupa dush sunt in stare, poate va mai scriu, daca nu, pe maine seara
Roxa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

quote:
Originally posted by roxana1974


abia am adormit bestiutza...am avut o ziiii, dar ce saptamanaaaa
asta noapte pe la 1 am sosit acasa din delegatie, de la Piatra Neamt...greu drum am avut...am fost zombi toata ziua...apoi de dimineata am tinut-o intr-una...am fost la Ludus (Mures) la bunica mea si apoi am avut musafiri...imediat fug la dush, am venit doar sa va salut si daca dupa dush sunt in stare, poate va mai scriu, daca nu, pe maine seara
Roxa


Lasa draghe stai aci ca te revigoram noi cu-n pahar de martini din sticla de vineri
... a parol daca nu mi-e pofta sa beu ceva:)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

quote:
Originally posted by papadie

... a parol daca nu mi-e pofta sa beu ceva:)))



Hihii, si mie mi-este ! Nu poci sa iti ofer decit una bucata bericica virtuala nonalcohol !Ca-i mai buna decit toate !!
Io tocmai am terminat de vizionat finala eurovision romania, mama ce m-am mai distrat ! Cit pe ce sa plece baietii veseli sictiriti ! Ma duc sa urmaresc si discutiile de dupa show, ca tre sa fie interesante, acu e momentul cind incep sa se certe care mai de care !
Am intrat sa va urez noapte buna si saptamina care incepe sa fie faina ! Pupici multi !

Alice si Andrei
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an
Gizmo in 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

ok, papa, cu ultima zvacnire dau pe gat martini ala si o tai la culcare...sunt franta!

Sa va zic, apropos de ... "o tai" ... dupa ce-l skimb pe Serban de scutec, ii dau drumul si-i spun "tai-o", iar el invariabil, repeta de cateva ori in timp ce "o taie" ... spune "tao"!"tao"!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Neata!

Mie mi-a facut DC-ul figuri si ieri si azi. Sper sa-si revina.

E tare urat la noi, ninge, dar se topeste si este o mizerie de nedescris. Ieri a fost Stefi in parc si a venit ca un mic porcusor, am inteles ca s-a distrat de minune cu Flaviana si au fost luate pe sus ca sa vina in casa. Iar spre seara Stefi s-a apucat sa scoata sireturile de la toate incaltarile, nu conta ca erau pline de noroi.

Daria, foarte frumos mananca Guilia Vreau si eu reteta de supa de mazare ca si Stefi este fan mazare. S-a smecherit Stefi, mananca numai ce cunoaste, nu vrea sa incerce nimic nou. Azi i-am lasat paste cu suc de rosii, un pic de usturoi, carnita de vitel (fiarta in prealabil) si oregano. Sper sa-i placa.

Noi de maine suntem singure o luna intreaga, incerc sa nu intru in panica, stiu ca am ajutoare in caz ca nu mai pot.
O saptamana buna va doresc!

Pupici,
Andrea si Stefania (13.08.2004)
Stefi mica-mica si Stefi - mica

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank"> O poveste despre o raza de soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

ziua buna
naspa fara drogul zilnic, DC-ul.
noi bine....iepurele acasa.....de azi la munca. bleacks si ce saptamana de cosmar am!
aici e soare si senin acum...nici urma de zapada de sambata care disparuse de fapt de ieri....si cam atat.
Daria misto cina....bruschete vasazica. buuun!
fug la treaba...sper sa revin curand!

Mergi la inceput