Bebelusi de septembrie-octombrie 2005 (58)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns christina-m spune:

Jadi, cred ca tu ne-ai trimi9s site-ul acela ccorpuri de iluminat (nemtesc sau austriac). Si noi tot de la ei ne-am luat pt apartament, dar nu mi-am dat seama pana cand nu am vazut pe site lustrele pt copii, mai exact una la fel cu a lui Matei, aceasta .
Daca te mai intereseaza pe tine sau pe altcineva, va pot da un nr de tel si o9 adresa de mail de la reprezentanta din bucuresti.

Cristina si Matei (29.10.2005)

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anya20 spune:

La multi ani comorilor Miruna (pentru cele 6 luni - uraaa!), Victor, Vlad Ioan, Elena Noelia!

Anto

Tonnia - succes la diversificare! Oricum Dinu e un scump si asa, mai cu silueta

Mary - ai fost o dulce cu "un amarat de cadru didactic". Nu cred ca e cazul

BiuMil - daca Milan a crescut 9 kg numai cu laptele tau inseamna ca e minunat! Te invidiez . Inseamna ca ai destul. Bravo! Tocmai fiindca a crescut asa bine nu ai de ce sa-i dai l. praf.

Nadina - si Anya eructeaza mai nou cu lapte branzit la mult timp dupa masa. Ea care nu varsa niciodata. Eu o las in pace, ca nu-i nici o problema.

Simonique - bine ca ati scapat de vaccin!





Alina

Anya mea(19 oct. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ege spune:

verific semnatura

ege si arzu ege (30.09.2005)

http://up.photos.yahoo.com/ed/fisun_regep/my_photos_handler

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ege spune:

nu-mi intra pozele.de ce oare?cine stie ce am facut.
mai incerc

ege si arzu ege (30.09.2005)

http://up.photos.yahoo.com/ed/fisun_regep/my_photos_handler

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anya20 spune:

Vero - sper ca sunteti bine

Godzila

ege - frumoasa semnatura

Alina

Anya mea(19 oct. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BiuMil spune:

Anya sunt de acord cu tine...insa azi de exemplu i-am dat sa suga, sanii s-au golit, iar el inca mai era nemultumit...i-am facut un bibe si a mai mancat inca 70 ml...daca manca 20 sau 30 mai ziceam, dar 70 e mult...eu nu zic ca nu il mai alaptez (Doamne fereste), doar ca la unele mese nu ii ajunge...si sunt nevoita sa ii dau si un pic de lapte praf.

la multi ani Miruneisi celorlalti bebei: Victor, Vlad Ioan, Elena Noelia!!! ce grozav...6 luni!!!Ioana, bine ca ai scapat de bona!!!ce nesuferita!



Bianca si bb Milan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mysweetest spune:

Mama da' ce ritm, aveti si in weekend..eu sunt mai lenesa cand e si sotul acasa .

LA MULTI ANI pentru Miruna , Victor ,Vlad Ioan si Elena-Noelia !

Felicitari Miruna pentru cele 6 luni!

Marlena & mysweetest Alexandru *3 septembrie 2005*
uite atat de mari suntem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mysweetest spune:

Si fiindca nu sunt sigura ca voi intra si maine pe forum..La multi ani tuturor sarbatoritilor de maine ..in special Vladut care implineste 6 luni !

Marlena & mysweetest Alexandru *3 septembrie 2005*
uite atat de mari suntem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maddy77 spune:

Ege,multumim .Vezi ca nu se vad pozele.Si Bianca mea sufera de importanta si nu stiu ce sa-i fac..

Copilul meu nici azi n-are pofta de mancare,a mancat la 7.30 si de atunci abia acum 80 ml..rade si sufla in biberon...ieri a mancat doar 500 ml in loc de 800.Sper sa fie trecator,ca altfel nu stiu ce ar avea.

Veronica al tau a mancat azi??




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Pentru ca nu prea sunteti voi pe aici si eu am timp ca soacrele se invart in jurul lui Petra si sotulinca e pe drum, eu am citit din odissea noastra. Am citit cum am scris cand am nascut, ce temeri aveam, cum m-ati felicitat......
Si acuma mai rasfoiesc inca paginile si mi se face piele de gaina si mi se umple ochii de lacrimi cand citesc....

Codruta & www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Petra Alexandra (9 august 2005)



www.euroski.go.ro" target="_blank">SCOALA SKI

Mergi la inceput