Bebelusi de septembrie-octombrie 2005 (58)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Diana30 spune:

"LA MULTI ANI!"pentru Noelia,Victor,Vlad

Un "LA MULTI ANI!" special pentru papusica Miruna,parca a fost ieri ziua cand am aflat ca te-ai nascut si iaca a trecut jumatate de an.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maddy77 spune:

Buna dimineata,

La multi ani tuturor bebeilor care-si sarbatoresc aztazi lunita:Vlad-Ioan,Victor,Elena-Noelia!!
La multi ani Miruna de jumate de an!!

Alinam,Codruta,Liamia,Irina,Simoniquie,cristell,somodina,godzila,dani_flor,Marinela multumim de aprecieri
Sper sa nu se supere Mirunica ca mai are o concurenta pletoasa

Locca,foarte dragut gestul lui Matei,multumim.

Gabitz,si eu astept caldura..si pentru mine e departe parcul..dar m-am cam saturat de spatele blocului.Ne vedem la primavara

Dani_flor,si eu imi linistesc fata cu suzi,eu i-am dat-o mai mult si ca-si sugea degetul,dar se pare ca a fost doar pe o periaoda,cand era mai mica,acum pe langa suzeta mai baga si degetul,oricum toata ziua e cu mana in gura si suzi decat cand vrea sa doarma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anirim spune:



Salutari,


Un sincer LA MULTI ANI, bebelusilor care fac lunita :

MIRUNA-IOANA 75
VICTOR-IDALIE
VLAD IOAN-ALINAM
ELENA NOELIA-INNAA

Anirim si Andutzu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

Dani merge si cu piscoturi. Mie crema mi se pare complicat ca trebuie sa faci 3 chestii separate si murdaresti la oaleeee .

LA MULTI ANI MIRUNAAAA!!!!!!!!!

La multi ani tuturor sarbatoritilo de azi.

BiuMil multumesc de laude... O sa mi se urce la cap atatea laude .



Irina si Vladut (26.08.2005)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anirim spune:



CARMI: si eu si Andutzu sintem alaturi de tine si Fabiano . Si Andutzu a avut bronsiolita, s-a facut bine dar frica ca o sa se mai imbolnaveasca tot o mai am in suflet. Sanatate multa

Anirim si Andutzu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns godzila spune:

La multi ani bb-lor care implinesc lunita (Miruna, Victor, Vlad, Noelia). Sa va traiasca bebelasii mari sa fie mancaciosi si sanatosi.

Dani Flor fi linistita ca si la mine e scandal incepand cu ora 3 sau 4 dupa amiaza. Trebuie sa stau cu ea si sa o intretin pana la baita sa nu planga.

Tonnia in cazul asata nici nu ma mai chinui sa o invat cu suzi.


Vera & Iulia Maria (17 octombrie 2005)



POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonique spune:

Gata vaccinul! 2 intepaturi in loc de una ca nu se mai gaseste infarixul hexa Sa speram ca va fii bine, fara reactii...
Mai incolo va spun ce mi-a mai zis, acum ma duc la supa


Simonique si bb Mario (22 august 2005)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/simonique22/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ege spune:

multi ani traiasca,multi ani traiasca,la multi ani!
Miruna,Vlad,Victor,Noelia,sa traiasca!!!


simodina,
carmi,insanatosire grabnica lui fabiano
anto,ege mananca de cate ori are ea chef
maddy,ptiu ,ptiu ce par bogat are bianca
simonique,sa va fie de bine vaccinul.nu ai gasit infanrix hexa in cta?

ege si in noaptea asta cred ca s-a trezit de vreo 4-5 ori.incerc sa numar de cate ori se trezeste dar pierd firul.
vad ca iar a inceput fiimea sa-si suga degetele,cred ca o sa-i iasa dintii de sus.sa nu va zic cum ne prinde de maini si le duce in guritza si ne musca de nu mai putem are niste dinti ascutiti!! problema ar fui ca dra ege sufera de importantza.toata ziua vrea sa o bagi in seama,sa te joci cu ea,sa faci ca trenul,ca avionul...nu stiu ce o sa ma fac cu fata asta a mea care sufera de importantza.

un wee placut


ege

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns christina-m spune:

Buna ziua fetelor

La Multi Ani sarbatoritilor zilei: Victor-Idalie, Vlad Ioan-Alinam, Elena-Noelia - Innaa
Si o urare speciala pt Miruna - Ioana75 care implineste 6 luni!
Sa cresteti toti mari, frumosi si sanatosi.

Cristina si Matei (29.10.2005)

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_lucia spune:

Buna tututor, intram si noi sa va salutam asa de weekend si mai ales sa uram "La multi ani!" tuturor bebelusilor care fac astazi lunita cu o mentiune speciala pentru Miruna care face 6 luni!

Weekend placut si toate cele bune,
Dana Lucia si Alberto

Mergi la inceput