Clubul optimistelor

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns addinel spune:

gyna, super pustiul tau... si totusi la ce echipa joaca portarul ala? :P

nunta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

neata!am reusit si eu sa ma trezesc ca iar m-a prins 3 dimineata
gyna .asa scumpi sunt piticii astia cand pun intrebari dan alea tampite...si sunt atat de seriosi...
apropos de iarna, azi noapte a fulguit si pe la noi.io nu mai inteleg nimic de la vremea asta...
addinel, bafta la cumparat materiale.
restul lumii nu s-a trezit?

Georgiana-mami de Stefania(2 ani-sic!)

Ia uite si poze:http://photos.yahoo.com/georgianaradut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

Salut fetelor!
Intr-adevar aici e asa cum spunea Gyna....dar macar nu mai ninge, poate asta a fost chiar "ultima falfaire"....
Gyna chiar ca dulce pustiul tau....chiar asa era coada ieri la metro? Eu am de gand sa merg dupa amiaza asta....poate oi intra mai repede.....imi inchipui cum e pustiul tau cel mic daca zici ca e mai decat cel mare....ce perle o scoate?!
georgi m-am trezit eu da azi e zi de facut si papa, si spalat rufe si curat in casa....si asta pana-n 14,30 cand vine sotul (ca azi are zi scurta)....ca n-o sa stau si cu el incurcat de mine in timp ce fac una alta....asa ca tre sa termin pana vine....dar tot nu ma pot abtine sa nu arunc un ochi pe aici

Ana si Bianca-iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gyna spune:

Mersi de complimentele pt nazdravenii mei, oricum eu va invidiez pe voi ca aveti fetite. Toate colegele mele de birou au fete si toate-mi zic ca-s tare cuminti. Deci am tras io concluzia ca fetele is mai cuminti, da lasa ca-mi cresc si mie baietii (Doamne ajuta) si-mi aduca doua nurori, si sa vedeti voi ce-o sa le mai iubesc io
Eveline, coada nu era pt Metro, ci se facuse din cauza blocajului de pe drumul spre Falticeni, era plin de Tir-uri, si cica mai era unul rasturnat la Cumparatura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

quote:
Originally posted by Gyna

Mersi de complimentele pt nazdravenii mei, oricum eu va invidiez pe voi ca aveti fetite. Toate colegele mele de birou au fete si toate-mi zic ca-s tare cuminti. Deci am tras io concluzia ca fetele is mai cuminti, da lasa ca-mi cresc si mie baietii (Doamne ajuta) si-mi aduca doua nurori, si sa vedeti voi ce-o sa le mai iubesc io





Ha ha ha...Gyna m-ai bine dispus....uite, fraza asta a ta am s-o printez sau am s-o salvez in calculator....si sa dea Dumnezeu sa ne vorbim peste ani si ani si cand ti-o veni primul baiat cu o fatuca de mana acasa si ai sa simti ca ti se rupe inima si ai sa te uiti chioras la ea, am sa ti-o pun in fata (fraza....)...

Ana si Bianca-iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gyna spune:

Eveline, Eveline... Acu trebuie sa recunosc ca ai si tu putina dreptate si sa-ti spun de ce chiar daca -s off topic.
Acu vreo 10 ani sa insurat frate-meu, cam de tinerel parerea mea la 23 ani. Cumnata-mea o fata tare frumusica si inainte de nunta eram tare bune prietene. Bun, dar au venit sa stea la noi pt vreo 6 luni pana terminau de renovat apartamentul lor. Mai si m-am facut eu asa o scorpie de numa. I-am facut zile fripte lui cumnata-mea, nu suportam sa aud ca-i zice maica-mii MAMA, luam foc nu alta, iar o data le-am "prins" pe amandoua la cafea fara mine si sa vezi ce ma-m crizat, am fost in stare sa-i zic mamei mele : aia o sa-ti dea o cana de apa la batranete nu eu. In fine norocul meu a fost ca cumnata-mea a fost o fata super buna si inteleapta si ma lasat in pace in banii mei pana mi-a trecut. Eu mi-am revenit , mi-am revizuit comportamentul si pana in ziua de azi suntem cele mai bune prietene.
Deci un pui de soacra tot zace in mine dar i-mi vin in minti tot de una singura. Deci dati-va fetele cu incredere pe mana mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

aoleu gyna, mai mai sa ma razgandesc...Da' vorba Evelinei.Aici avem proba...Ai promis!
Fetelor eu sunt cu inima stransa ca am inceput sa-i caut cresa Stefaniei.Nu stiu cum o sa reactioneze...Ei ii plac copiii dar mi-e teama ca o sa urle rau dimineatza cand o sa o las acolo.Sper sa se obisnuiasca repede.Bai ce ti-e cu viatza asta si cum te pune in niste situatii...Totusi eu cred ca nu o sa fie prea mari probleme

Georgiana-mami de Stefania(2 ani-sic!)

Ia uite si poze:http://photos.yahoo.com/georgianaradut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addinel spune:

m-am saturat de serviciuuuuuuu. de-abia astept sa se faca ora 17 sa plec.

pupici

nunta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

adinel, mai ai putin.
unde lucrezi?( ca vad ca mai ai timp si pt DC )

Georgiana-mami de Stefania(2 ani-sic!)

Ia uite si poze:http://photos.yahoo.com/georgianaradut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addinel spune:

quote:
Originally posted by georgi75

adinel, mai ai putin.
unde lucrezi?( ca vad ca mai ai timp si pt DC )

Georgiana-mami de Stefania(2 ani-sic!)

Ia uite si poze:http://photos.yahoo.com/georgianaradut



georgiana lucrez la un grup de farmacii si la o fabrica de mobila. pe financiar la amandoua. am timp, am un program foarte flexibil. am perioade aglomerate si perioade libere. acum sunt undeva pe la mijloc, se apropie perioada lejera. de obicei intre 15 si 25 am tot felul de raportari si atunci nici nu respir.

mai am 35 de minute...

pupici

nunta mea

Mergi la inceput