Copilasi poznasi de iulie-august 2004 (160)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:


fetelor imi pika okii in gura si barbatu ma kiama ... nush ce ganduri are dar nu am kef sa ma duc ...pana nu va scriu 2 vorbe...

Azi Serban mi-a inkis de 3 ori compu si mi-am iesit din mintzi...l-am pus la coltz!!! si nu l-am lasat sa plece de acolo decat dupa cateva minute...tot ii arat butonul ala bata-l vina si-i zic ca nu are voie sa-l atinga ca-l mananc cu rahat cu tot si nu ma intelege!!! Apoi l-am pus sa faca pisu si kk pe olitza...saracu' copil a facut pisu si io oarba n-am vazut...l-am luat, l-am schimbat si oala am lasat-o acolo...el la un mom dat a gasit oala si a vrut sa si-o toarne in cap si noroc ca n-a nimerit....a nimerit alaturi...off, ce tampita am putut fi! ziceti si voi...pur si simplu nu am vazut...

va las ca mor de somn, see you tomorrow...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Fata verde...du-teeee...cine stie!..La faza asta MP ar fi casunat pe saracul copil....Io zic ca-i cam devreme pt pusul la colt...zic si io

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Liliana..nu-i Chicago orasul vinturilor...sau aberez?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:


Gabita distractie placuta la nunta.
Monica,spor la antrenamente, caci pana la majorat ajungi triplu campion mondial.A si i-auzi sotul , ca legani la fiica-ta pana se marita, ca dupa o leagana sotul.
Felicitari Mariei pentru pipilica la olica.Hai mai mami Ioana, nu fi asa rea, chiar daca ne-am scapat si noi in chilotei o data nu inseamna ca nu trebuie sa primim laudele bine meritate.
A caci mi-am amintit.Lia, ia da-i tu in mana o lingurita lui Danut, sa-si faca de lucru cu ea, si tu bagai in acelasi timp papa cu alta in gurita, sa vezi ca tine figura.
Adela deja manaca mai mult de jumatate din mancare singurica, cu lingurita sau furculita.
Alice, asa parca mai p[oti sta la servici, in timp ce-l privesti pe Gizmo la joaca.
Monica mami de Bobo si Mili mami de Ilinca distractie placuta la munte.Chiar daca imbinati placutul cu utilui tot distractie este. Si nu va faceti probleme ca cupchii au crescut si pot sa aiba grija de ei si bunicile. Si apoi meritati si voi o relaxare,nu?
Inca nu am terminat de ceteti, sunt la capitolul precedent, dar raspund ca sa nu uit ce voiam sa zic.

Liliana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

hehehe Alice ce simpatica ai fost, fetele vorbesc de suplimentul banesc de 3 mil (parca) nu de revista mami. Dar tu tare dulce ai fost. Pupici.
Eli La multi ani mamei tale. In privinta intarcatului....chiar nu stiu ce sa-ti spun.Doar comprese de apa rece.
hei Dana,mami de Ricardo, si eu ieri am stat numai pe net sa caut patuturi de toddleri, si am vazut patutul masina, tare simpatic este.V-ati hotarat deja sa luati rosu, caci am vazut unul albastru super tare.
Olivia, ti-ai revenit?Superbe poze, multam.Mai dar tu ce nevoie mai ai de cura de slabire, caci si asa banuiesc ca ai nevoie de pietroaie in buzunar sa nu te sufle vantul.E vezi ca usor usor is da drumul si Duracell la vorba.Dar nu te stresa, e printre mezinii trupei.
Da asa se numeste Chicago, orasul vanturilor, dar cica nu vine denumirea de la faptul ca sunt vanturi mari pe aici (nu ca nu ar fi), ci de la faptul ca ar fi la rascruce de drumuri, ceva de genul asta.
Pupici lui Raducu galantonul.Gata Roxi l-ai pierdut. Apropo cand il insori?
Hai ca fug sa termin de corectat lucrarile.Uff ce urat imi este mie miercurea, caci in fiecare marti am teste cu studentii, si trebuie corectate miercuri, caci joi ma intalnesc din nou cu ei.

Noapte buna Romania si o zi buna fetele de pe alte continente.
Pupici.

Liliana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speel spune:

21 milioane!!!!De ce?Aici e 270 de euro!Si chiar tre sa ma justific nitel ca sa nu ma iei drept mana sparta,ca nu-s deloc.noi vindem camera lui de acum,camera pe care am dat multi bani,juma juma cu Oma(bunica lui Ric),si chiar daca luam doar o parte din cit am dat pe ea tot ne ajunge sa luam tot ce vrem acum pentru copil.Inclusiv gipscarton sa separam camerele.Probleme imi fac de masina,cind s-o face mare si tre sa-i cumpar masina,sper sa n-aibe pretentii de ceva scump ca nu mai garantez ca-i dau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Liliana..io stiam ceva cu vinturile:)))) Merci de complimente...printre grase...nu -i asa ca arat slabuta?
Felicitari pentru Adeluta ....cine ar spune ca a fost prematura...Spor la corectat!
Editez...Dana 21 de milioane ..pt ca-i Romania. Sa ne arati pozici...O sa-i iei tu si masina..sint convinsa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speel spune:

Liliana,si eu m-am orientat spre albastru insa l-am pus la calculator si i-am aratat toate modelele si culorile
la asta a chitait cel mai tare,acum eu chiar tin cont de gusturile lui.Pai,acum sa-ti spun ca mie mi-au placut alea de fetite tare de tot,dar n-o am fetita!!!!Si unde mai pui ca la voi sunt si mai ieftine decit la noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speel spune:

Olivia,inca nu l-am luat.Astept intai sa vind mobila lui,o vreme pina cind separa camerele Mario avem un pat de camping in care o sa doarma noaptea.Casa noua e in reparatii capitale ,nu mai are decit peretii exteriori si atit,dar oricum am hotarit sa o vindem dupa renovare.Asa ca pina emigram in Dubai o sa stam aici.De asta vreau sa separ dormitorul nostru si sa-i fac o camera frumoasa.As mai avea camere libere dar asta ar fi cea mai luminoasa din toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

quote:
Originally posted by speel

Asa ca pina emigram in Dubai o sa stam aici.De asta vreau sa separ dormitorul nostru si sa-i fac o camera frumoasa


S-o iau ca pe o gluma? Nu de alta dar azi neuronii mei sint anesteziati de ..nesomn

Mergi la inceput