rana pe col scoasa prin operatie

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui sorinaaurel

Citat:
citat din mesajul lui carolinah

Si eu am scapat de rana de pe col tot cu Aloe First.

Caro

fetelor, am citit mesajele voastre despre aloe first....as vrea sa stiu mai multe despre acest tip de tratament, ramona, carolina daca ne puteti da mai multe detalii......adica dupa cum spune ramona ca s-a vindecat cu aloe first.....ar fii fantastic.ce este mai exact, crema spray???sunt sigura ca multe fete vor sa stie mai multe ....


am o prietena care s-a vindecat de o rana pe col cu tratamentul de la Laboratoarele Favisan-Virginia Faur!!!!!!!!!!!!! in 3 luni n-a mai avut nici urma de rana cu toate ca era programata la operatie!

*toate ciupercile sunt comestibile.....unele dintre ele doar o singura data!!*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleo78 spune:

si eu sunt cu rana pe col, detectata dupa sarcina.
Papanicolau iesea ciudat, celule modificate LSIL, medicul mi-a recomandat conizatie (anestezie epidurala, dimineatza internata, seara acasa la copil de 1 an), tesutul taiat a fo la biopsie si rezultatul: CIN2 (displazie cervicala moderata).
Acum trebuie sa fac papanicolau la 4 luni, de 2 ori, dupa interventie. Daca iese curat de fiecare data - se considera problema tratata.

Problema mea este ca tot imi iese flora modificata... asta nu lasa sa se vindece tesutul normal.

Si mai visez inca un copil....




o soarele din viatsa noastra mamica natanga de pe 9.05.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Citat:
citat din mesajul lui mychydutza

Citat:
citat din mesajul lui sorinaaurel

Citat:
citat din mesajul lui carolinah

Si eu am scapat de rana de pe col tot cu Aloe First.

Caro

fetelor, am citit mesajele voastre despre aloe first....as vrea sa stiu mai multe despre acest tip de tratament, ramona, carolina daca ne puteti da mai multe detalii......adica dupa cum spune ramona ca s-a vindecat cu aloe first.....ar fii fantastic.ce este mai exact, crema spray???sunt sigura ca multe fete vor sa stie mai multe ....


am o prietena care s-a vindecat de o rana pe col cu tratamentul de la Laboratoarele Favisan-Virginia Faur!!!!!!!!!!!!! in 3 luni n-a mai avut nici urma de rana cu toate ca era programata la operatie!

*toate ciupercile sunt comestibile.....unele dintre ele doar o singura data!!*


Cum se numeste tratamentul? poti sa spui ceva detalii?


Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CrisaPanaet spune:

Buna fetelor!
Am vazut ca se vorbeste despre ALOE FIRST. Pana la urma ce este, spray? Chiar vindeca rana de pe col? mi-a iesit C2 la papanicolau si ar trebui s-o cauterizez, dar imi este destul de frica desi o prietena mi-a povestit ca nu e asa dureros. Insa sunt interesata de un tratament mai mult decat de cauterizare si as fi dispusa sa incerc ALOE FIRST. Unde se gaseste?

multumesc,
Crisa

Mergi la inceput