Rahova sau apropiere.... (11)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

Bun gasit, fetelor din Rahova !
Va citesc de ceva timp dar nu am apucat sa scriu pana acum. Pe mine ma cheama Flori, am doi puiuti - Raluca de aproape 7 ani si Cosminel de 1,10 ani si locuiesc la intersectia barca cu rahova.langa plapumarie, mai exact.
in parc la sebastian mai venim si noi dar mai mult ajunge bona cu ei fiindca eu am inceput serviciul iar raluca este clasa I si dupa-amiaza facem lectii.
sper sa reusesc sa mai intru si eu din cand in cand, daca ma primiti, bine ca am reusit sa sparg gheata.
eu am net doar la serviciu, deocamdata.
pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Bine ai venit. Cum sa nu te primim!? Stai aproape de mine, om reusi sa ne si vedem odata.

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Florentina G spune:

Salutare!

Albinutza, bine ai venit printre "rahoviste", cum ne spune Aissa!

Aissa, nu stiu de ce aveam eu impresia ca tu stai foarte aproape de parc. Ce ai rezolvat pana la urma cu banii de CIC?

Am reusit in sfarsit sa ma vad si eu cu cateva din fetele de aici si anume cu Andre_ea, Viovio si Aissa! M-am bucurat nespus de mult, abia astept sa se incalzeasca vremea si sa ne strangem gasca in parc!

CristinaT, felicitari pentru rezultate! Cred ca e tare bine sa vezi ca eforturile tale sunt rasplatite...

Monica, sper ca Alex e mai bine. Asteptam vesti de la voi. Am fost si eu la Panduri si m-am speriat de ce nebunie e acolo. Ati fost la policlinica sau chiar in spital?

Eu ma tot chinui cu Maya sa-i dau antibioticul, fierul si vitaminele (Viusid). Nu stiu ce metode sa-i mai aplic si mi-e groaza cand se apropie ora cand trebuie sa i le dau. Azi noapte mi-a scuipat doua doze de antibiotic pe ea si pe tot patul, a facut o criza isterica de plans si am renuntat sa-i mai dau. Am incercat si cu seringa si cu o lingurita speciala... in mancare nu stiu cum as putea sa i-l amestec ca e foarte dulce.. si cand ma gandesc ca abia au trecut doua zile din cele 14 ma ia groaza!






Tina si Maya
Pozele noastre
Maya la opt luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:



monica
http://community.webshots.com/album/526201867odZHaD
http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miag spune:

Buna ,

Am trecut sa va pup inainte de week-end.

Cristina ti-am scris pe mess. Nu am mai luat legaturta cu doamna respecvtiva, dar se pare ca suntem pe drumul cel bun. Mi-a gasit cumnata-mea o prietena de a ei care sta tot pe Petre Ispirescu. M-am vazut azi cu ea si a zis ca de miercuri, adica de pe 1 martie poate sa vina la Roli. Sper sa fie totul bine ca nu mai rezist in ritmul asta.

pupici la toata gasca

Mia, mami de ROLAND (18 Noiembrie 2004)

Winners never quit, quiters never win!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miag spune:

Albinutza, bun venit in gasca

Mia, mami de ROLAND (18 Noiembrie 2004)

Winners never quit, quiters never win!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Monica am inteles. Ma speriasem.
Mia sper sa rezolvi cu doamna asta, e si foarte aproape, ar fi super.
Florentina nu am rezolvat nimic, postasul imi pusese alocatia la posta ca si cu nu m-ar fi gasit acasa, aveam si o recomandata, la fel lasata ca nu-s prezenta la adresa, dar bani de CIC nu merit. Ce sa fac si eu, sunt inima larga si creditez statul roman cu banii mei vreo luna-doua. Ca si asa, nu e prima data cand nu primesc bani la care as fi avut dreptul. De stat, eu stau pe Iancu Jianu, chiar peste drum de Bolintineanu.

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Fetelor am trecut sa va salut, am multa treaba azi, serviciu, exeamen, maine alt examen. Cred ca la ala de maine o sa o cam dau in bara....

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miag spune:

Ce faceti fetelor, pe unde umblati?

Mia, mami de ROLAND (18 Noiembrie 2004)

Winners never quit, quiters never win!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna fetelor. Am intrat sa va salut si sa va urez week-end placut si linistit!

10+
I wish I were an angel...

Poze diverse
Prima poza a lui bebe
http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20720;104/st/20060918/dt/7/k/6d15/preg.png

Mergi la inceput