Rahova sau apropiere.... (11)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

quote:
Originally posted by CristinaT

am sunat la scaoala si am aflat ca am luat toate examenele pana acum!

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006



Felicitari Cristina!



Andreea, mami de Tudor - 10.08.2005
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Monica, pupici lui Alex, sa se faca bine.

Lexi, inca putin. Totul e pentru bb mic din burtica.

Cristina, de ce nu pui si tu un link catre subiectul anterior, in primul mesaj? Eu sunt cam in urma cu cititul.



Andreea, mami de Tudor - 10.08.2005
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

anangel_lexi, trebuie sa treca
monica ce mai face Alex???
andre_ea, multumesc
sa vad ce fac cu astea 2
am unul samabata unul duminica
sunt full de cafea si sesiunea asta m-am ingrasat 4 kg pana acum


www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Neata! Bai sunt ofticata, cred ca am dezbracat-o prea repede alataieri pe pitic, ca daca cu o noapte in urma parca avea o trompeta in nas, azi-noapte nu am dormit aproape deloc, e super infundata, zapacesc de cap, o luam de la inceput iar cu mucii.

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Neata

Ah, aissa cat de tare puteai sa o dezbraci, stai linistita ca dacca e mai sensibila, tot aia era. Eu stiu ca dimpotriva trebuie s ao imbraci mai subtire, dar depinde si de copil...daca e mai linistit ingheata.

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

In conditiile in care a racit o data la 4 luni si a doua oara acum, deci dupa 1 an, nu as defini-o ca sensibila. De dezbracat la cap ma refeream, i-am pus o caciulita subtire si am stat foarte mult afara, vreo 5 ore in 2 reprize. Cred ca de acolo i se trage in caz ca nu a fost cineva darnic cu vreun virusel....

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor.

Sper sa scap cat mai repede si eu de starile astea de rau. Alte mamici de sept-oct. deja au scapat de greturi. Dar se pare ca bebele nostru e mai mofturos. Deh, are cu cine sa semene ca si eu si tati am fost mofturosi cand eram mici.

10+
I wish I were an angel...

Poze diverse
Prima poza a lui bebe
http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20720;104/st/20060918/dt/7/k/6d15/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Neata!
Monica sunteti bine? Alex e bine? Nu ai dat pe aici si am emotii pentru voi.
Lexi nu stiu ce sa zic, sa speram ca scapi cat mai repede si tu de greturi sa te bucuri de aceasta perioada.
Anculina am citit la un subiect ca te-ai operat. Esti bine? Ce faci, cum te simti?
Mia ai sunat tipa? Era curioasa cum e si cum se impaca cu Roli...
Eu nu am somn, pe langa ca imi canta Ale la trompeta din nasuc am visat si azi noapte ca a venit postasul si nu mi-a adus banii. Am asa nervi, daca nu imi aduce azi indemnizatia trebuie sa ma duc la directia de munca (cu andreap de mana ca si ea e in aceeasi situatie) si sa vedem ce s-a intamplat cu dosarele noastre.

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Neata, ce frig e azi. Urmeaza 3 zile urate... cu lapovita si ninsoare. Oare si la noi???

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna, vecinutelor! Ce mai faceti? Eu am avut azi de dimineata o repriza de rau, de credeam ca-mi dau si sufletul afara. Bine ca a trecut si acum ma simt bine.
Se pare ca o sa ajunga ninsorile si la noi. Deja vad ca a inceput lapovita. Offf, si eu care ziceam ca vine primavara!

10+
I wish I were an angel...

Poze diverse
Prima poza a lui bebe
http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20720;104/st/20060918/dt/7/k/6d15/preg.png

Mergi la inceput