Bebelusi de septembrie-octombrie 2005 (54)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simodina spune:

Neatza fetelor!

Eu am citit aseara dar si acum sunt socata. Nu prea am chef de scris. Nu-mi vine sa cred ca se mai poate intampla asa ceva!

Va pup si multumesc lui Dumnezeu ca suntem bine si noi si copiii nostri!

Nadina, mama de Serban (20 aug 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Intradevar o situatie tare trista. Ma socheaza si pe mine cum s-a putut intampla una ca asta, la spital, sub supravegherea medicilor. Nici io n-am chef de scris acuma....

Codruta & www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Petra Alexandra (9 august 2005)



www.euroski.go.ro" target="_blank">SCOALA SKI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Nu stiu daca ajuta cu ceva dar exista un topi deschis pentru Andreea www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69393&whichpage=1" target="_blank">aici. O vorba buna nu strica niciodata!

Deni & Vlad 28 sept 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitu spune:

Salutare fetele!
Ce se intampla in sistemul medical din Romania e de , nici nu vreau sa ma mai gandesc.
De paianjen ce sa spun cred ca suntem in top la slabaturi. Ieri la 5 luni si o saptamana avea 6700 g, a luat fix ca la carte, da' mie imi pare taare putin, as vrea sa manance si ea ca -ul, s-o vad olecuta dolofana.
Laptele nu-i place neam, inghite vre-o 400 ml cu chiu cu vai toata ziua, mancarea da, mai ales pireut de fructe.
In rest bubite pe la botic de nu se poate, care o iau pe langa nas si ajung pe pleoape, apoi ii trec,iar peste 2 zile apar din nou. Oricum ma tin tare si nu-i dau medicamente.
Azi plec iar la Focsani sa mai stea si mama cu . Lasam tatic acasa sa se "recreeze", dar deja a inceput sa bazaie, ca ce face el fara "iubire" (nu despre mine vorbeste).
Asa ca iar o sa am de lucru cand ma intorc, la cat de "scriitoare" sunteti!

Crista mama Clarei (10.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns locca spune:


Sunt socata. Numai gandul la puiul cel mic si singur ma face sa plang.

Ruxandra, mama de www.hps.ro/matei" target="_blank"> Matei (13 sep. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicole74 spune:

Am plans in hohote aseara. Si acum imi vine sa plang.
Dumnezeu sa o ierte si sa o odihneasca! Iar pe micuta Maria sa o aiba in paza si sa o ocroteasca!


Nicole&Ioana Alexandra

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

neata
si cum eu sunt mai sadika ca voi si nu mi-a ajuns ce am citit impreuna cu sotul am inceput sa caut mesajele ei mai vechi, adika de acum o saptamana cand scria ca merge la manichiura si epilat, ca face nunta in aceeasi zi cu botezul ...mama ce m-a bulversat :(

Alina si bb Vlad (25.09.2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RalucaCostiurin spune:

;b] Jadi [/b], dostinex e varianta "scurta" - 2 zile. bromocriptin cea lunga - 2 saptamani; din ce-am citit, ti-e rau tare la bromo; iar mie mi-a fost si la dostinex - am dat in criza de bila. Noroc bun!

Cum s-o simti bietul sotul Andreeei?! Cred ca-n locul lui luam pusca si-l omoram pe macelarul ce-a avut-o in grija.... dar saracul are un copil de crescut....

Raluca, mama Radului - 29.09.2005
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristell spune:

Doamne m-am cutremurat.Am citit si eu topikul deschis pt.AndreeaC.Dumnezeu s-o ierte si s-o odihneasca.Ce scurta si neasteptata poate sa fie viata unui om.Ma gandesc ce planuri si ce pregatiri si-au facut pt. evenimentul care trebuia sa fie o mare bucurie pt. intreaga familie si ce mult a platit o femeie ca o vrut sa fie mama.Doamne e nedrept.Ma gandesc si la Maria care nu o v-a cunoaste niciodata pe mama ei si la sotul care este pus la grele incercari.Offffffff Doamne!Este o tragedie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Salutare fetelor! E trist ce s-a intimplat, mie nu mi-a venit sa cred cind am citit aseara.

Am fost in Selgros Berceni, nici urma de flori de plus. Stelute tot verzi am gasit, numai ca erau in set si cu planete, comete, etc. Imi incerc norocul si in Piata Vitan pentru stelute roz si bleo.

Mi-a venit CM. Ceas frate, la fix 14 zile de cind am inceput diversificarea. Din fericire nu am durerile crunte pe care le aveam de obicei, poate ca nasterea a mai domolit "procesul".

Ioana, mama Mirunei (25.08.05)

Mergi la inceput