Bebelusi de septembrie-octombrie 2005 (54)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irina81 spune:

Off Doamne,am citit si eu si am plans.Groaznic ... nici nu stiu ce as putea spune...

Irina si Matei-Cristian (1.sept.2005)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmi spune:

Nanadana, Daniela (Dani_flor) e bine, are doar probleme cu pc-ul.
Noapte buna, fetelor !



Carmi

Foto bebe Fabiano cel zambaretz (20.10.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

am citit si eu, e foarte trist, nu sunt cuvinte. Dumnezeu s-o odihneasca pe mama si sa vegheze asupra micutei sa aiba o viata buna si fericita.
of...

Anto siVictor (8 octombrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Vera, Nanadana, multumim frumos, .

somn usor fetelor,

Anto siVictor (8 octombrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_n spune:

Ancadm cauta suc de pere sau de prune in magazinele mai rasarite (la supermarket-urile obisnuite eu n-am gasit) la raionul pentru copii. Sunt naturale, fara conservanti prea multi si n-au zahar. Pediatrul mi-a zis ca e bun la urgenta si sucul de pere/prune natural pentru adulti, asa ca i-am dat lui Petrut de 2 ori si l-a mancat in sila, dar pe cel de copiii l-a terminat rapid si urla ca mai vrea. Petrut avea atunci 3 luni si dr. mi-a zis sa nu depasesc 5oz /zi.

Sanatate multa

Diana si www.phyast.pitt.edu/~viorel/pictures/reading.jpg" target="_blank">
Petrut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gina M spune:

Offf,mai fetelor! Astazi in sfarsit, in timp ce doarme micuta si hainele se spala, am si eu ceva timp liber sa va citesc si sa mai scriu cateva randuri.
Cand am intrat am dat de mesajul Ioanei, iar la cele citite,mi s-a topit parca toata vlaga pe care o mai aveam.
Ce situatie dramatica!
Uitandu-ma la pozele lui Vlad a lui Jadi, acum parca mi-am mai revenit.
Jadi mi-a coplesit inima baietelul tau! Este un copil cu totul deosebit.Multa sanatate si multe bucurii va doresc alaturi de el.
Fetitele noastre sunt bine,insa eu ma simt tot mai obosita in ultimul timp.Dar ce sa-i fac daca vreau sa realizez mai multe lucruri in acelasi timp! Asta este si trebuie sa platesc pretul.
Cu lapticul de san ,incet, incet si eu ma cam indrept spre final deoarece nu prea mai am. Dar cat voi mai avea ii voi mai da.(putin ce-i drept).As fi vrut sa pun ceva poze s-o mai vedeti dar nici timp de facut poze nu am avut
Am pus insa in albumul nostru comun (la 4 luni),poza cu ea, si o puteti vedea.
Oh,Rebecca a reusit sa o trezeasca.Merg sa ma ocup de ele.
Va pe toate. Am sa revin

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinela79 spune:

Doamne, dar cum e posibil ca in sec21 o mama sa plateasca cu viata dorinta de a avea un copil?Stau si ma intreb ce doctori avem totusi, de ce au lasat-o sa moara?Nu pot sa-mi revin, este socant.
Anya(Alina)mersi pt PM, ea este mai sensibila, ar fi bine sa fie doar atat.
Ma duc sa ma uit la ceva frumos sa-mi revin.

Mary, mamita lui Iaris(18.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonnia spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Neata fetelor ca dupa atatea evenimente mi-e frica sa zic buna!
Azi noapte am inceput sa ii dau lapte praf integral si m-am trezit cu sanii beton si degeaba am luat aspirina si am pus comprese reci asa ca am plecat la farmacie si surpriza, aveam nevoie de reteta... deja am inceput sa plang sa mi-am dat seama ca doctorita mea de familie e la ski in Austria si se intoarce peste 10 zile si nexam reteta asa ca am intrat la hipocrat si am asteptat sa vina ginecoloaga sa imi prescrie reteta pentru stoparea lactatiei... si cum era o doctorita tanara am facut un consult integral cu valve cu tot si iarasi surpiza, nu ma durut deloc si cu ocazia asta s-a uitat si cineva la dansa mai atenta ca la 6 saptamani ma zvarcoleam pe capra. Si este bine dar va dati seama, pleaca omul dimineata la farmacie si ajunge la doctor noroc ca obisnuiesc sa ma mai spal din cand in cand .

Gina multumesc de complimente! E greu cu fetele? Ca eu abia astept sa fac si al doilea copil.

Deni & Vlad 28 sept 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simodina spune:



Dumnezeu s-o odihneasca in pace si sa aiba grija de copila ramasa fara mama!

Nadina, mama de Serban (20 aug 2005)

Mergi la inceput